رفتن به مطلب

معرفی افزونه wp-statistics

پست های پیشنهاد شده

با سلام و با تشکر از آقا مصطفی عزیز به خاطر این پلاگین بسیار زیبا و دقیق

منمدتیه که از این افزونه استفاده میکنم و نسخه های آن روز به روز بهتر و کاملتر می شه و بسیار عالی. اما متاسفانه وقتی من افزونه رو به نسخه 4.2 بروزرسانی کردم بامشکلی مواجه شدم که الان اصلا حل نمیشه و با هیچ یک از نسخه های قبلی . حتی نسخه آخر 4.3 هم حل نمیشه و اون مشکل اینه که وقتی می خوام افزونه رو فعال کنم پیغام خطای زیر رو میده و غیر فعال میشه :

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

WordPress database error: [Multiple primary key defined]

ALTER TABLE wp_statistics_useronline ADD PRIMARY KEY (`ID`)

ALTER TABLE wp_statistics_visit ADD PRIMARY KEY (`ID`)

ALTER TABLE wp_statistics_visitor ADD PRIMARY KEY (`ID`)

WordPress database error: [Duplicate key name 'agent']

ALTER TABLEwp_statistics_visitor ADD KEY `agent` (`agent`)

WordPress database error: [Duplicate key name 'platform']

ALTER TABLE wp_statistics_visitor ADD KEY `platform` (`platform`)

WordPress database error: [Duplicate key name 'version']

ALTER TABLE wp_statistics_visitor ADD KEY `version` (`version`)

WordPress database error: [Duplicate key name 'location']

ALTER TABLE wp_statistics_visitor ADD KEY `location` (`location`)

تو رو خدا اگه کسی (مخصوصا آقا مصطفی) روش حل این مشکل رو میدونه کمک کنه که خیلی موضوع واسم بغرنج و ناراحت کننده شده

آخه نمی خوام یه افزونه بسیار عالی و اون هم فارسی رو از دست بدم.

)-:

سلام، وقت بخیر.

همانطور که خدمتتان عرض کردم، تنها راه، به روز رسانی جدول های افزونه به صورت دستی است. که ظاهراً میزبانتان اجازه انجام این کار را از سوی اسکریپت نداده است.

اول مطمئن شوید که!

از آخرین نسخه وردپرس استفاده میکنید.

افزونه های دیگر را غیرفعال کنید و مجدداً بررسی کنید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

شرمنده جدولها رو چطور باید به صورت دستی به روز رسانی کنم؟؟

یه کم راهنمایی لطفا

(-:

آخرین نسخه افزونه را در یک وردپرس دیگر نصب کنید.

بعد از نصب و ساخته شدن جدول های افزونه، 3 جدول افزونه را export کنید و در سایتی که مشکل داشتید، در دیتابیس آن import کنید.

یه میتونید فایل install.php افزونه را باز کنید و کوئری های آن را به صورت مستقیم در phpmyadmin اجرا کنید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

آقا مصطفی دستم به دامنت یه مدیر شرکت که سایتش دست من هست گیر داده تا از اون بخشی که می شه ضریب آمار داد را استفاده کنم اما از وقتی که این افزونه یکی درمیان آپدیت می شود این قسمتش به هم می ریزه و الان که آخرین ورژنش را گرفتم، کار نمی کند.

و مشکل دیگه ای که تازه گی ها باهاش دارم اینه که قبلا اگر توی هر صفحه یا هر پست سایتم می رفتم یک آمار محاسبه می شد اما الان نمی شود. برای رفع این موضوع باید چی کار کنم این جناب مدیر منو کچل کرده ممنون می شوم راهنماییم کنین

لینک به ارسال

آقا مصطفی دستم به دامنت یه مدیر شرکت که سایتش دست من هست گیر داده تا از اون بخشی که می شه ضریب آمار داد را استفاده کنم اما از وقتی که این افزونه یکی درمیان آپدیت می شود این قسمتش به هم می ریزه و الان که آخرین ورژنش را گرفتم، کار نمی کند.

و مشکل دیگه ای که تازه گی ها باهاش دارم اینه که قبلا اگر توی هر صفحه یا هر پست سایتم می رفتم یک آمار محاسبه می شد اما الان نمی شود. برای رفع این موضوع باید چی کار کنم این جناب مدیر منو کچل کرده ممنون می شوم راهنماییم کنین

دقیقاً مشکلتون چی هست؟

با ضریب آمار مشکل دارید؟

لینک به ارسال

آره آقا مصطفی جان این بخش کار نمی کنه. می خواهم این بخش کار کنه و روی هر یکی از صفحات داخلی هم که کلیک می خوره به امار کلی اضافه بشه ؟

اینم آدرس سایتی که این مشکل را باهاش دارم : cinemavarzesh.ir

دقیقاً مشکلتون چی هست؟

با ضریب آمار مشکل دارید؟

اما توی سایت خودم به دلیل نصب افزونه سوپر کش از طرف شرکت سرویس دهنده مجبور شدم که افزونه آمار گیر را غیر فعال کنم آیای امکانش هست که تدبیری در این خصوص بکار ببرید تا امثال من هم بتوانیم از این افزونه استفاده کنیم ؟

آدرس سایتم اینه : farasokhan.ir

لینک به ارسال

امکانش هست ابزارک آماره توی سایدبار های دیگه هم اضافه بشه . الان توی یکی از سایدبار ها اضافه شد دیگه نمیشه توی بقیه سایدبار ها اضافه کرد . ابزارک های دیگه همچین مشکلی ندارن

لینک به ارسال

افزونه های کشینگ باعث تداخل در محاسبه افزونه خواهد شد.

امکانش هست ابزارک آماره توی سایدبار های دیگه هم اضافه بشه . الان توی یکی از سایدبار ها اضافه شد دیگه نمیشه توی بقیه سایدبار ها اضافه کرد . ابزارک های دیگه همچین مشکلی ندارن

بله در آینده ابزارک بهینه تر میشود.

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

در سایت دیگه من که افزونه کش نصب نیست چطوری مشکل ضریب امار را حل کنم؟

ویرایش شده توسط دیونه تنها
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...