رفتن به مطلب

وجود پست تایپ هایی در سایت با اطلاعات یکسان ولی کاربری جدا

1563

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز

بنده سایت دانلود زیرنویس فارسی برای فیلم و سریال ها دارم و قصد اینرو دارم که دانلود خود فیلم ها و سریال ها رو هم به وبسایت اضافه کنم، حالا برای انجام اینکار دارم یک پست تایپ جدید درست میکنم که مطالب دانلود خوده فیلم هارو توی اون قرار بدم، حالا از اونجایی که سایت من به صورتی هست که کاربرا میتونن تعامل داشته بان و اطلاعاتی مثلا مثل زبان فیلم و اینجور چیزهارو اضافه کنن و… تصمیم به این گرفتم که کاری بکنم که هنگام گذاشتن پست برای پست تایپ دانلود فیلم، اطلاعات اون عنوان با اطلاعات همون عنوان (فیلم و یا سریال) با پست تایپی که برای دانلود زیرنویس هست یکی باشه که در آینده اگر مثلا شخصی بیاد تو سایت صفحه “دانلود زیرنویس فارسی فیلم n” بعد نام کارگردان این فیلم رو اضافه بکنه اون نام کارگردان توی صفحه “دانلود فیلم سینماییn” هم اتوماتیک اضافه بشه یا مثلا اگر کاربری اومد توی سایت برای پست “دانلود زیرنویس فارسی فیلم m” امتیازشو ثبت کرد، اون امتیاز برای پست “دانلود فیلم m” هم ثبت بشه.

در اینصورت من توی سایتم هم پست تایپی خواهم داشت برای “دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال ها (پست تایپ اول)” و هم پست تایپی خواهم داشت برای “دانلود خوده فیلم ها و سریال ها (پست تایپ دوم)” و عناوین فیلم ها و سریال ها در سایت من و در پست تایپ های مختلف فقط لینکشون، تایتلشون و باکس لینک دانلودشون فرق خواهد داشت و تو بقیه چیزا باهم یکی هستن (البته این دوتا صفحه هم قرار هست که لینک سازی داخلی هم بکنمشون به هم که کسی رفت توی صفحه دانلود فیلم بعد اونجا لینک هم داشته باشه که بره تو صفحه دانلود زیرنویس).

حالا سوالم اینجاست که آیا این مسئله تاثیر منفی روی سایت نخواهد داشت؟ این مسئله که دو نوع پست توی سایت هست که همه چیزشون یکی هست فقط لینکشون و تایتلشون فرق میکنه با باکس دانلودشون

بی نهایت ممنون میشم اگر لطف کنید و بتونید بنده رو تو این امر راهنمایی کنید، با تشکر

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

بخاطر اینکه محتوای این دو صفحه خیلی بهمدیگه نزدیک میشه , شما گوگل رو دچار انتخاب اشتباه میکنی و باعث میشی روی سایتت کلی محتوای تکراری ایجاد بشه و صفحات کنیبال ساخته بشن و سایتتون قدرتشو از دسته بده

بهترین کار این هست که یک صفحه واحد برای دانلود و زیر نویس باشه  تا سئوی سایتتون بهم نریزه 

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز بی نهایت ممنون بابت راهنمایی کاملتون من درباره کنیبال که فرمودین مطالعه کردم کامل متوجه صحبتتون شدم فقط اینکه حالا یه مشکلی پیش میاد برای من سایت من حدودا 10 هزارتا پست با تایتل "دانلود زیرنویس فارسی فیلم ..." داره و حدودا روزانه بیش از 2 هزار ورودی از گوگل، حالا منی که تا الان این همه پست و این همه ورودی دارم برای "دانلود زیرنویس" پس چیکار کنم؟ قراره "دانلود فیلم" هم قرار بدیم توی سایت، یعنی بیایم همین پست هارو تایتلشون رو تغییر بدیم مثلا بکنیم "دانلود فیلم و زیرنویس فارسی فیلم فلان" و لینک دانلود فیلم هم به همون صفحات اضافه کنیم؟ اینجوری همین باعث سئوی منفی نمیشه؟ که صفحات تایتلشون و هدفشون تغییر کردن؟
و اگر بخوایم محتوای جداگانه قرار بدیم برای صفحات از پست تایپ "دانلود فیلم" اونموقع چیشو بخوایم تغییر بدیم خوب؟ (نصبت به پست تایپ های دانلود زیرنویس منظورمه) بازیگرا که همون بازیگران خلاصه داستان هم که همونه کارگردانو بقیه چیزا هم که همونه!!؟

واقعا ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

من به حوزه فیلم و سریال وارد نشدم که دقیقا راهنماییتون کنم

اگر تا به الان روی زیرنویس ها کار کردید کارتون مشکل میشه که بخواهید بخش های دیگه اضافه کنید به سایتتون که باهم دیگه هم معنی و هم موضوع باشن

ولی به این مورد دقت کنید که برای تفکیک صفحات کافیه یکبار جستجو کنید در این گوگل و ببنید محتوایی که گوگل برای اون کلمه میاره به چه صورت هست

ممکنه شما سرچ کنید زیرنویس فیلم ... بعد گوگل فقط سایت هایی رو بیاره که در عنوانشون از کلمه زیرنویس استفاده کرده باشن

و بعد سرچ کنید دانلود فیلم ... و اینار گوگل سایت هایی رو بیاره که داخلش زیرنویس نباشه 

این یعنی نیاز است که شما برای زیرنویس یک صفحه جداگانه بزنید

اما برای کلمه دانلود بدون سانسور فیلم ... دیگه نیازی به ساخت صفحه جدید نیست و باید روی همان صفحه دانلود این کلمه رو کار کنید

برای بازیگر ها اگر برنامه ای خاص دارید حتما از پست تایپ استفاده کنید

اما اگر صرفا میخواهید که در زیر فیلم چند فیلد برای معرفی باشه میتونید از " متاباکس " استفاده کنید

ویرایش شده توسط فرهاد-سئو
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...