رفتن به مطلب

مصرف بالا سایت از رم سی پنل

vahed

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ... ؛

مصرف سی پی یو و رم هاست سایت ما بالاست

اعلام کردند که یکی از پلاگین ها مشکل ایجاد میکنه

===

افزونه هایی که نصب دارم :

404 Redirection

اکیسمت

Comments Vote

Google XML Sitemaps

Remove query strings

WordPress SEO

wp-jalali

WP-PageNavi

WP-Print

==============

به نظرتون از کدوم پلاگین هستش؟

لینک به ارسال

404 Redirection

Google XML Sitemaps

WordPress SEO

wp-jalali

افزونه های فوق پر مصرفترین هستند از بین افزونه های نصب شده

شما در ایتدا ببنید که هسات شما چقدر بازدید داره منظور همون سایت شما

و از میزبان خود یا توسط phpino مطلع شوید که رم برای هاست شما چقدر مشخص شده است

لینک به ارسال

رم 2 گیگ هستش

1 گیگ بود دیشب ارتقاء دادیم به 2 گیگ

اما خب خیلی مصرف بالاست؛ من هاستی که هستم میزان استفاده از رم و سی پی یو رو داخل سی پنل میتونم مشاهده کنم ؛

راهی نیست این پلاگین ها رو بهینه کرد؟

لینک به ارسال

شما چه سایتی داری به با 2 گیگ رم داری حرف از فشار میزنی؟

سایت من با روزی 10000 بازدید روزانه یونیک و 15000 غیر یونیک رم هاستم فقط 64 مگابایت هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

افزونه wp-persian را از wordpress.org بگیر و با افزونه wp-jalali عوض کن مقدار زیادی اثر می گذاره

ولی در کل این چند افزونه و یک سیستم وردپرس در شرایط عادی یک گیگ رم را هم نیاز ندارند

از امنیت سایتتون مطلع بشید در بیشتر مواقع هکرها یک سایت را بی سر و صدا هک می کنند برای حمله به سایت های دیگر و ادمین سایت اول اصلا متوجه هک هم نمی شود

تمام پسوردهاتون رو تغییر بدید و لاگ های ورود را از پنلتون برای تست های وارد شدن چک کنید در رمزتون از کاراکترهایی مثل !@#$%^&* استفاده کنید و در سیستم وردپرس هم چک کنید اگر کاربری ادمین غیر از شما وجود داشت حذفش کنید

لینک به ارسال

پیدا کردم باید بدون - سرچ میکردم و بسیار عالی بود

wp-jalaji در سایت من 4 مگابایت رم مصرف میکنه!!! ولی wp

persian تنها کمتر از 1 مگابایت

لینک به ارسال

افزونه جلالی خیلی وقت هست که ریویو نشده و هوک ها اضافی زیادی داره.

منظر بسته گروه باشید و بعد استفاده بینید که مصرفش چطور هست ;)

لینک به ارسال

عالی مرتضی جان من از همینجا مخلص بودن گروه اعلام میکنم

منتر خواهیم بود

لینک به ارسال

افزونه wp-persian را از wordpress.org بگیر و با افزونه wp-jalali عوض کن مقدار زیادی اثر می گذاره

ولی در کل این چند افزونه و یک سیستم وردپرس در شرایط عادی یک گیگ رم را هم نیاز ندارند

از امنیت سایتتون مطلع بشید در بیشتر مواقع هکرها یک سایت را بی سر و صدا هک می کنند برای حمله به سایت های دیگر و ادمین سایت اول اصلا متوجه هک هم نمی شود

تمام پسوردهاتون رو تغییر بدید و لاگ های ورود را از پنلتون برای تست های وارد شدن چک کنید در رمزتون از کاراکترهایی مثل !@#$%^&* استفاده کنید و در سیستم وردپرس هم چک کنید اگر کاربری ادمین غیر از شما وجود داشت حذفش کنید

به نظرتون چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

کلا از همین پلاگین ها استفاده میکنم؛ و سیستم وردپرس + ویبولتین

روی ویبولتین بازدید آنچنانی ندارم ؛ پلاگینی هم به اون صورت روش نصب نیست

اما خیلی مصرف بالاست؛ سایتم رو یه سرور دیگه بود هی میگفتن ارتقاء بدید مصرف بالاست ؛ ما خیال کردیم اونا بهانه میگیرند اما رو سرور جدید هم مصرف بالاست!

