رفتن به مطلب

افزونه ارسال خودکار و سریع مطالب به فیس بوک

پست های پیشنهاد شده

افزونه Sharepress

بوسیله ی این افزونه که آخرین مطالب ارسالی شما بصورت اتوماتیک در شبکه اجتماعی فیس بوک و توییتر انتشار می باید. اما فقط برای فیس بوک رایگان می باشد. البته نگران نباشید در پست بعدی افزونه ارسال خودکار به توییتر را هم معرفی خواهم کرد.

الان سایت ها و ابزارهای زیادی هستند که چنین امکاناتی را دارند ولی دیگه نیازی نیست از این وب سایت ها استفاده کنید .

ارسال مطلب به شبکه های اجتماعی یکی از مسئله های مهم در شناخته شدن وبلاگ و افزایش بازدید کننده است.

ویژگی های این افزونه

- ارسال بلافاصله مطلب به شبکه اجتماعی فیس بوک

- مدیریت ارسال مطلب به فیس بوک

- ارسال دوباره همان مطلب به فیس بوک

- نمایش تصویر شاخص مطلب در فیس بوک

نصب:

برای نصب ابتدا باید شما در فیس بوک یک اکانت ایجاد کنید . بعد از ایجاد اکانت

این افزونه از شما دو کلید

App ID

و

App Secret

می خواهد .

برای بدست آورد ن این دوکلید که محرمانه و مخصوص خود شما می باشد باید در فیس بوک یک Apilication ایجاد کنید.

نکته: در فیس بوک می توانید به تعداد دلخواه Apilication ایجاد کنید . که با هر بار ایجاد یک App ID و App Secret به شما می دهد. این Apilication ها برای اتصال نرم افزار ها ی موبایل و.. و افزونه های مدیریت محتوا به فیس بوک می باشد.

ما در اینجا از این Apilication برای انتشار وخودکار مطالب در فیس بوک استفاده خواهیم کرد.

برای ایجاد Apilication به آدرس زیر بروید.

https://developers.facebook.com/apps

بعد از ورود روی Addnew+ کلیک کنید

%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D9%88%DA%A9-4-300x83.jpg

در قسمت App Names: نام افزونه را بنویسید Sharepress

در قسمت : App Namespace نام وبسایت خود بدون .com بنویسید مانند : pluginha

%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D9%88%DA%A9-3.jpg

در مرحله ی بعد کد امنیتی را بنویسید. سپس به مرحله بعد بروید ( نکته: اگر تلفن خودتون رو در فیس بوک وارد نکردید . در اینجا اجازه رفتن به مرحله ی بعد را به شما نخواهد داد. و از شما شماره تلفن یا شماره کارت اعتباری می خواهد. البته خود من یک شماره موبایل تصادفی زدم و بعد کد تایید خواست که اونم ندادم ولی اجازه رفتن به مرحله بعد رو داد. اما برای ایجاد یک Apilication جدید. دیگه این اجازه رو نداد. حالا بگذریم….)

بعد از مر حله قبل وارد مرحله ی زیر می شوید. همون طور که در تصویر زیر می بینید

%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D9%88%DA%A9-1.jpg

شما باید در App Domain :

آدرس وب سایت خود بدون www بنویسید مانند : pluginha.com

و در قسمت Site url : آدرس کامل سایت خود را وارد کنید. و Category هم بذارید رو پیش فرض بمونه.

قبل از اتمام کامل این مرحله به اگر به بالا توجه کنید.

دو کلید App ID و App Secret ایجاد شده است.

بقیه ی قسمت ها هم لازم نیست وارد کنید.

بعد از ایجاد Apilication وارد تنظیمات افزونه بشوید.

و دو کلید خواسته شده رو وارد کنید.

App ID

App Secret

سپس روی contect کلیک کنید تا به صفحه ی فیس بوک شما متصل شود. در هنگام اتصال فیس بوک از شما اجازه دسترسی این برنامه به صفحه ی فیس بوک شما را می خواهد که روی Allow یا اجازه می دهم کلیک کنید.

