رفتن به مطلب

تست انواع نام کاربری توسط هکر

dadashi

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده یک سایتی دارم که افزونه های تغییر مسیر لاگین و لیمیت لاگین رو براش نصب کردم.هر روز چندین ایمیل از افزونه لیمیت لاگین برای من میاد که توسط فلان آیپی ، فلان یوزر خواست لاگین بشه و به مدت مثلا 24 ساعت قفل شد.

الان حدود 2 هفتست که هر روز چندین ایمیل برای چندین آیپی دریافت میکنم.چندین بار هم مسیر لاگین صفحه رو عوض کردم ولی بازهم این موضوع ادامه داره.

آیا راه حلی وجود داره که هکر نتونه به صفحه ی لاگین دسترسی پیدا کنه؟و آیا اصلا نیاز هست نگران باشم؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، dadashi گفته است :

سلام

بنده یک سایتی دارم که افزونه های تغییر مسیر لاگین و لیمیت لاگین رو براش نصب کردم.هر روز چندین ایمیل از افزونه لیمیت لاگین برای من میاد که توسط فلان آیپی ، فلان یوزر خواست لاگین بشه و به مدت مثلا 24 ساعت قفل شد.

الان حدود 2 هفتست که هر روز چندین ایمیل برای چندین آیپی دریافت میکنم.چندین بار هم مسیر لاگین صفحه رو عوض کردم ولی بازهم این موضوع ادامه داره.

آیا راه حلی وجود داره که هکر نتونه به صفحه ی لاگین دسترسی پیدا کنه؟و آیا اصلا نیاز هست نگران باشم؟

عوض کردن مسیر لاگین خوب هست ولی مثل قفل فرمان برای ماشین ها میمونه که وقت بیشتری از دزد میگیره اما بخواد و بلد باشه می تونه کارش رو انجام بده

کلا سایتت وردپرس هست و از طریق خود باگها می تونن حمله کنن و پیدا کردن آدرس لاگین سخت نیست

تنها راه فرار از هکرهایی که یا مبتدی هستند یا اینکه فقط دنبال ورود با نام کاربری به سایتت هستند اینه که هر چند وقت یه بار پسورد رو تغییر بدی و سعی کن پسورد سخت با کاراکترهای مختلف بزاری و تعداد کاراکترها رو هم متغیر بزار ، دیگه راهی نداره 

اگر بخوان کلا سایتت رو بخوابونند راه های خیلی زیادی هست مثل بالا بردن ترافیک سایتت با یه ربات ساده ، اما اگر هدف واقعا پیدا کردن پسورد باشه و مثلا با پسورد بیان و api رابط بانکی رو تغییر بدن و تا شما متوجه بشی یه چند وقتی پول ها به حساب اونها ریخته بشه، تنها راهش اینه که خودت حواست جمع باشه.

این افزونه های امنیت رو هم زیاد جدی نگیر خیلی وقت ها برای اینکه بگن داریم کار میکنیم پیام فیک برات ارسال می کنند (مثل زمانی که ویروس ایمیلی اومده بود فکر میکنم سال 2003 بود بعد اینکه تموم شد و دیگه همه آنتی ویروس ها و سرورها در برابرش مجهز شدن، یه آنتی ویروس به کاربرای نسخه رایگانش پیام داد ورژن جدید اومده و هارد سیستم رو فرمت می کنه و ما تنها آنتی ویروسی هستیم که راه حلش رو پیدا کردیم! با این کار کلی کاربر رو مجبور کرد اون آنتی ویروس رو بخرن اما بعد که کاربرا متوجه شدن اونقدر اسمش تو فضای مجازی خراب شد و ازش شکایت شد که مجبور شد ببنده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...