رفتن به مطلب

ناسازگاری قالب و افزونه ای که خودمان برنامه نویسی کردیم

پست های پیشنهاد شده

سلام روزتون بخیر

ما برای سایتمون افزونه ای نوشتیم و بعد از نصب افزونه در سایت به درستی کار میکنه ولی بعضی کدها و استایل های css به هم ریختن مثلا رنگ ها ، بوردرها و فاصله های کد های بوت استرپی....

همینطور بعضی کدهای اصلی مانند ریدایرکت کردن بین صفحات کار نمیکردن که مجبور شدیم به جای اون از کد جاوااسکریپت استفاده کنیم، به نظرتون چجوری متوجه مشکل بشم؟ آیا اسم مشابه داره؟ چون من از قالب آماده html استفاده کردم!

پیشاپیش ممنون از شما دوستان عزیز

در قسمت پیشخوان بعضی قسمت ها مثل افزودن افزونه، ووکامرس، بروزرسانی ها خطای 404 میدن ولی روی سایت اصلی خطای 404 نداریم، آیا شما مشکل مشابهی داشتید؟باید چیکار کنم؟ خوشحال میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام سوالتون زیاد واضح نبود اینطور که متوجه شدم

شما گفتید بعد از نصب افزونه به این مشکل خوردید و مشخصا از افزونه هست 

روی قالب پیش فرض وردپرس یه دور چکش کنید متوجه میشید اگر مشکلی با اون افزونه نداشت که مشکل از سمت قالب شماست اما اگر با اون هم به مشکل خوردید مشخصا باید در کد نویسی افزونه تجدید نظر کنید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ در 17:57، mojtaba662007 گفته است :

سلام سوالتون زیاد واضح نبود اینطور که متوجه شدم

شما گفتید بعد از نصب افزونه به این مشکل خوردید و مشخصا از افزونه هست 

روی قالب پیش فرض وردپرس یه دور چکش کنید متوجه میشید اگر مشکلی با اون افزونه نداشت که مشکل از سمت قالب شماست اما اگر با اون هم به مشکل خوردید مشخصا باید در کد نویسی افزونه تجدید نظر کنید

سلام ممنون از شما

بله این حالت رو چک کردم با قالب پیش فرض به درستی کار میکنه ولی با قالب اکسترا بعضی سی اس اس هاش بهم میریزه...

الان مشکل دیگه ای که برای سایتمون بوجود آمده اینه که سمت پیشخوان وردپرس قیمت بروزرسانی افزونه ها و پوسته ( هر قسمتی که مربوط به پوشه wp-admin ) میشه ارور 404 میده با موجود اینکه تمام افزونه هارو هم غیرفعال کردم باز هم این مشکل وجود داشت، نمیدونم چرا اینجوری شده؟ و چطور باید رفعش کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

ویرایش شده توسط maryam1375
لینک به ارسال

اینطوری مشخصا مشکل از قالب هست و از افزونه ها نیست و زمانی که قالب مشکل داره یه هزارتو هست و چیزای زیادی باید چک بشه از خود قالب و این رو باید از پشتیبانی قالب بخواین تا براتون رفعش کنه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...