رفتن به مطلب

سایت خبری و مقالات

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخوام یک سایت خبری و مقاله راه اندازی کنم خواستم ببینم

به جای بخش "نوشته‌ها" ارسال مطلب پیشفرض وردپرس میتونم از یک افزونه با کارایی بالاتری استفاده کنم؟

یا بخش ارسال مطلب خود وردپرس تنها گزینه و بهترین هست؟

ممنون

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، aslani606 گفته است :

با سلام

من میخوام یک سایت خبری و مقاله راه اندازی کنم خواستم ببینم

به جای بخش "نوشته‌ها" ارسال مطلب پیشفرض وردپرس میتونم از یک افزونه با کارایی بالاتری استفاده کنم؟

یا بخش ارسال مطلب خود وردپرس تنها گزینه و بهترین هست؟

ممنون

سلام

افزونه برای ارسال مطلب نیاز دارید؟

چه امکاناتی مد نظرتون هست چون هر افزونه تو یه سری امکانات خیلی خوبه و تو یه سری از امکانات متوسط یا ضعیف دقیق باید نیازتون رو بگید مثل این که مثلا اخبار ساده میخواین که فقط قابلیت ارسال مطلب و عکس و جدول و... داشته باشه یا میخواین تو اخبارتون از افکت های خاص و چارت یا چیزهای دیگه استفاده کنید.

اگر میخواین کار حرفه ای انجام بدید ویژوال کامپوزر و المنتور دوتا از معروفترین ویرایشگرهای متن هستند (نقطه ضعف یه مقدار سرعت سایت رو کاهش میدهند و المنتور تو جدول گذاری ضعیف هست ) اما هر دوشون هزارتا امکانات بهتون میدن

اگر میخواین یه کار عادی داشته باشید بهتره از همون ویرایشگر پیش فرض استفاده کنید

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، mojtaba662007 گفته است :

سلام

افزونه برای ارسال مطلب نیاز دارید؟

چه امکاناتی مد نظرتون هست چون هر افزونه تو یه سری امکانات خیلی خوبه و تو یه سری از امکانات متوسط یا ضعیف دقیق باید نیازتون رو بگید مثل این که مثلا اخبار ساده میخواین که فقط قابلیت ارسال مطلب و عکس و جدول و... داشته باشه یا میخواین تو اخبارتون از افکت های خاص و چارت یا چیزهای دیگه استفاده کنید.

اگر میخواین کار حرفه ای انجام بدید ویژوال کامپوزر و المنتور دوتا از معروفترین ویرایشگرهای متن هستند (نقطه ضعف یه مقدار سرعت سایت رو کاهش میدهند و المنتور تو جدول گذاری ضعیف هست ) اما هر دوشون هزارتا امکانات بهتون میدن

اگر میخواین یه کار عادی داشته باشید بهتره از همون ویرایشگر پیش فرض استفاده کنید

سلام

خیلی ممنون

بیشتر سئو برام مهمه

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۱/۱۶ در 10:54، aslani606 گفته است :

سلام

خیلی ممنون

بیشتر سئو برام مهمه

برای سئو ویرایشگر پیش فرض بهتر عمل می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...