رفتن به مطلب

خلاصه پست و هاور

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

1- در یکی از تمپلیت ها در یک ردیف خلاصه ای از سه پست در صفحه اول طراحی شده و برای ادامه مطلب از read more به صورت لینک استفاده شده. برای چنین کاری نیاز به افزونه هست یا هر بار باید برای مطالبی که برای این قسمت انتخاب می شه باید طراحی انجام بشه و جایگزین کرد؟

2- با بردن ماوس بر روی هر ستون دو ری اکشن اتفاق می افته: 1- تصویر زوم می شه. 2- اطراف ستون سایه ایجاد می شه.

برای این کار من از تکنیک هاور نتونستم استفاده کنم. مگر اینکه از باکس ایکون استفاده کنم. اما در این حالت هم تصویر بعد از زوم شدن، از کادر خارج می شه. کسی پیشنهادی برای این کار داره؟

Capture.thumb.JPG.eb7f1d5ce1568de27bf6a2fa4b0d1839.JPG974321724_Capture1.JPG.02c9e320ffb977bbc16f702d2bac2ecd.JPG

لینک به ارسال

سلام با المنتور به راحتی می تونید درست کنید

کافیه از بخش ابزارها گزینه مطالب تصادفی یا وبلاگ رو انتخاب کنید تو تنظیماتش میتونید تعداد ستون، نوع مطالب(تصادفی باشه یا مرتبط یا آخرین مطالب یا...) و همینطور اینکه red more یا کلمه ی دلخواه بزنه یا اسکرول بی نهایت باشه یا به جاش چه شکلی رو نشون بده و... رو انتخاب کنید و در تب تنظیمات سکشن هم میتونید افکت ها رو انتخاب کنید که نمایش با افکت باشه ، موس روی هر بخش میره چه افکت هایی اجرا بشه و...

لینک به ارسال

سلام

به غیر از المنتور

از طریق query loop ویرایشگر بلوک میتونید ایجادش کنید

افزونه هایی هم هستن که اینکار رو انجام میدن اما به نظرم بهینه ترین راه استفاده از query loop ویرایشگر بلوک (گوتنبرگ) هست

سفارشی سازی های بعدی رو هم میشه از طریق css اضافه کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...