رفتن به مطلب

صفحه 404 پیدا نشد

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه سایت راه اندازی کردم و بعد حدود 3 ماه از فعالیتش از سمت گوگل برام پیام میاد که صفحه ی 404 پیدا نشد

صفحه روی سایت فعال هست و درست کار می کنه

روی گوگل هم مشکلی نداشته و جدیدا داره این پیغام میاد بدون اینکه هیچ تغییری توی بدنه ی سایت داده باشم

وبسایت متعلق به یک نفر هست که اکانت براش ساختم و اون هم فقط مطالب مرتبط با کاری رو که میخواد میزاره و هیچ سطح دسترسی نداره که بتونه کار دیگه ای انجام بده و منم سایت رو براش راه انداختم و برای پشتیبانی هر چند روز یک بار به سایت سر میزنم و چک میکنم مشکلی نداشته باشه و از زمان راه اندازیش تا ایمیل های گوگول هیچ اروری نداشت

نکته اینجاست که صفحه ی 404 توی سایت مپ هم هست و ثبت شده در گوگل هم هست اما باز هم پیغام ها میاد 

صفحه ی 404 جدید هم که میخوام بسازم چون قبلا ذخیره شده با اسامی 404-1و404-2 و الی آخر میسازه (آخر لینک ها -عدد اضافه می کنه) صفحه ی اولیه هم کامل و درست کار می کنه

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

منم این مشکل رو دارم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

البته برای من 404 رو روی قالب تعریف کردم و رو سایت تعریف شده هست اما با لینک 404-1 هست و صفحه ی 404 اصلی سایتم اصلا وجود نداره و تو هاست و بین فایل ها هم گشتم با این عنوان هیچ صفحه ای وجود نداره ولی با اسم 404 نمیتونم ذخیره کنم چیزی رو

لینک به ارسال

Search Console has identified that your site is affected by 1 Page indexing issue(s). The following issues were found on your site.

Top Issues

• Not found (404)

We recommend that you fix these issues when possible to enable the best experience and coverage in Google Search.

این متن پیغام گوگل هست ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

لینک به ارسال

You requested that Google validate your fix of Page indexing issues on site. The fix requested was for the following issue: 'Page with redirect'.

However, we found that some pages are still affected by this issue.

To examine full details on the validation progress, and to learn how to fix remaining pages, please follow this link.

این هم متن بررسی مجدد گوگل بود که مجددا ارور رو تشخیص داده

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان بنده هنوز چشم انتظار پاسخ هستم و پیام های گوگل یه مقدار اذیت میکنه

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...