پیدا کردم باید بدون - سرچ میکردم و بسیار عالی بود

wp-jalaji در سایت من 4 مگابایت رم مصرف میکنه!!! ولی wp

persian تنها کمتر از 1 مگابایت

لینک دانلودش رو بی زحمت بدید

لینک به ارسال

قالب ها و اسکریپت های ریپ شده و کراک شده

اولین و مهمترین راه نفوذند

البته اگر سایتتون مرکز دانلود فایل یا آپلود فایل باشه این مقدار رم رو ممکنه درگیر کنه

از نظر وردپرس و افزونه های شما به نظر من یک هاست با رم 256 عالیه مگر بازدید کنندتون روزانه بیش از ده هزارتا باشه

لینک به ارسال

قالب ها و اسکریپت های ریپ شده و کراک شده

اولین و مهمترین راه نفوذند

البته اگر سایتتون مرکز دانلود فایل یا آپلود فایل باشه این مقدار رم رو ممکنه درگیر کنه

از نظر وردپرس و افزونه های شما به نظر من یک هاست با رم 256 عالیه مگر بازدید کنندتون روزانه بیش از ده هزارتا باشه

روزی 7-8 هزار تا بازدید کننده دارم ؛

آپلودسنتر که ندارم؛ داخل انجمن هم فعالیتی نیست

اینکه گفتید قالب های ریپ شده مهمترین عامل نفوذ هستند؛ واسه هک شدن بود؟ و در مورد مصرف بالا هم صدق می کنه؟

لینک به ارسال

شما باید سایتتون رو بهینه کنید.

یک گیگ رم برای یک سایت با بازدید بالای 10 هزار هم زیاده و صد در صد سایتتون مشک دیگه ای داره.

جستجو کنید توی انجمن در مورد بهینه سازی سایت زیاد توضیح داده شده.

لینک به ارسال

شما باید سایتتون رو بهینه کنید.

یک گیگ رم برای یک سایت با بازدید بالای 10 هزار هم زیاده و صد در صد سایتتون مشک دیگه ای داره.

جستجو کنید توی انجمن در مورد بهینه سازی سایت زیاد توضیح داده شده.

اگه یادتون باشه این همون قالبی هستش که قرار بود شما بصورت اختصاصی بهنیه کنید و تغییراتی اعمال کنید داخلش اما بدتر شد و بهتر نشد!!!

لینک به ارسال

اگه یادتون باشه این همون قالبی هستش که قرار بود شما بصورت اختصاصی بهنیه کنید و تغییراتی اعمال کنید داخلش اما بدتر شد و بهتر نشد!!!

بعیده مشکل متوجه قالبتون بشه

لینک به ارسال

نه متاسفانه یادم نیست!

اگه ممکنه توی پیام خصوصی آدرس رو بدید تا سایت رو بررسی کنم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوستان این ارور یعنی چی ؟

Fatal error: Out of memory (allocated 319029248) (tried to allocate 64 bytes) in /home/football/public_html/wp-includes/meta.php on line 571

=================================

نه متاسفانه یادم نیست!

اگه ممکنه توی پیام خصوصی آدرس رو بدید تا سایت رو بررسی کنم.

موفق باشید.

اشکال نداره ماجد جان, منم سعی کردم فراموش کنم!

ویرایش شده توسط vahed
لینک به ارسال

دوستان این ارور یعنی چی ؟

Fatal error: Out of memory (allocated 319029248) (tried to allocate 64 bytes) in /home/football/public_html/wp-includes/meta.php on line 571

=================================

یعنی فضای مجاز رم برای اجرای وردپرس کافی نیست این کد را به فایل wp-config.php اضافه کنید و تست بگیرید

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

لینک به ارسال

یعنی فضای مجاز رم برای اجرای وردپرس کافی نیست این کد را به فایل wp-config.php اضافه کنید و تست بگیرید

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

ممنونم ؛

من هرکاری که میشد انجام دادم؛ اما نمیدونم دیگه چه دلیلی باید داشته باشه که 2 گیگ رم جواب وردپرس رو نده

به نظر شما دلیل خاص دیگه ای نداره؟

+

نکات امنیتی که گقته بودید رو انجام دادم

ویرایش شده توسط vahed
لینک به ارسال

ممنونم ؛

من هرکاری که میشد انجام دادم؛ اما نمیدونم دیگه چه دلیلی باید داشته باشه که 2 گیگ رم جواب وردپرس رو نده

