رفتن به مطلب

تهیه جداول بازی های فوتبال برای روزها و ماه ها و سالهای قبل

پست های پیشنهاد شده

سلام! میخواستم از شما اساتید راهنمایی بگیرم که آیا امکان تهیه جداول فوتبال برای هر روز وجود دارد ؟ البته منظورم جدول امروز نیست بلکه جدول به روز چند ماه یا سالی که در آن زمان بازی شده نه تمام شده فصل و برای تمام کشورها و لیگهای آن. آیا روشی و راهکاری دارید؟ ممنون از توجه شما

لینک به ارسال

سلام اگر میخواین آنلاین باشه و خودش از یه منبع بگیره و نمایش بده باید کد نویسی بشه مثل ورزش 3 که لیگ های خارجی رو داره از منبع میگیره و اگر دقت کنید گل زده میشه اول بازیکن نامش به انگلیسی میاد و بعد تغییرش میدن ، تغییر دادن اسامی انگلیسی تو وردپرس به صورت خودکار امکان پذیره با افزونه find & replace اما 3 ثانیه بعد اینکه میاد تغییر میده

اگر میخواین به صورت دستی درست کنید و دائم خودتون تغییر بدید تمام ویرایشگرهای حرفه ای امکان table رو دارن و فقط شما باید یه پیش فرض از قبل براش آماده کنی و روی اون دائم تغییر بدی

لینک به ارسال

سلام و خیلی ممنون از توجه شما! مد نظر من این هست به عنوان مثال تیمهای پرسپولیس و یا بایرن مونیخ , رئال مادرید, بارسلونا و غیره در سال 1398/3/16 و 1394/12/21, 1400/6/25 با یک تیم دیگه بازی کرده اند من دقیقا جدول این زمان را لازم دارم نه تمام شده فصل را که الان همه جا موجود هست. که البته باز تقریبا تمام کشورها و گروه ها و تیمها و تمامی روزهای بازی . ابته کسی راهکاری و این درخواست را بتواند انجام دهد هزینه آن هم تقدیم میشود.

ویرایش شده توسط reza1347
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...