رفتن به مطلب

تعداد زیاد لینک های داخلی

milad844

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ،نوروز مبارک،  امیدوارم سال 1402 سال رسیدن به آرزوهاتون باشه

من حدود یک ماهه سایتی رو راه اندازی کردم و از قالب پابلیشر ارجینال استفاده میکنم و افزونه نال شده ای هم نصب ندارم ، گوگل کنسول رو بعد از این یک ماه که چک کردم به موردی عجیبی بر خوردم، حدود 6270 مورد لینک داخلی ثبت شده که اکثرشون به غیر 20 الی 30 مورد به این شکل هستن :

https://www.top10first.com/01ceaefdee-YaZCnEWpY.6v

و همشون هم به صفحه 404 بر میخورن ، دسترسی دیگه ای به کسی داده نشده ، کامنت اسپمی هم وجود نداره خوشحال میشم اگر تجربه ای در این مورد دارین راهنمایی بفرمایید

راستی فعلا این ادرس هارو ریدایرکت 301 کردم به صفخه اصلی تا فعلا 404 کنسول رفع بشه اما میدونم که کار درستی نیست و امکان بالایی وجود داره که گوگل سایت رو اسپم شناسایی کنه

لینک به ارسال

بعد از بررسی بیشتر و تحقیقات و در نهایت قرار دادن سایت به این صورت در جستجوی گوگل       site:top10first.com

فهمیدم که مورد عنایت هک ژاپنی قرار گرفتم و باید دنبال کد مخرب باشم ، چندتا لینکی که ایندکس شده بودن رو removal کردم و تیک ایندکس رو توی تنظیمات وردپرس برداشتم چیزی اینکدس نشه تا کد رو پیدا کنم

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۱/۱۰ در 02:12، milad844 گفته است :

یعنی 6 هزارتا لینک رو دونه دونه وارد کنم ؟

بله راه دیگه ای نداره

در 16 ساعت قبل، milad844 گفته است :

بعد از بررسی بیشتر و تحقیقات و در نهایت قرار دادن سایت به این صورت در جستجوی گوگل       site:top10first.com

فهمیدم که مورد عنایت هک ژاپنی قرار گرفتم و باید دنبال کد مخرب باشم ، چندتا لینکی که ایندکس شده بودن رو removal کردم و تیک ایندکس رو توی تنظیمات وردپرس برداشتم چیزی اینکدس نشه تا کد رو پیدا کنم

نتیجه نهایی و جای دقیق کد مخرب رو پس از حل مشکلتون در همین تاپیک اعلام کنید تا بعدها اگر کسی مورد حمله قرار گرفت از تجربه شما برای حل مشکلش استفاده کنه.

سپاس

لینک به ارسال

میشه از طریق regex هم لینک هارو حذف کرد که و نیاز به بررسی مستقیم داره

باید دید لینک‌ها داخل مطالبتون قرار دارن یا بخشی از قالب ( داخل دیتابیس هست یا فایل‌های قالب )

ساختار لینک‌ها مشابه هست یا تصادفی ( برای مثال لینک‌ها همشون با یه متن خاصی شروع بشن )

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۱/۱۱ در 13:46، b.soshiant گفته است :

بله راه دیگه ای نداره

نتیجه نهایی و جای دقیق کد مخرب رو پس از حل مشکلتون در همین تاپیک اعلام کنید تا بعدها اگر کسی مورد حمله قرار گرفت از تجربه شما برای حل مشکلش استفاده کنه.

سپاس

در در ۱۴۰۲/۱/۱۱ در 13:46، b.soshiant گفته است :

بله راه دیگه ای نداره

سپاس

هنوز نتونستم پیدا کنم محل کد مخرب رو ، فایل های robot و htaccess و wp-config.php  رو چک کردم موردی نبوده ، حالا به گشتن ادامه میدم تا ببینم نتیجه چی میشه

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۱/۱۱ در 19:18، asadiy4n گفته است :

میشه از طریق regex هم لینک هارو حذف کرد که و نیاز به بررسی مستقیم داره

باید دید لینک‌ها داخل مطالبتون قرار دارن یا بخشی از قالب ( داخل دیتابیس هست یا فایل‌های قالب )

ساختار لینک‌ها مشابه هست یا تصادفی ( برای مثال لینک‌ها همشون با یه متن خاصی شروع بشن )

ساختار اکثریتشون به اینصورت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...