رفتن به مطلب

ارور منسوخ شدن تابع Manager::register_tag

پست های پیشنهاد شده

سلام
بنده سایت خودم رو روی لوکال هاست طراحی کردم و بعد به هاست انتقال دادم
بعد از انتقال سایت به خوبی بالا میومد اما وقتی به بعضی از صفحات سایت می رفتم خطا میداد : خطای مهمی رخ داده است و ... رفرش میکردم صفحه بالا میومد بعضی مواقع هم اصلا این ارور رو نمی داد یعنی اصلا معلوم نبود چه موقع این ارور رو نشون میده و بعضی موقع ها که ارور رو نشون میداد با رفرش کردن حل میشد

بعد از افزایش حجم حافضه  php اون مشکل حل شد..
الان حالت دیباگ رو که فعال میکنم این ارور پایین رو 20 خط نشون میده و تکرار میکنه:
Deprecated: تابع Elementor\Core\DynamicTags\Manager::register_tag از نگارش 3.5.0 منسوخ شده است! به جای آن از register استفاده نمایید. in /home/h207260/public_html/wp-includes/functions.php on line ۵۳۸۳

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ در 01:55، sazhosein گفته است :

سلام
بنده سایت خودم رو روی لوکال هاست طراحی کردم و بعد به هاست انتقال دادم
بعد از انتقال سایت به خوبی بالا میومد اما وقتی به بعضی از صفحات سایت می رفتم خطا میداد : خطای مهمی رخ داده است و ... رفرش میکردم صفحه بالا میومد بعضی مواقع هم اصلا این ارور رو نمی داد یعنی اصلا معلوم نبود چه موقع این ارور رو نشون میده و بعضی موقع ها که ارور رو نشون میداد با رفرش کردن حل میشد

بعد از افزایش حجم حافضه  php اون مشکل حل شد..
الان حالت دیباگ رو که فعال میکنم این ارور پایین رو 20 خط نشون میده و تکرار میکنه:
Deprecated: تابع Elementor\Core\DynamicTags\Manager::register_tag از نگارش 3.5.0 منسوخ شده است! به جای آن از register استفاده نمایید. in /home/h207260/public_html/wp-includes/functions.php on line ۵۳۸۳

سلام بنده هم چند وقت قبل به این مشکل خوردم و گذاشتم کاربران کمک کنند 

به پشتیبانی المنتور پیام دادم و بهم راهنمایی کردند چطور برگردونم به نسخه ی قبل و آموزش رو هم قرار دادم

تو منوهای کناری وردپرس برم روی المنتور ، بخش "ابزارها" بعد بخش "کنترل نسخه" و نسخه ی المنتور رو به نسخه ای که مشکل نداشته برگردونم و خودش خودکار دانلود و نصب میکنه و بعد از اون باید  واستم تا قالبم به روز رسانی بیاد و بعدش المنتور رو میتونم به روز کنم

ورژن رو به عقب برگردوندم مشکل ارور ها رفع شد و فرم هام دوباره فعال شد و منتظر آپدیت جدید المنتور بمونید که این باگ رو بگیرن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...