رفتن به مطلب

تبلیغات یکتانت را انتخاب نکنید

ali2024

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده یک سایت راه اندازی کردم و بعد از یکماه رفتم از یکتانت تبلیغات گرفتم و تو سایت میزاشتم که برام درآمد داشته باشه

ماه اول به حد نساب نرسید و 98هزار تومان درآمد داشتم

ماه دوم بازدیدم خیلی بهتر شده بود کل درآمدم به 263 هزار تومان رسید اما پرداخت دوره ای انجام نشد و منم گفتم عیب نداره بزارم زیاد شه به عنوان پس انداز و زمان عید درخواست میدم میگم چرا نریختید

گذشت و بعد چند ماه الان 1.582.000 تومان طلبکارم براشون تیک زدم چرا واریزی های دوره ای انجام نمیشه؟

گفتن به خاطر اینکه سایتتون تایید نشده و بزارید براتون بررسی می کنیم و پس از تایید تو تاریخ دوره براتون میریزیم (هجدهم بود) تاریخ دوره رو بردم روی بیست و پنجم

امروز که باید تایید میکردن و واریز میکردن برام یه پیام اومد

" به خاطر اینکه سایت شما تایید نشده درآمد بلاک میشه و به تبلیغ دهنده برمیگرده!!! " بعد از حدود 6 ماه اینطوری بهم پیام دادن و هر چقدر با پشتیبانی بحث می کنم میگه شما سایتتون تایید نشده و همون اول که تفاهم نامه رو تایید کردید توش نوشته اگر تایید نشه اینطوری میشه ، گفتم مگه بعد از 6 ماه میگن تایید نشده؟! گفت تا امروز بررسی نشده و خلاصه هرچی می گفتم یه جواب توخالی میداد و از آخر قطع کرد.

لطفا دوستان از سایت یکتانت به هوای درآمدزایی تبلیغات نگیرید و فقط سایت خودتون رو شلوغ می کنید و بازدید کننده ها رو ناراضی

قشنگ کلاه برداری می کنند با عنوان تایید نشدن و یه انگم بهتون میبندن که تبلیغات شما با ربات کلیک میخورده با اینکه سایتم اصلا ربات نمی تونه واردش بشه و همون اول چک میشه کاربر ربات هست یا نه! اینو بهشون گفتم باز گفتن رفتار کاربرها مورد پسند نبوده! گفتم چه نوع رفتاری؟ گفتن زیاد رو تبلیغات کلیک کردن!!! گفتم یه کاربر بیشتر از سه تا کلیک کنه ربات شما حسابش نمیکنه و اون کلیکای قبلیشم حساب نمیشه حتی اگر هر سه به قصد خرید بوده باشه از سه سایت مختلف که دیگه گوشی رو قطع کرد!!!

ویرایش شده توسط ali2024
غلط در تایپ
لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، ali2024 گفته است :

سلام دوستان

بنده یک سایت راه اندازی کردم و بعد از یکماه رفتم از یکتانت تبلیغات گرفتم و تو سایت میزاشتم که برام درآمد داشته باشه

ماه اول به حد نساب نرسید و 98هزار تومان درآمد داشتم

ماه دوم بازدیدم خیلی بهتر شده بود کل درآمدم به 263 هزار تومان رسید اما پرداخت دوره ای انجام نشد و منم گفتم عیب نداره بزارم زیاد شه به عنوان پس انداز و زمان عید درخواست میدم میگم چرا نریختید

گذشت و بعد چند ماه الان 1.582.000 تومان طلبکارم براشون تیک زدم چرا واریزی های دوره ای انجام نمیشه؟

گفتن به خاطر اینکه سایتتون تایید نشده و بزارید براتون بررسی می کنیم و پس از تایید تو تاریخ دوره براتون میریزیم (هجدهم بود) تاریخ دوره رو بردم روی بیست و پنجم

امروز که باید تایید میکردن و واریز میکردن برام یه پیام اومد

" به خاطر اینکه سایت شما تایید نشده درآمد بلاک میشه و به تبلیغ دهنده برمیگرده!!! " بعد از حدود 6 ماه اینطوری بهم پیام دادن و هر چقدر با پشتیبانی بحث می کنم میگه شما سایتتون تایید نشده و همون اول که تفاهم نامه رو تایید کردید توش نوشته اگر تایید نشه اینطوری میشه ، گفتم مگه بعد از 6 ماه میگن تایید نشده؟! گفت تا امروز بررسی نشده و خلاصه هرچی می گفتم یه جواب توخالی میداد و از آخر قطع کرد.

