رفتن به مطلب

محافظت از لینک دانلود در هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان چطور میشه از دزدیده شدن فایلهایی که در هاست دانلود شخصیمون هستند، جلوگیری کنیم؟ 

دنبال راهکاری هستم که فایلها فقط وقتی در یک دامین مشخص هستند (یعنی دامین اصلی سایت خودمون) دانلود بشن و اگر کسی لینک ها رو در سایت دیگه بذاره، دانلود انجام نشه و مثلا ریدایرکت بشه به سایت ما. 

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

برای جلوگیری از دسترسی به فایل‌های شخصی شما، می‌توانید از مکانیزم هایی مانند "Hotlink Protection" و "Referrer Check" استفاده کنید.

با استفاده از Hotlink Protection، می‌توانید تنظیم کنید که فقط در صورتی که درخواست برای دانلود فایل از دامنه خاص شما باشد، دسترسی به فایل مورد نظر امکان‌پذیر باشد و در غیر این صورت، با ارسال پیام مناسب، دسترسی به فایل ممنوع شود. برای این کار، باید کدهایی را در فایل htaccess قرار دهید.

همچنین با استفاده از Referrer Check، می‌توانید محدودیتی روی دانلود فایل قرار دهید و تنظیم کنید که فایل فقط در صورتی قابل دسترسی باشد که از یک دامنه خاص به سایت شما ارجاع داده شود.

برای استفاده از این راهکارها، می‌توانید به هاستینگ خود مراجعه کنید و از پشتیبانی فنی آن‌ها کمک بگیرید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، unid_user گفته است :

برای جلوگیری از دسترسی به فایل‌های شخصی شما، می‌توانید از مکانیزم هایی مانند "Hotlink Protection" و "Referrer Check" استفاده کنید.

با استفاده از Hotlink Protection، می‌توانید تنظیم کنید که فقط در صورتی که درخواست برای دانلود فایل از دامنه خاص شما باشد، دسترسی به فایل مورد نظر امکان‌پذیر باشد و در غیر این صورت، با ارسال پیام مناسب، دسترسی به فایل ممنوع شود. برای این کار، باید کدهایی را در فایل htaccess قرار دهید.

همچنین با استفاده از Referrer Check، می‌توانید محدودیتی روی دانلود فایل قرار دهید و تنظیم کنید که فایل فقط در صورتی قابل دسترسی باشد که از یک دامنه خاص به سایت شما ارجاع داده شود.

برای استفاده از این راهکارها، می‌توانید به هاستینگ خود مراجعه کنید و از پشتیبانی فنی آن‌ها کمک بگیرید.

کدهایی که گفتید رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

لینک به ارسال

من سرچ کردم و متوجه شدم که باید چه کدهایی رو در htaccess قرار بدم

اما سوالی که دارم اینکه جدا از htaccess، در دایرکت ادمین و سی پنل هم میشه Hotlink Protection را فعال کرد.

پیشنهاد شما کدومه؟ استفاده ازسی پنل/دایرکت ادمین؟ یا استفاده از کد در htaccess؟

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۱/۲۴ در 01:26، b.soshiant گفته است :

من سرچ کردم و متوجه شدم که باید چه کدهایی رو در htaccess قرار بدم

اما سوالی که دارم اینکه جدا از htaccess، در دایرکت ادمین و سی پنل هم میشه Hotlink Protection را فعال کرد.

پیشنهاد شما کدومه؟ استفاده ازسی پنل/دایرکت ادمین؟ یا استفاده از کد در htaccess؟

به هاستینگ تیکت بزنید و ازشون بخواید راهنمایی تون کنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...