بعد از اتصال برنامه به صفحه ی فیس بوک شما بصورت خود کار به صفحه مدیریت افزونه باز خواهد گشت. و دیگه کار تمومه و فقط کافیه آخرین مطالبتون رو در فیس بوک ببینید.

نحوه استفاده:

در قسمت ارسال مطلب گزینه Sharepress فعال می شود و برای ارسال هر مطلب از شما اجازه می خواهد.

%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D9%88%DA%A9-300x206.jpg

امیدوارم که بدردتون خورده باشه . چون برای خودم خیلی خوب بود و باعث افزایش شگفت انگیز بازدید کننده در وب سایت شد.

منبع:پلاگین ها

sharepress.2.2.6.zip

• امتیاز 20
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

زبون فیس بوکمو انگلیسیش کردم بازم نیومد! میگه شما بخاطر قوانین USA حق ساخت برنامه ها رو بخاطر تحریم ندارید.

ipمو اگر بخوام عوض کنم نمیدونم چی باید بزنم! میشه لطفا ی IP خارجی بهم بدید ؟

راستی لازمه که توی تنظیمات پروتکل DNS هم تنظیم کنم یا اینکه روی حالت اتوماتیک بذارمش ؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال

باید برید محل تولد و کنونی خودتون رو و شماره تماس رو اگر دادید پاک کنید بتون دسترسی میده

location رو کامل پاک کنید

به جای این افزونه هم میتونید از http://apps.facebook.com/rssgraffiti استفاده کنید

• امتیاز 3
لینک به ارسال

اگه از فیلترشکن و یا وی پی ان استفاده می کنید ، اگه عوضشون کنید احتمالا باید درست بشه. چون بعضی فیلتر شکن ها و وی پی ان ها به ظاهر تغییر می دن ip رو ولی سرویس دهنده هایی مثل فیس بوک و گوگل مچش رو می گیرن

• امتیاز 2
لینک به ارسال

محل سکونت و ...م رو عوض کردم درست شد

حالا ساختم

دوستان اگر قصد نداشته باشم توی صفحه شخصیم ارسال کنه باید چیکار کنم؟ من ی صفحه برای وبسایتمون ساختم توی فیس بوک و فقط میخوام که توی اون صفحه این افزونه کار کنه ولی وقتی با اون صفحه وارد facebook developer میشم میگه که برو با صفحه شخصیت وارد بشو!

• امتیاز 3
لینک به ارسال

دوستان توجه نمیکنید.

اینجا تاپیک معرفی هست.

برای سوال تاپیک جدید باز کنید.

ممنون

• امتیاز 4
لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام به همه ی دوستان

برای آموزش ارسال مطلب در فیس بوک و توییرو گوگل و ... می تونید به این لینک برید

البته این سایت هم این خدمات رو میده به جز گوگل که البته کار با اون خیلی آسونه(ثبت نام کنید و ...)

می تونید پست هاتونو در پروفایل و پیج مورد نظر تون ارسال کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

آدرس و محل سکنونتی که در فیسبوک ست کردین رو بردارید حتما درست میشه مشکل اروور امنیتیش. من انجام دادم درست شد

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

چرا این افزونه کل پست رو نشون نمیده؟

فقط عنوان پست رو نشون میده زیرشم لینک مطلب رو میزاره

اگه بخوام کل پست رو نشون بده چیکار باید بکنم؟

لینک به ارسال

از بالای صفحه ارسال مطلب روی تنظیمات بزنید

چکیده مطلب را تیکدار کنید و بخشی از مطلبتون رو واردش کنید و تست بگیرید اگر نشد

برای سوال تاپیک جدید باز کنید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

به نظر محدودیت فیسبوک هست

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام چه طور باید نمایش را به صورت عمومی قرار دهم؟

الان فقط دوستانهpost-3445-0-30429100-1387478001_thumb.pn

به نظر این در تعریف آپ هست در فیسبوک

و ربطی به افزونه ندارد

در آپ باید مشخص کنید به چه صورت منتشر شود

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
  • اضافه کردن...