لطفا دوستان از سایت یکتانت به هوای درآمدزایی تبلیغات نگیرید و فقط سایت خودتون رو شلوغ می کنید و بازدید کننده ها رو ناراضی

قشنگ کلاه برداری می کنند با عنوان تایید نشدن و یه انگم بهتون میبندن که تبلیغات شما با ربات کلیک میخورده با اینکه سایتم اصلا ربات نمی تونه واردش بشه و همون اول چک میشه کاربر ربات هست یا نه! اینو بهشون گفتم باز گفتن رفتار کاربرها مورد پسند نبوده! گفتم چه نوع رفتاری؟ گفتن زیاد رو تبلیغات کلیک کردن!!! گفتم یه کاربر بیشتر از سه تا کلیک کنه ربات شما حسابش نمیکنه و اون کلیکای قبلیشم حساب نمیشه حتی اگر هر سه به قصد خرید بوده باشه از سه سایت مختلف که دیگه گوشی رو قطع کرد!!!

سلام دوست عزیز

تو یکی از پست ها که یکی از دوستان گفته بود تبلیغات یکتانت براش نمایش داده نمیشه اخطار دادم این تبلیغات نگذارید (اونجا خلاف سوال ایشون بود و مدیریت فرمودند ادامه ندیم) 

اما اینجا کاملا مرتبط هست

تو یکتانت پرداخت های کم رو راحت پرداخت می کنند ولی اگر سایتی مثل شما چند ماه بی خیال دریافت باشه اصلا به روی خودشون نمیارن پرداخت کنند و بعدشم میگن باید بررسی و تایید کنیم.

تا حالا سایت های زیادی نوشتم و این بلای یکتانت پارسال هم سر بنده اومده و فکر می کنم بالای یک ت بخوان در ماه پرداخت کنن دیگه تایید نمی کنن مگه اینکه سایت قدری باشی و خیلی براشون سود آور که باهات همکاری کنن

سایت های کوچیک برای اینکه از اول درآمد داشته باشن به سمت یکتانت میرن و همون درآمد کم امیدشون برای ادامه ی کار هست که حداقل هزینه ی هاست و دامنه رو در بیارن اما به هشتاد درصد سایت ها تاییده نمیده و جالب اینجاست به هیچ سایتی اعلام نمیکنه تایید نشدید و فقط میزاره وقت بگذره و اونا تبلیغ بزارن و هرموقع خودشون گفتن میگه باید تایید بشید!!! تو این مدت هم تمام سود مال یکتانت هست چرا که تبلیغ میگیره شما میزارید و پخش می کنید آخرشم هیچی بهتون نمیده

تو تاپیکی که قبلا گفتم به اون دوست عزیز گفتم که خودش تبلیغ بگیره و با شرکت هایی که کار می کنه بهشون بگه اگر میخواین بالا برید تو سایتم هزینه بدید یا میخواین بیشتر دیده بشید هزینه بدید تبلیغ بزارم و ...

اونطوری هم به قول شما سایت شلوغ نمیشه

هم درآمد شما نقدی است

هم مطمئنی که درآمد داری 

بنده هم با دو تا پلتفرم تبلیغاتی کار می کردم و هر دو همینطوری بودن یکتانت پارسال و مدیا اد امسال همچین کاری کرد (مدیا اد برای سایتی که روزی میانگین 5000 بازدید داشت گفت تایید نشده!) 

الان سایت های بزرگ رو نگاه کنید ، مثل ورزش سه یا سایت های خبری، خودشون یه بخش تبلیغات راه انداختن و خودشون تبلیغ می گیرند و دارن یواش یواش این دو تا پلتفرم رو حذف می کنند چون اصلا به صرفه نیست

لینک به ارسال

بله همینطوره. بارها دیدم سایت‌های مختلف شخصی، اینطوری سرشون کلاه رفته. متاسفانه تو مملکت ما هم قانون خاصی برای این قبیل کارها تعریف نشده و به جایی نمیشه شکایت برد. 

ضمنا استفاده از کدهای یکتانت تو سایت، سئو رو خراب میکنه. چون بررسی دقیق کردم رو این موضوع و کدهاشون بهینه نیستند. 

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ در 23:27، b.soshiant گفته است :

بله همینطوره. بارها دیدم سایت‌های مختلف شخصی، اینطوری سرشون کلاه رفته. متاسفانه تو مملکت ما هم قانون خاصی برای این قبیل کارها تعریف نشده و به جایی نمیشه شکایت برد. 

ضمنا استفاده از کدهای یکتانت تو سایت، سئو رو خراب میکنه. چون بررسی دقیق کردم رو این موضوع و کدهاشون بهینه نیستند. 

واقعا مملکت بی قانونی داریم پول مردم رو راحت بالا می کشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...