رفتن به مطلب

شخصی‌سازی سرچ

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با قرار دادن این کد در فانکشن، دسته‌های زیر رو از سرچ سایت حذف کردم:

function filter_search( $query ) {
    if( $query->is_search ) {
        $query->set( 'post_type', 'post' );
        $query->set( 'cat','-1127, -1, -1499, -1515, -1639, -1212, -1645, -1524, -1146, -1662' );
    }

return $query;
}
 add_filter( 'pre_get_posts', 'filter_search' );
if ( function_exists('register_sidebars') ) register_sidebars(3);

همه چیز به درستی کار میکنه اما مشکل اینجاست که در پیشخوان و در بخش نوشته‌‌ها هم این دسته‌ها از سرچ خارج شده و وقتی میخوام مثلا یک پست رو که در این دسته ها قرار داره، برای ویرایش سرچ کنم، نشون نمیده.

میتونید کمک کنید این شکل حل بشه؟

لینک به ارسال

این کد دو تابع را انجام می‌دهد:

تابع filter_search: این تابع برای تغییر پارامترهای کوئری در جستجوی وردپرس استفاده می‌شود. در این حالت، این تابع پارامتر post_type را به post تغییر می‌دهد و پارامتر cat را به مقادیر منفی -1127, -1, -1499, -1515, -1639, -1212, -1645, -1524, -1146, -1662 تنظیم می‌کند. این بدان معنی است که نوشته‌هایی که دسته بندی با این مقادیر را دارند در نتایج جستجوی سایت نشان داده نمی‌شوند.

تابع register_sidebars: این تابع برای ثبت ابزارک (Widget) در سایدبارهای قالب استفاده می‌شود. در این حالت، تعداد ۳ سایدبار ثبت شده است.

با اجرای این کد، می‌توانید پارامترهای کوئری در نتایج جستجوی وردپرس را تغییر دهید و همچنین تعداد سایدبارها را تنظیم کنید.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، unid_user گفته است :

این کد دو تابع را انجام می‌دهد:

تابع filter_search: این تابع برای تغییر پارامترهای کوئری در جستجوی وردپرس استفاده می‌شود. در این حالت، این تابع پارامتر post_type را به post تغییر می‌دهد و پارامتر cat را به مقادیر منفی -1127, -1, -1499, -1515, -1639, -1212, -1645, -1524, -1146, -1662 تنظیم می‌کند. این بدان معنی است که نوشته‌هایی که دسته بندی با این مقادیر را دارند در نتایج جستجوی سایت نشان داده نمی‌شوند.

تابع register_sidebars: این تابع برای ثبت ابزارک (Widget) در سایدبارهای قالب استفاده می‌شود. در این حالت، تعداد ۳ سایدبار ثبت شده است.

با اجرای این کد، می‌توانید پارامترهای کوئری در نتایج جستجوی وردپرس را تغییر دهید و همچنین تعداد سایدبارها را تنظیم کنید.

اما وقتی این کد رو حذف میکنم، مشکل سرچ در (پیشخوان => نوشته‌ها) حل میشه. اما به محض گذاشتن دوباره، دسته‌های موجود در این کد از سرچ پیشخوان حذف میشن.

من میخوام دسته های فوق فقط از سرچ کاربران داخل سایت حذف بشن و ادمین‌ها در پیشخوان بتونن راحت هر پستی در نوشته‌ها رو که میخوان، سرچ و پیدا کنند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...