رفتن به مطلب

فهمیدن صفحه مربوط به یک کد

پست های پیشنهاد شده

سلام

نمیدونم که جای درستی دارم سوال می کنم یا نه پس اگه مکان تاپیک اشتباه مدیران محترم انتقال بدن

حالا سوال

من از فایرباگ برای شخصی سازی سایتم استفاده می کنم

تا زمانی که فقط روی css کار می کنم مشکلی وجود نداره و به خوبی میتونم محل کدی رو که می خوام ویرایش کنم پیدا کنم

ولی مشکل موقعی بروز می کنه که بخوام بخشی از کدهای PHP مربوط به صفحه رو ویرایش کنم

اون موقع پیدا کردن صفحه مربوطه برام مشکله یعنی نمیدونم کدوم صفحه رو باید ویرایش کنم

نمیدونم منظورم رو درست توضیح دادم یا نه

اگه دوستان بتونن کمکم کنن خوشحال میشم

با تشکر از توجهتون

لینک به ارسال

ببینید تفاوت اصلی php با جاوا اسکریپت و css اینه کدهای جاوا اسکریپت و سی اس اس بعد از ساخته شدن صفحه محاسباتی که ازشون خواسته شده رو اعمال می کنند ولی کد پی اچ پی اول حساب می کنه و صفحه را مطابق دستور می سازه در نتیجه فقط کدهای دستورات انجام شده در صفحه اند در صورتی که دو مورد بالا تمام کدهای خودشون رو در صفحه حمل می کنند

برای php قانونی نیست اما یک سری پیش شرط ها هست که در قالب وردپرس رعایت می شه مثلا

صفحه خانه home.php است و اگر این صفحه در قالب نبود index.php

یا حلقه مطالب

loop.php اگر نبود content-[post-format].php اگر نبود content.php اگر نبود single.php و اگر نبود index.php

و تازه می شه همین حلقه را در صفحه ای دیگه قرار داد و از طریق functions.php صفحه رو معرفی کرد

لینک به ارسال

البته یه روش هست بعضی وقتا جواب میده ، کد کلاس یا آیدی رو تگ رو از html بردار ، بعد ، با notepad++ توی تمام فایل های php قالب سرچ کن ، یه کم تمرین کنی ، می تونی پیداش کنی

لینک به ارسال

ببینید تفاوت اصلی php با جاوا اسکریپت و css اینه کدهای جاوا اسکریپت و سی اس اس بعد از ساخته شدن صفحه محاسباتی که ازشون خواسته شده رو اعمال می کنند ولی کد پی اچ پی اول حساب می کنه و صفحه را مطابق دستور می سازه در نتیجه فقط کدهای دستورات انجام شده در صفحه اند در صورتی که دو مورد بالا تمام کدهای خودشون رو در صفحه حمل می کنند

برای php قانونی نیست اما یک سری پیش شرط ها هست که در قالب وردپرس رعایت می شه مثلا

صفحه خانه home.php است و اگر این صفحه در قالب نبود index.php

یا حلقه مطالب

loop.php اگر نبود content-[post-format].php اگر نبود content.php اگر نبود single.php و اگر نبود index.php

و تازه می شه همین حلقه را در صفحه ای دیگه قرار داد و از طریق functions.php صفحه رو معرفی کرد

با تشکر از پاسختان

آیا امکانش هست که تمامی شروطی که در وردپرس رعایت میشه رو معرفی کنین

البته یه روش هست بعضی وقتا جواب میده ، کد کلاس یا آیدی رو تگ رو از html بردار ، بعد ، با notepad++ توی تمام فایل های php قالب سرچ کن ، یه کم تمرین کنی ، می تونی پیداش کنی

از شما هم ممنونم

خودم هم تا الان همین کار رو می کردم

اگه دوستان ترفند بهتری دارن معرفی کنن

این بی سوادی هم واسه ما معضلی شده :(

لینک به ارسال

شرطهای وردپرس یکی دوتا نیست که بخواین همه رو بدونین.

وقتی بیشتر با ودپرس کار کنید ساختار کلی کار دستتون میاد.

بحث تجربه هست و بهتره در هر جا به مشکل خوردید سوال بپرسید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...