رفتن به مطلب

کمک برای گذاشتن اسکریپت تبلیغاتی "یکتانت" در قالب سایت

پست های پیشنهاد شده

سریال دوستان من توی سایتم افزونه amp رو فعال کردم و میخوام تبلیغات یکتانت رو توی سایت بزارم ولی نمیتونم heed قالب رو پیدا کنم میشه راهنماییم کنید. ممنون میشم

قالب سایتم Donovan هست/

ادرس سایتم lordokht.ir

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

سریال دوستان من توی سایتم افزونه amp رو فعال کردم و میخوام تبلیغات یکتانت رو توی سایت بزارم ولی نمیتونم heed قالب رو پیدا کنم میشه راهنماییم کنید. ممنون میشم

قالب سایتم Donovan هست/

ادرس سایتم lordokht.ir

سلام

تو پنل مدیریت وردپرس از منوی کناری روی نمایش -> ویرایشگر پرونده پوسته بروید و از اونجا گزینه ی هدر رو پیدا کنید و تغییرات رو روش اعمال کنید

برای کپی کردن کد یکتانت کار خاصی نمیخواد بکنید و فقط جایی که "توضیحات" قالب تموم شده پیست کنید و ذخیره کنید

اگر میخواهید از داخل سرور تغییر بدید وارد فایل منیجر سرور بشید

پوشه public html یا www رو بزنید

وارد پوشه ی wp-content بشید و پوشه ی themes رو باز کنید

پوشه ی تمی رو که کار می کنید باز کنید و دنبال فایل header بگردی و بازش کنید و کدها رو داخلش پیست کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز این توضیحات برای سایتهای معمولیه. من عرض کردم که amp فعال کردم و قسمت head نمیدونم کجاست

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، نگار صادقی گفته است :

دوست عزیز این توضیحات برای سایتهای معمولیه. من عرض کردم که amp فعال کردم و قسمت head نمیدونم کجاست

دقیقا برای amp هم همین هست و فقط کد تفاوت داره

<script async custom-element="amp-ad" src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-ad-0.1.js"></script>

کد بالا هست که داخل خود سایت هم بهتون داده و طبق مراحلی که قبلا گفتم تو بخش head سایت کپی کنید و کار انجام میشه

لینک به ارسال

شاید متوجه نشدید منظور از head سایت که تو یکتانت میگه بخشی هست که همراه هدر میاد

تو صفحه ی هدر بگردید کدهای head هست و اگر موجود نبود و "کد تبلیغات اجرا نشد

به این صورت کد رو وارد کنید

<head>

<script async custom-element="amp-ad" src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-ad-0.1.js"></script>

</head>

مشکل برطرف میشه.

روش اجرای تمام کدهای تبلیغات که تو یکتانت گفتند مطابق روشی هست که ابتدا عرض کردم

لینک به ارسال

ممنون بابات وقت ارزشمندتون که گذاشتید.. من هرکاری کردم نتونستم یعنی الان 7 روزه دارم تلاش میکنم و نمیشه. براتون پیام خصوصی گذاشتم لطفا چک کنید.

لینک به ارسال

دوستان کسی آشنایی نداره چجوری میشه تبلیغ گذاشت توی سایتی که amp توش فعاله؟

لینک به ارسال

پیشنهاد میدم از یکتانت استفاده نکنید

به چند دلیل فنی و اخلاقی:

1- به شدت باعث کند شدن سایتتون میشه

2- بر سئوی سایت اثر منفی میگذاره

3- با شلوغ شدن سایت، به شعور مخاطب توهین میشه

4- همیشه نرخ کلیک ها رو کمتر از واقعی نشون میدن تا پول کمتری به شما بدن و امکان نداره شما موفق بشید در گرفتن درآمد عادلانه و صحیح روشون حساب کنید

5- راه های بهتر و عقلانی تری برای کسب درآمد از سایت هست 

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، b.soshiant گفته است :

پیشنهاد میدم از یکتانت استفاده نکنید

به چند دلیل فنی و اخلاقی:

1- به شدت باعث کند شدن سایتتون میشه

2- بر سئوی سایت اثر منفی میگذاره

3- با شلوغ شدن سایت، به شعور مخاطب توهین میشه

4- همیشه نرخ کلیک ها رو کمتر از واقعی نشون میدن تا پول کمتری به شما بدن و امکان نداره شما موفق بشید در گرفتن درآمد عادلانه و صحیح روشون حساب کنید

5- راه های بهتر و عقلانی تری برای کسب درآمد از سایت هست 

درسته یکتانت واقعا نرخ واقعی نمایش رو نشون نمیده و هزینه ای هم که پرداخت می کنه خیلی کمه

این مورد که نمایش نمیده رو تست کردم با 5 تا گوشی هر کدوم اینترنت سیم کارت خودشون رفتن تو سایت و هر کدوم فقط روی یک تبلیغ کلیک کردن و بعدا چک کردم برام کلا یک کلیک زده بود، برای پشتیبانی ارسال کردم این مورد رو گفتن نه مشکل از سیستم ما نیست و زیر بار نرفتن 

مثل ایرانسل که دزدی حجم داره و هرچی اعتراض میکنی میگن نه همه چیز درسته! حتی وقتی اینترنت رو شارژ می کنی و میری از وای فای استفاده میکنی بعد میبینی اینترنتت که خاموش بوده پیام براش میاد که حجمتون 200مگ مونده!

به نظر من بهتره خودتون برین سمت تبلیغات گرفتن، درسته که تبلیغ کمتری می گیرید اما هم سایت خلوت تری دارید و هم خیالتون از هزینه ی پرداختی راحته

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...