رفتن به مطلب

به پنل ادمین وردپرس نمیتونم وارد بشم صفحه سفید میاد

mohsen24

پست های پیشنهاد شده

سلام برادران سرتیپ خسته نباشید... عزیز بنده یه مشکلی دارم اونم اینکه قبلا هم ورود پرسو نصب کرده بوددم بعد یه مدت همین مشکل به وجود اومد پاکش کردم... الان باز نصب کردم بعد چند روز با این مشکل روبرو شدم... مشکل بنده به این صورته که یوسر و رمز رو که میزنم تا وارد پنل ادمین یشم وارد نمیشه صفحه سفید میاد برام... چند روزی مطلب ارسال موکردم موقع زدن دکمه انتشار مطلب منتشر میشد ولی صفحه سفید میومد که تا امشب کلا قطع شد اصلا نمیتونم وارد پنل بشم ... چیکار باید انجام بدم ایا؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

از کافی نت یا یک سیستم دیگه چک کنید ببینید مشکل تکرار می شه یا نه اگر از سیستم دیگه مشکلی نبود نرم افزار ccleaner را دانلود و نصب و اجرا کنید مشکل برطرف می شود اگر روی سیستم های دیگه هم مشکل وجود داشت

پرمیشن های پوشه و فایلها را چک کنید به جز چند فایلی که در آموزش گفته شده به صورت معمول پوشه ها باید روی دسترسی 755 و فایل های php روی 666 باشند وقتی از درست بودن دسترسی ها مطمئن شدید از طریق پیشخوان > به روز رسانی وردپرس را راه اندازی مجدد نمایید

اگر رفتن به صفحه آپدیت رو از پیشخوان نتونستید در کد زیر آدرس سایت خود را بگذارید و کد را در آدرسبار اجرا کنید

http://آدرس سایت شما /wp-admin/update-core.php?action=do-core-reinstall

لینک به ارسال

احتمال اینکه مشکل از پوسته یا یکی از پلاگین ها باشه هم زیاده.

به ترتیب :

1 اسم فولدر پوسته ها رو عوض کنید (یک کاراکتر مثلا شماره 1 رو بهش اضافه کنید) و تست کنید.

2 اسم فولدر پلاگینها رو عوض کنید و تست کنید.

اگر در هر کدوم مرحله تست جواب داد مشکل از همون بخش هست و توی همون بخش دنبال مشکل بگردید.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطفا در محل ارسال تاپیک بیشتر دقت کنید. منتقل شد.

لینک به ارسال

سلام با تشکر همگی شما عزیزان... بنده همه دسترسی ها چون هاستم دایرکت ادمین هست پیش فرض گذاشتن روی همون دسترسی هایی که گفتید... و اما جای تشکر داره از اقای عبدالماجد که درست گفتن مشکل بنده از پوسته هست پوسته ای که دارم مربوط به پوسته ی قبلی سایت تک دیزاین هست که برای دانلود گذاشتنش از اون خوشم اومد گذاشتم و بهش احتیاج دارم چون هر پوسته ای میزنم ناقص برام باز میشه کار نمیکنه به غیر از همین پوسته نمیدونم مشکلش چیه ؟.... ولی بنده تغییر نام دادم تونستم وارد پنل مدیریت بشم... بنده یه پوسته سه ستونه کامل و بی عیب و نقص میخوام از کجا باید پیداش کنم ؟

لینک به ارسال

عزیز نمیدونم این قالب ها و پوست هایی که میزارن برای دانلود من دانلود میکنم میام روی هاست اپلودش میکنم نصب میکنم چرا هیچ کدومشون سالم نیستن کار نمیکنند ناقصن ... اگه کار نمکنه کارایی نداره چرا برا دانلود گذاشتنش؟

لینک به ارسال

عزیز نمیدونم این قالب ها و پوست هایی که میزارن برای دانلود من دانلود میکنم میام روی هاست اپلودش میکنم نصب میکنم چرا هیچ کدومشون سالم نیستن کار نمیکنند ناقصن ... اگه کار نمکنه کارایی نداره چرا برا دانلود گذاشتنش؟

کدام پوسته ها؟

بعضی از پوسته ها نیاز به افزونه هایی دارد که تا نصب نشوند احتمال بروز خطا هست

لینک به ارسال

بنده قالب جدید تک دیزاین رو گرفتم دانلود کردم اومدم نصبش کردم ولی ناقص میاد چیکار باید انجام بدم که درست بشه؟میشه معرفی کنید این قالب به چه افزونه ای نیاز داره؟

4541x8ykv8a5tcv69dr.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...