رفتن به مطلب

مشکل در تنظیمات حمل و نقل

SFM

پست های پیشنهاد شده

سلام امروز میخواستم در بخش تنظیمات حمل و نقلم یه کلاس اضافه کنم اما متاسفانه نمیشه وقتی کلاس رو میسازم و ذخیره رو میزنم سیو نمیشه عکسش رو گذاشتم.حتی چک کردم تو بخش گزینه های حمل و نقل هم چیزی برای نمایش نیست ممنون میشم راهنماییم کنین

Untitled2.png

لینک به ارسال

سلام، ووکامرس رو به صورت دستی به یه نسخه قبل تر ببرید ، آپدیت جدیدش روی خیلی از سایت ها مشکل حمل و نقل و عدم نمایش رو بوجود آورده

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

دقیقا منم تو این بخش برای یکی از سایت هام به مشکل برخوردم که نمیتونم حمل و نقل براش اضافه کنم و وقتی هم اضافه می کنم با خطا مواجه میشم و کلا از صفحه خارج میشه لطفا اگر کسی درباره این موضوع اطلاعاتی داره من رو راهنمایی کنه تا این مشکل برای من حل بشه. من خیلی امتحان کردم تا بتونم این مشکل رو حل کنم اما نشد ممنون میشم بنده رو هم راهنمایی کنید. بنده در سایت شیرآلات تهران نمایندگی راسان در غرب تهران به این مشکل برخوردم اگر کسی میدونست به همین نظر رو ریپلای کنه بنده حتما میبینم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...