رفتن به مطلب

جدول لیگ برتر فوتبال و فوتسال

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان واستید عزیز من به افزونه ای برای نمایش لیگ برتر فوتبال و فوتسال نیاز دارم اما هرچه گشتم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم چند افزونه به زبن انگلیسی هم بود که نتونستم از تنظیماتش سر بیرم چون خیلی پیچیده بودند کسی اگه افزونه ای سراغ داره بگه یا حتی کد که بشه در ساید بار جاسازی کرد ممنون میشم کمک بفرمایید 

یک سوال دیگه هم در رابطه با تغییر رنگ متن قسمت ساید بار داشتم ظاهرا قالبی که من استفاده میکنم رنگ فونت قسمت ساید بار به رنگ سفید است و چون رنگ زمینه هم سفید است نوشته ها دیده نمیشن اگه کسی راهنمایی کنه مدیون میشم

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، yashar qarishqa گفته است :

یک سوال دیگه هم در رابطه با تغییر رنگ متن قسمت ساید بار داشتم ظاهرا قالبی که من استفاده میکنم رنگ فونت قسمت ساید بار به رنگ سفید است و چون رنگ زمینه هم سفید است نوشته ها دیده نمیشن اگه کسی راهنمایی کنه مدیون میشم

سلام

آدرس سایتتون + یه اسکرین از ابخشی که مشکل داره رو قرار بدید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام

آدرس سایتتون + یه اسکرین از ابخشی که مشکل داره رو قرار بدید

https://ttfans.ir/  در قسمت ساید بار که در ااسکرین پایین مشخص شده نوشته ها دیده نمیشوند

Screenshot_11.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...