رفتن به مطلب

ساخت قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان کسی فیلم آموزشی ساخت قالب داره یا میتونه منبع معرفی کنه از صفر تا صد؟

خودم از تو اینترنت قبلا یاد گرفتم اما میخوام یه فیلم باشه که کامل توضیح داده باشه ، فیلم هایی که تو اینترنت نگاه کردم هر کدوم نقص هایی داشت که نمیشد ارسال کنم برای کسانی که تازه میخوان یاد بگیرن

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، amiro1 گفته است :

سلام درود

یکسری دوره های تو سایت وبسافت 3 ، کیت وردپرس و گجت وردپرس هست یک سر بزنید

سلام ممنون از راهنمایتون 

من آموزش رو میخوام برای کسی ارسال کنم و ارسال آموزش های پولی به صورت رایگان برای دیگران رو خودم هیچ وقت انجام نمیدم چون حق سازنده میدونم برای زمان و هزینه ای که گذاشته ، یه مبلغی دریافت کنه

آموزش پولی ساخت قالب و اصولی کردن و افزایش سرعت و... رو خریدم قبلا و دارم اما نمیخوام اونها رو ارسال کنم و دنبال منبع رایگان هستم ، با این بنده خدا هم تو رو درواستی موندم و فکر کنم از آخر خودم باید 2 روز برم مشهد و بهش یاد بدم

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۱/۲۶ در 09:32، mojtaba662007 گفته است :

سلام دوستان کسی فیلم آموزشی ساخت قالب داره یا میتونه منبع معرفی کنه از صفر تا صد؟

خودم از تو اینترنت قبلا یاد گرفتم اما میخوام یه فیلم باشه که کامل توضیح داده باشه ، فیلم هایی که تو اینترنت نگاه کردم هر کدوم نقص هایی داشت که نمیشد ارسال کنم برای کسانی که تازه میخوان یاد بگیرن

سلام با توجه به اینکه ساختار پوسته‌های وردپرس داره عوض میشه بهتره که برید سمت react

بیشتر آموزش‌ها مربوط به قبل هست و احتمالا در آینده ای نزدیک منسوخ

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...