رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

همچنان مشکل بقوت خودش باقی است!!

ظاهراً در هاست شما برای دریافت فایل محدودیت است.

سلام دوستان من یه مشکلی برام جدیدن پیش اومده اونم اینه که وقتی از پنل ادمین میرم توی قسمت آماره برای نمایش اطلاعات بازدید ها هیچی نشون نمیده در حالی که قبلا نمودار ها میومد و همه چی اوکی بود ولی الان هیچی نمیاد و مثل عکس زیر هست

amar.png

قابلیت Debug وردپرس را فعال کنید تا خطا نمایش داده شود.

با سلام

این متن اخطار در افزونه نشان داده می شود

خطای دریافت پایگاه‌داده GeoIP از http://geolite.maxmi...ountry.mmdb.gz: - Forbidden

لطفا راهنمایی کنید

سلام

افزونه ظاهرا تازگیا دیگه آمار درست نشون نمیده و آمار رو خیلی کمتر از اون چیزی که هست نمایش میده

اگه این سیستم آمارگیرشو یه آپدیتی بکنید خیلی عالی میشه حیف این افزونه فوق العادس ;)

منتظر نسخه 7 باشید. در این نسخه امکانات زیادی هم اضافه شده است.

نسخه بتا آن در این قسمت قابل دریافت است.

لینک به ارسال

سلام . آماره تا همین چند روز پیش عالی بود . اما الان وقتی میزنم که نمودار ها بیاد این صفحه خالی رو نشون میده:

post-5397-0-79424800-1405673411_thumb.jp

فایرفاکس اپدیت و ورژن 30 هست . ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط metti44
لینک به ارسال

سلام . آماره تا همین چند روز پیش عالی بود . اما الان وقتی میزنم که نمودار ها بیاد این صفحه خالی رو نشون میده:

post-5397-0-79424800-1405673411_thumb.jp

فایرفاکس اپدیت و ورژن 30 هست . ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام، حالت دیباگ وردپرس را فعال کنید تا خطای جاری مشاهده شود که بفهمید مشکل از کجاست.

لینک به ارسال

منظورتون متوجه نشدم؟

ولی الآن تواین تایپیک اکثرکاربران مشکل دارندتنها من نیستم!!

پس به نظرمیاد تو نسخه جدید تجدیدنظر کنیدخالی از لطف نیست

لینک به ارسال
منظورتون متوجه نشدم؟

ولی الآن تواین تایپیک اکثرکاربران مشکل دارندتنها من نیستم!!

پس به نظرمیاد تو نسخه جدید تجدیدنظر کنیدخالی از لطف نیست

در نسخه های قبل مشکل نداشتید؟!

جدیداً تغییر سرور نداشتید؟ یا هاستینگ شما، تغییراتی در سرور نداشته است؟

در به روز رسانی افزونه های وردپرس چی؟ مشکلی ندارید؟

همه این موارد رو باید بررسی کنید.

لینک به ارسال

در نسخه های قبل مشکل نداشتید؟!

جدیداً تغییر سرور نداشتید؟ یا هاستینگ شما، تغییراتی در سرور نداشته است؟

در به روز رسانی افزونه های وردپرس چی؟ مشکلی ندارید؟

همه این موارد رو باید بررسی کنید.

• نسخه های قبل خیر
  • چرا هاستینگ را تغییر دادم
  • بروز رسانی هم مشکلی نداشته

لینک به ارسال

با نسخه ای که مشکل نداشتید یک بررسی هم داشته باشید. اگر مشکل رفع نشده بود، میتونه از محدودیت های هاستینگ باشه.

دریافت بقیه نگارش ها

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

وستان خسته نباشید

من افزونه آماره رو روی یه پایگاه جدید تاسیس ریختم از بدو ورود مشکل داشت ، غیرفعالش کردم و در مای ادمین جداولش رو حذف کردم اما بازهم برقراره

لطفا راهنمایی بفرمایید

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for /home/hateisra/public_html/wp-content/uploads/wp-statistics/GeoLite2-Country.mmdb in /home/hateisra/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php on line 489

لینک به ارسال

وستان خسته نباشید

من افزونه آماره رو روی یه پایگاه جدید تاسیس ریختم از بدو ورود مشکل داشت ، غیرفعالش کردم و در مای ادمین جداولش رو حذف کردم اما بازهم برقراره

لطفا راهنمایی بفرمایید

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for /home/hateisra/public_html/wp-content/uploads/wp-statistics/GeoLite2-Country.mmdb in /home/hateisra/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php on line 489

فایل GeoLite2-Country.mmdb را در پوشه uploads پاک کنید و سپس بررسی کنید.

