رفتن به مطلب

هاست مناسب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان تو انجمن خیلی ها رو دیدم برای تبلیغات اومدن

هدف این انجمن کمک به دوستان هست و نباید فقط گول تبلیغات رو بخورید

از تمام دوستان دعوت می کنم هاست و سرور های خوب رو معرفی کنند و بنده یا دیگر عزیزان تست سرعت می گیریم و می گیم واقعا چطوری هست و به درد می خوره یا نه

هر کدام از دوستان به ترتیب پیشنهاد بدن

1- هاست وردپرس خوب

2- هاست خوب برای فروشگاه

3- هاست خوب از (نسبت سرعت به قیمت)

4- سرور مجازی خوب

5- سرور اختصاصی خوب

لطفا شرکت های پیشنهادی و تجربه ی خودتون رو از استفاده و سرعت ، پشتیبانی و قیمت بگید تا بقیه دوستان نیز استفاده کنند

لینک به ارسال

بنده هاست لینوکس (سرور آلمان و یکی هم سرور ایران)از آپ وب گرفتم ، سرعت متوسط بود و قیمت مناسب اما پشتیبانی به شدت ضعیف هست و هر 24 ساعت یک بار جواب میده و اعتراض می کنی یه جور طلبکار جواب میدن

هاست لینوکس و سرور ابری (سرور کانادا)از میزبان فا گرفتم قیمت هاش یکم بالا هست اما سرعت مناسب میده و پشتیبانی هم خوب جواب میده

هاست از هاست ایران گرفتم (سرور آلمان) راضی بودم از همه لحاظ به جز قیمت که بالاتر از بقیه جاهاست

سرور اختصاصی از ایران سرور گرفتم که اونم همه چیزش خوب بود و وقتی بحث سرور اختصاصی میشه مطمئنا سفارش دهنده روی قیمت زیاد حساس نیست چون بازم یه مقدار قیمتش بالاتر بود نسبت به بقیه

تجربه ی پشتیبانی اول از همه میزبان فا بعد سرور ایران و هاست ایران و انتهای لیست آپ وب

تجربه ی قیمت آپ وب ارزونتر هست اما روزهای یکشنبه (برای بک آپ گیری اقدام می کنند) سرعت به شدت کم می شه و بعضی وقتها کاهش سرعت دو روز ادامه داره

از لحاظ سرعت هم چون هر کدوم یه جور سایت جدا بود و یه مدل سرور نمی تونم دقیق بگم اما به جز آپ وب از بقیه راضی بودم

در کل هم سرور های ایران رو اصلا پیشنهاد نمیدم ، زمانی که اینترنت رو بستن مجبور شدم و کارفرما میخواست سریعتر تحویل بگیره یه هاست از سرور ایرانی بگیرم دیدم چقدر افتضاح هست ، سرعت لودینگ سایت حدود 49ثانیه بود!!! بعد که بردم رو سرور آلمان شد 7ثانیه! تفاوت زمین تا آسمان هست و بهتره هزینه ی بیشتر بدید اما سرعت چند برابر بگیرید

ویرایش شده توسط mojtaba662007
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام خسته نباشید.

من الان دوتا سایت طراحی کردم یکی سئو سایت سئو موشک و یکی هم تعمیرگاه تک گیربکس. هاست دی ال و ایران سرور خریدم قیمت هاشون خیلی فرق داره ولی سرعتشون تقریبا برابره.

ولی فقط تا اینجای کار پشتیبانی هاست دی ال واقعا بی نظیره.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...