رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما

بنده یک قالب برای یک برگه درست کردم که که میاد لیست 15تای آخر یک دسته خاص رو نشون میده، حالا اگر بخوام اینو صفحه بندی کنم که صفحه 2 بیاد 15 تای قدیمی تر و همچنین به ترتیب تا اولین مطالب دسته رو نشون بدم از چه کدی باید استفاده کنم ؟!

کلاً عنوان هایی رو که نشون میده رو می خوام صفحه بندی کنم واسه این موضوع

ممنون

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما

بنده یک قالب برای یک برگه درست کردم که که میاد لیست 15تای آخر یک دسته خاص رو نشون میده، حالا اگر بخوام اینو صفحه بندی کنم که صفحه 2 بیاد 15 تای قدیمی تر و همچنین به ترتیب تا اولین مطالب دسته رو نشون بدم از چه کدی باید استفاده کنم ؟!

کلاً عنوان هایی رو که نشون میده رو می خوام صفحه بندی کنم واسه این موضوع

ممنون

از این کد استفاده کنید ...

<!--nextpage-->

لینک به ارسال

متن رو نمی خوام صفحه بندی کنماااااااااا یک لیستی از آخرین عنوان ها هست اونارو می خوام صفحه بندی کنم ...

لینک به ارسال

متن رو نمی خوام صفحه بندی کنماااااااااا یک لیستی از آخرین عنوان ها هست اونارو می خوام صفحه بندی کنم ...

درود ...

خب چه کاری دوست من ، خود وردپرس که وقتی یه موضوع درست میکنید واسش اینکار رو میکنه !!!

؟؟؟

:)

لینک به ارسال

اگر منظورتون مثل آرشیو هست که وردپرس انجام میده و کافیه در اون بخش از یک افزونه صفحه بندی استفاده کنید

لینک به ارسال

اگر منظورتون مثل آرشیو هست که وردپرس انجام میده و کافیه در اون بخش از یک افزونه صفحه بندی استفاده کنید

درسته اینو میدونم ، من اومدم آخرین عنوان های یک دسته رو در یک برگه لود کردم به نام news مثلاً ... توی این برگه 15 تاشو نشون میدم الان اگر از یک افزونه مثل WP-PageNavi استفاده کنم مشکلم حله واسه صفحه بندی توی این برگه ؟!

لینک به ارسال

درسته اینو میدونم ، من اومدم آخرین عنوان های یک دسته رو در یک برگه لود کردم به نام news مثلاً ... توی این برگه 15 تاشو نشون میدم الان اگر از یک افزونه مثل WP-PageNavi استفاده کنم مشکلم حله واسه صفحه بندی توی این برگه ؟!

خیر

یه برگه مثل یه پسته ...

واسه اینکار باید برگه اختصاصی طراحی و کدنویسی کنید .

ولی خود وردپرس که همچنین کاری رو میکنه !!!

لینک به ارسال

خود وردپرس همچین کاری و میکنه من چون می خواستم استایلش فرق داشته باشه یک برگه با استایل جدا ساختم و با کوئری این دسته رو توش لود کردم حالا فقط می خوام عنوان های لیست شده در این برگه رو صفحه بندی کنم

حالا واسه صفحه بندی این شکلی چیکا کنم ؟!

کد من :

<?php
/*
template name: news
*/
?>
<?php get_header () ; ?>
<div class="about-content">
<div class="posttitle">
<div style="clear:both"></div>
<h3>
<?PHP the_title() ?>
</h3>
</div>
<div class="news-archive">
<?php
$my_query = new WP_Query('showposts=3&cat=1');
while ($my_query->have_posts()):
$my_query->the_post();
$do_not_duplicate = $post->ID;?>
<a href="<?php the_permalink()?>">
<p class="news">
<?php the_title($post->post_title); ?>
</a> </p>
<?php endwhile; ?>
</div>
<div class="wp-pagenavi">
<div id="wp_page_numbers">
<ul>
<li class="active_page">
<?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); } ?>
</li>
</ul>
</div>
</div>
</div>
<?php include ( TEMPLATEPATH.'/footer-about.php'); ?>

چیشو حذف کنم ؟ چی اضافه کنم ؟

الان با این کد و افزونه wp-pagenavi زیرش زده صفحه 1 از 11 که اشتباست کلا 5تا عنوان هست که 3تاشو لود کرده باید بزنه 1 از 2

لینک به ارسال

خود وردپرس همچین کاری و میکنه من چون می خواستم استایلش فرق داشته باشه یک برگه با استایل جدا ساختم و با کوئری این دسته رو توش لود کردم حالا فقط می خوام عنوان های لیست شده در این برگه رو صفحه بندی کنم

حالا واسه صفحه بندی این شکلی چیکا کنم ؟!

کد من :

<?php
/*
template name: news
*/
?>
<?php get_header () ; ?>
<div class="about-content">
<div class="posttitle">
<div style="clear:both"></div>
<h3>
<?PHP the_title() ?>
</h3>
</div>
<div class="news-archive">
<?php
$my_query = new WP_Query('showposts=3&cat=1');
while ($my_query->have_posts()):
$my_query->the_post();
$do_not_duplicate = $post->ID;?>
<a href="<?php the_permalink()?>">
<p class="news">
<?php the_title($post->post_title); ?>
</a> </p>
<?php endwhile; ?>
</div>
<div class="wp-pagenavi">
<div id="wp_page_numbers">
<ul>
<li class="active_page">
<?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); } ?>
</li>
</ul>
</div>
</div>
</div>
<?php include ( TEMPLATEPATH.'/footer-about.php'); ?>

چیشو حذف کنم ؟ چی اضافه کنم ؟

الان با این کد و افزونه wp-pagenavi زیرش زده صفحه 1 از 11 که اشتباست کلا 5تا عنوان هست که 3تاشو لود کرده باید بزنه 1 از 2

درود

شما میتونید استایل کنونی خودتون رو تغییر بدید، یعنی استایل دسته بندی ها رو تغییر بدید( دسته بندی های خود وردپرس با توجه به پوسته ای که دارین . )

:)

لینک به ارسال

هر دوراه قابل انجام هست

1- شما کوئری استفاده کنید و بعد از افزونه های صفحه بندی استفاده کنید. کمی باید کوئری رو تغییر بدید. موضوع "صفحه بندی و کوئری" رو در انجمن جستجو کنید چند تاپیک مناسب وجود داره

2- شما طبق گفته دوستمون بیاین برای اون دسته استایل ایجاد کنید. میتونید آرشیو موضوعی رو اختصاصی کنید. مقلا اگر دسته شما نامش هست test اسم فایل دسته بندی شما میشه : category-test.php

همین حالت با آی دی هم میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...