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید من چند سالی بود با اماره مشکل خاصی نداشتم ولی امروز بعد از آپدیت خودکار وردپرس و آپدیت اماره به نسخه جدید تعداد بازدید رو زده 0 و تعداد بازدید کننده شمرده می شه ولی کم

در ضمن مشکل دیگری که هست توی بخش تنظیمات همش می زنه خطا در درسافت دیتابیس geo...

لطفا بررسی بفرمایید ممنون

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید من چند سالی بود با اماره مشکل خاصی نداشتم ولی امروز بعد از آپدیت خودکار وردپرس و آپدیت اماره به نسخه جدید تعداد بازدید رو زده 0 و تعداد بازدید کننده شمرده می شه ولی کم

در ضمن مشکل دیگری که هست توی بخش تنظیمات همش می زنه خطا در درسافت دیتابیس geo...

لطفا بررسی بفرمایید ممنون

تنظیمات افزونه رو مجدد بررسی و به روز نمائید.

لینک به ارسال

تنظیمات افزونه رو مجدد بررسی و به روز نمائید.

تنظیمات رو هم درست کردم به نسخه جدیدی که دوباره منتشر کردید هم اپدیت کردم بازم بازدید رو صفر زده ولی بازدید کنندگان و بقیه بخش ها بدون نقص کار می کنه

لینک به ارسال

افزونه را غیرفعال کنید.

آخرین نسخه افزونه را دریافت و جایگزین نسخه فعلی کنید.

افزونه را فعال کنید و سپس بررسی نمائید.

قابلیت دیباگ وردپرس را هم فعال کنید و ببینید چه خطایی در افزونه رخ میدهد.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام، اگه امکان داره دسته بندی اعداد آمار رو اضافه کنید. تو نسخه های قبلی (فکر کنم نسخه 2) این امکان بود. خیلی بدرد میخورد. مثلا الان بازدید کل که به چند میلیون رسیده رو با یک نگاه نمیشه فهمید چند هست. اما اگه عددهاش دسته بشن به نظرم خیلی بهتر میشه. و همینطور یک گزینه برای فعال/غیرفعال کردن تو تنظیمات.

همینطور تشکر بابت افزونه عالی و بدون نقص!

لینک به ارسال

سلام

نحوه ی نمایش آماره اگه اشتباه نکنم حذف شده توی نسخه ی جدید!

مثلا قبلا میشد تنظیم کنیم که آمار رو بصورت نمودار نشون بده یا هر مدل دیگه ای (چند مدل داشت)

اگه حذف شده ممنون میشم اگه امکانش هست اضافه کنید و اگر هم حذف نشده لطفا بگید تو کدوم قسمته چون من پیدا نکردم!

متشکرم. :wub:

لینک به ارسال

سلام،

سلام، اگه امکان داره دسته بندی اعداد آمار رو اضافه کنید. تو نسخه های قبلی (فکر کنم نسخه 2) این امکان بود. خیلی بدرد میخورد. مثلا الان بازدید کل که به چند میلیون رسیده رو با یک نگاه نمیشه فهمید چند هست. اما اگه عددهاش دسته بشن به نظرم خیلی بهتر میشه. و همینطور یک گزینه برای فعال/غیرفعال کردن تو تنظیمات.

همینطور تشکر بابت افزونه عالی و بدون نقص!

خواهش میکنم، فکرکنم منظورتون نمایش اعداد با ویرگول باشه!

باشه حتماً.

سلام

نحوه ی نمایش آماره اگه اشتباه نکنم حذف شده توی نسخه ی جدید!

مثلا قبلا میشد تنظیم کنیم که آمار رو بصورت نمودار نشون بده یا هر مدل دیگه ای (چند مدل داشت)

اگه حذف شده ممنون میشم اگه امکانش هست اضافه کنید و اگر هم حذف نشده لطفا بگید تو کدوم قسمته چون من پیدا نکردم!