به نظر شما دلیل خاص دیگه ای نداره؟

+

نکات امنیتی که گقته بودید رو انجام دادم

ارزوری که گذاشتید مفهومش اینه که وردپرس 32 مگابایت رم برای فعالیت در اختیار نداره

وردپرس در حالت اولیه و خام 32 مگ فضا روی رم احتیاج داره

برای اینکه علت را بدست بیارید نخواهیم حدس زده باشیم :

کدی که دادم را قرار بدید و دسترسی فایل wp-config.php رو روی 444 بگذارید

اگر مشکل برطرف شد معنیش اینه که مشکل سایت شما به تنظیمات غلط php برمی گرده نه مقدار رم و نه چیز دیگه ولی اگر دوباره ارور را دیدید به فایل wp-config.php را باز کنید

اگر کدی که نوشته بودید حذف شده بود که مطمئن باشید سایت هک شده

اگر کد سرجاش بود مطمئن باشید در فایل ها و افزونه ها تون یک موردی دارید که از منبع معتبر تهیه نشده مثل اسکریپت های فروشی که رایگان برای دانلود می گذارند

معمولا چینی ها و کره ای هایی که اینجور اسکریپت ها رو کرک می کنند برای تفریح اینکار رو نمی کنند و درون فایل کدهایی رو برای سرقت رم و هاستتون قرار می دند اون فایل رو خودتون باید پیدا و حذفش کنید

لینک به ارسال

ارزوری که گذاشتید مفهومش اینه که وردپرس 32 مگابایت رم برای فعالیت در اختیار نداره

وردپرس در حالت اولیه و خام 32 مگ فضا روی رم احتیاج داره

برای اینکه علت را بدست بیارید نخواهیم حدس زده باشیم :

کدی که دادم را قرار بدید و دسترسی فایل wp-config.php رو روی 444 بگذارید

اگر مشکل برطرف شد معنیش اینه که مشکل سایت شما به تنظیمات غلط php برمی گرده نه مقدار رم و نه چیز دیگه ولی اگر دوباره ارور را دیدید به فایل wp-config.php را باز کنید

اگر کدی که نوشته بودید حذف شده بود که مطمئن باشید سایت هک شده

اگر کد سرجاش بود مطمئن باشید در فایل ها و افزونه ها تون یک موردی دارید که از منبع معتبر تهیه نشده مثل اسکریپت های فروشی که رایگان برای دانلود می گذارند

معمولا چینی ها و کره ای هایی که اینجور اسکریپت ها رو کرک می کنند برای تفریح اینکار رو نمی کنند و درون فایل کدهایی رو برای سرقت رم و هاستتون قرار می دند اون فایل رو خودتون باید پیدا و حذفش کنید

ممنونم از راهنمایی های شما ؛

==

انجام دادم درست نشد ؛

اسکریپت تبادل لینک میتونه دخیل باشه؟ بازدید آنچنانی روی اون بخش ندارم خیلی خیلی کم اما سایت های زیادی لینک دادن

اسکریپت رو از سایت یک وب از مدیران همینجا برداشتم حالا نمیدونم اونم میتونه دخیل باشه یا خیر

لینک به ارسال

بعد از گذاشتن کدی که عرض شد و قرار دادن دسترسی 444 روی wp-config.php هنوز ارور قبلی تکرار می شه؟

اول مطمئن شید به اندازه ی انقضای کش سرور و کش سایت صفحه رو رذفرش نکردید (حدود ده دقیقه) و بعد چک کنید اگر ارور تکرار شد

از طریق FileZila وارد ftp بشید و از طریق منوی سرور زیر منوی "فایل های مخفی حتما باید نمایش داده شوند رو فعال کنید و دوتا اسکرین از روت سایت و روت هاست بگیرید

(منظورم محلیه که پوشه public_html قرار داره و داخل همین پوشه)

بگذارید اینجا

لینکدونی معمولا iframe است ولی موقعیتش برای هک مناسب نیست ولی می تونه در لود خیلی موثر باشه مثلا بالود یک سایت با پروتکل https یا یک سایت مسدود مثل facebook مجبور می شه مدت زمان نسبتا زیادی رو منتظر پاسخ از مبدا بمونه ولی کاری به رم اون هم دو گیگا بایت نداره

البته در گوگل هم دیگه تبادل لینک بی ارزش شده و اعتباری روی بک لینکها نمی ده

لینک به ارسال

در php.ini سرور مقداری memory_limit برای سایت شما چقدر است؟ می تونید با phpinfo چک کنید.

متوجه نشدم ؛ چطور باید تست کتم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...