رفتن به مطلب

خطای JS/Agent.PIV

starqom

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

احتراما حدود 1 ماهی میشه که وقتی سایت را باز میکنم با خطای JS/Agent.PIV توسط انتی ویروس eset مواجه میشم

به مدیریت هاست هم پیام دادم و اسکن کردن و یه تعدادی افزونه را اعلام کردند و بنده انهارا حذف کردم

همچنین در این مدت لینک های سایتم در گوگل به صورت انگلیسی تغییر کرده

بازدید سایتم به شکل قابل توجهی افت کرده

بازم این خطا را نمایش میدهد

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

www.qmsms.com

باتشکر

1Untitled.png

11Untitled.png

screencapture-google-search-2023-03-02-11_51_36.png

screencapture-google-search-2023-03-02-11_51_47.png

لینک به ارسال

سلام تو آنتی ویروستون معرفی کرده کدوم فایل هست مشکل داره و از سمت آنتی ویروس بلاک شده، به اون بخش مراجعه کنید و فایل مربوطه رو پاک کنید

تو خطایی که الان آنتی ویروستون داده فقط بهتون میگه یه نوع ویروس js agent piv پیدا کرده و مشخص نکرده کدوم فایل هست و برای اینکه بدونید کدوم فایل هست باید به تب آنتی ویروستون مراجعه کنید و اونجا مشخص هست کدوم فایل یا افزونه هست

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر

مشخصا از محصولات نال استفاده کردید که با این مشکل مواجه شدید.

چند صفحه از سایتتون رو چک کردم،

در حال حاضر به نظر مشکلتون حل شده اما مواردی که در نتایج جستجو لیست شدن بعد از مدتی حذف میشن، وارد سرچ کنسول بشید و از طریق Removal مواردی که 404 هستن رو حذف کنید.

مواردی هم که متای متفاوتی دارند رو مجدد درخواست ایندکس بدید، البته هردو مورد مدتی زمان میبره.

به هیچ عنوان از محصولات نال استفاده نکنید،

برای مثال افزونه yoast رو فقط باید از سایت خودش دریافت کنید و هر فروشگاه ایرانی ی خارجی که این محصول را داره به فروش میگذاره قطعا اون محصول نال هست.

البته که بهتره وب سایتتون توسط یک فرد متخصص بررسی بشه

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام وقت بخیر خدمتون دوستان و مهندسان 

حدود دو هفته پیش سایت را که باز می کنم  ESET  خطا JS/Agent.PIV رو نمایش میداد. با پیگیری از سمت هاستینگ پاکسازی Js  های آلوده را انجام دادند .خودمم مجدد وردپرس رو نصب کردم و پلاگین های خارج از مخزن وردپرس رو هم حذف  کردم و پلاگین پرمیوم ندارم اصلا. الان سایت رو sucuri و quttera رو بدون مشکل گزارش می دهند. اما همچنان ESET خطا JS/Agent.PIV رو نمایش می دهد. ابتدا Js یک پلاگین رو ESET  در لاگ ها نمایش میداد ولی الان Js پلاگین های دیگر افزونه ها را گاهی اوقات و حتی Js موجود در پوشه include رو نیز در لاگ هاش مشاهده می کنم . ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه؟

@starqom من سایت شما را بازدید کردم ESET مشکلی رو گزارش نکرد ممنون میشم چون تجربه داشتین بهم راهنمایی بفرمایید چیکار کردین که مشکل حل شد ؟

لینک به ارسال

مهدی جان سلام 
وقتت بخیر باشه 
متاسفانه ویروس  تمام فایل های جاوا رو به یه تیکه کد آلوده میکنه و نیازه یک سری مراحل رو انجام بدی 

اول باید تمام پوشه و فایل های وردپرس رو پاک کنی به غیر از پوشه content و فایل wp-config.php ( هنوز ووردپرس رو نصب نکن)

خب حالا باید وارد پوشه content بشی و تمام فایل های جاوا رو پاکسازی کنی این جا کار یکمی سخت هست اول یکی از جاوا های که انتی ویروست بهش گیر داده رو باز کن و بعد برو نسخه اصلی اون رو هم باز کن و ببین چه کدهای داخل فایل اضافه شده اون ها میشن کدهای آلوده خب حالا یه فایل دیگه رو باز کن و ببین دقیقا همین کد خودش رو تکثیر کرده 

حالا یه تیکه کد php بنویس که فایل های جاوا رو بگرده و این کدی که پیدا کردی رو توش پاک کنه (تو گیت هابم گذاشتم)

وقتی پاکسازی تمام شد حالا وردپرست رو نصب کن 

ایا مجدد آلوده میشه ؟ این دیگه به هاستت - پلاگین و قالبت بستگی داره 

امیدوارم که مشکلت حل بشه :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...