متشکرم. :wub:

بله حذف شده، به دلیل تداخل داشتن لایسنس Highcharts با افزونه، مجبور به تغییر کتابخوانه به jqplot شدیم که متأسفانه ین امکان در این کتابخوانه موجود نیست :)

لینک به ارسال

بنظرتون امار را اضافی حساب نمیکنه؟

من آمار کل بازدیدم حدود10000000بوده الان شده بالای 100000000برای هربازدید هم یکی حساب میکنه!؟

راهی داره که برگردونم روی آمارواقعی؟

مشکل دیگه ای که داره اینه که با هربار رفرش شدن سایت کنتور نمیدازه بعدازچنددقیقه دیگه که رفرش میکنم یکبارگی میبنی20تا به آمار اضاف میشه!؟

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

بنظرتون امار را اضافی حساب نمیکنه؟

من آمار کل بازدیدم حدود10000000بوده الان شده بالای 100000000برای هربازدید هم یکی حساب میکنه!؟

راهی داره که برگردونم روی آمارواقعی؟

مشکل دیگه ای که داره اینه که با هربار رفرش شدن سایت کنتور نمیدازه بعدازچنددقیقه دیگه که رفرش میکنم یکبارگی میبنی20تا به آمار اضاف میشه!؟

احتمالاً با افزونه های دیگر تداخل پیدا کرده. افزونه های مثل کشینگ و optimizer

لینک به ارسال

احتمالاً با افزونه های دیگر تداخل پیدا کرده. افزونه های مثل کشینگ و optimizer

افزونه کشینگ که ندارم اپتی مایز دارم غیرفعالش کردم ولی بازهم امار کلی تغییرنکرده!؟

البته همین تداخل افزونه هم مشکل بزرگیه که اگر بشه مشکلش حل کنید خیلی خوب بود

لینک به ارسال

البته همین تداخل افزونه هم مشکل بزرگیه که اگر بشه مشکلش حل کنید خیلی خوب بود

بله حتماً :)

لینک به ارسال

خوب باز اومدم با پیشنهاد

1- اگر بشه رزولیشن کاربرا رو بگه کدوم بیشتر محبوبیت داره خیلی خوبه

2- اگر موتور هاش بیشتر بشه خیلی خوبه مخصوصا اگر موتور های ایرانی اضافه بشه بهش یا مثلا ask.com و...

لینک به ارسال

سلام دوستان

من تازه دارم این افزونه رو میگیرم اما هیچکدوم از ورژنای جدیدش نه به طور خودکارنصب میشه و نه به صورت دستی

فک نکنم هاستم مشکلی داشته باشه

از اونجایی که خیلی به این افزونه نیاز دارم میشه بهم بگید چجوری درستش کنم و یا از کدوم ورژن قدیمیش که بهتره استفاد کنم؟

لینک به ارسال

خوب باز اومدم با پیشنهاد

1- اگر بشه رزولیشن کاربرا رو بگه کدوم بیشتر محبوبیت داره خیلی خوبه

2- اگر موتور هاش بیشتر بشه خیلی خوبه مخصوصا اگر موتور های ایرانی اضافه بشه بهش یا مثلا ask.com و...

بررسی میشه. متشکرم.

سلام دوستان

من تازه دارم این افزونه رو میگیرم اما هیچکدوم از ورژنای جدیدش نه به طور خودکارنصب میشه و نه به صورت دستی

فک نکنم هاستم مشکلی داشته باشه

از اونجایی که خیلی به این افزونه نیاز دارم میشه بهم بگید چجوری درستش کنم و یا از کدوم ورژن قدیمیش که بهتره استفاد کنم؟

هیچ ماژول یا اکستنشن خاصی نمیخواهد! اگر به طور خودکار نصب نشود باید به طور دستی نصب شود.

تمامی افزونه هارا غیرفعال و سپس افزونه را نصب نمائید.

لینک به ارسال

تشکر بابت افزونه آماره همواره ازش استفاده می کنم.

اما الان در ابزارک قسمت "تاریخ به‌روزشدن سایت" بروز نمیشه، مثلا آخرین پست من 26-06-1393 هست ولی ابزارک مطلب قبلی که مربوط به 31-04-1393 هست را نشان میده.

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

تشکر بابت افزونه آماره همواره ازش استفاده می کنم.

اما الان در ابزارک قسمت "تاریخ به‌روزشدن سایت" بروز نمیشه، مثلا آخرین پست من 26-06-1393 هست ولی ابزارک مطلب قبلی که مربوط به 31-04-1393 هست را نشان میده.

لطفا راهنمایی کنید

خواهش میکنم :)

یک نوشته تستی دیگر ارسال کنید و سپس بررسی کنید.

اگر همین مشکل بود، ایمیل بزنید تا بررسی شود.

با تشکر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...