رفتن به مطلب

مشکل قالب در موبایل

پست های پیشنهاد شده

دوستان سایت من تو موبایل مشکل داره قالبش و پشتیبانش هم جواب نمیده

وقی با موبایل باز میکنی باید اسکرول کنی به سمت راست تا بیاره و فقط هم تو صفحه اصلی اینجوریه

میشه لطفا کمک کنید

آدرس سایت : https://mworld.sbs

do.php?img=82116

لینک به ارسال

سلام 

یه سکشن یا تابع خارج از محدوده ای که کل سایت قرار داره تعریف شده و یا یکی از بلاک هاتون با اندازه بزرگ تعیین شده 

تو مرورگر سایت رو باز کنید و inspect رو بزنید و قدم به قدم کد ها رو انتخاب کنید تا اندازه هاشون رو ببینید یا کدی که خارج تعریف شده رو پیدا کنید و همون رو برای موبایل بهینه کنید.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mojtaba662007 گفته است :

سلام 

یه سکشن یا تابع خارج از محدوده ای که کل سایت قرار داره تعریف شده و یا یکی از بلاک هاتون با اندازه بزرگ تعیین شده 

تو مرورگر سایت رو باز کنید و inspect رو بزنید و قدم به قدم کد ها رو انتخاب کنید تا اندازه هاشون رو ببینید یا کدی که خارج تعریف شده رو پیدا کنید و همون رو برای موبایل بهینه کنید.

اقا مجتبی والا ن زیاد سر در نمیارم تا حد خیلی کمی از اچ تی ام ال من متوجه میشم و کاری که گفتید رو هم کردم چیزی نصیبم نشد

شما میتونید کمکی بهم بکنید؟؟؟

همین اواخر هم اینجوری شده قبلا این شکلی نبود

لینک به ارسال

یه جا تو خود قالب عرض ثابت 2516px برای یه آیتم گذاشتید یه چک بکنید تنظیمات خود قالب رو

تو قالب بخش صفحه ی اصلی یا home هست فکر می کنم یه بلاک فاصله ای چیزی گذاشتید کنار بقیه چیدمان 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، amirscofield گفته است :

اقا مجتبی والا ن زیاد سر در نمیارم تا حد خیلی کمی از اچ تی ام ال من متوجه میشم و کاری که گفتید رو هم کردم چیزی نصیبم نشد

شما میتونید کمکی بهم بکنید؟؟؟

همین اواخر هم اینجوری شده قبلا این شکلی نبود

اینم بگم مشکل از بخش محتوای صفحه ی اصلی هست و بلاک های محتوا رو باید چک کنید. صفحه رو کوچیک کنید زمان ویرایش و یه ctrl+A بزنید و قشنگ همه بلاک ها رو سلکت می کنه اونجا مشخص میشه کدوم محتوا بیشتر از حد اندازه داده شده

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mojtaba662007 گفته است :

یه جا تو خود قالب عرض ثابت 2516px برای یه آیتم گذاشتید یه چک بکنید تنظیمات خود قالب رو

تو قالب بخش صفحه ی اصلی یا home هست فکر می کنم یه بلاک فاصله ای چیزی گذاشتید کنار بقیه چیدمان 

من اصلا به تنظیمات قالب دست نزدم مشخصات بدم شما میتونید یه نگاه بندازید؟؟؟

لینک به ارسال

اینم بگم مشکل از بخش محتوای صفحه ی اصلی هست و بلاک های محتوا رو باید چک کنید. صفحه رو کوچیک کنید زمان ویرایش و یه ctrl+A بزنید و قشنگ همه بلاک ها رو سلکت می کنه اونجا مشخص میشه کدوم محتوا بیشتر از حد اندازه داده شده

اینکار رو کردم همشون یه دست و اندازه هستند تو عکس اولین مطلبی که دادم مشخصه

لینک به ارسال
در هم اکنون، amirscofield گفته است :

من اصلا به تنظیمات قالب دست نزدم مشخصات بدم شما میتونید یه نگاه بندازید؟؟؟

شاید برای یه بروز رسانی بوده بعضی وقت ها مشکلاتی به وجود میاد که باید سریع پیدا کنید و با استاندارد جدید افزونه یا قالب درستش کنید

لینک به ارسال

شاید برای یه بروز رسانی بوده بعضی وقت ها مشکلاتی به وجود میاد که باید سریع پیدا کنید و با استاندارد جدید افزونه یا قالب درستش کنید

پس در کل بهتون دسترسی بدم کمکی ازتون بر نمیاد؟؟

لینک به ارسال

اگر همه صفحات اینطوریه، فایل single.php رو باید چک کنید ببینید چه عنصری اندازه طولش غیرمعقول هست.

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...