رفتن به مطلب

ارسال چندین پست در یک زمان ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من حدود چهارصد پست دارم که می خوام همزمان با انتخاب در دسته های مختلف ارسالشون کنم

روش یا افزونه ی خاصی موجود هست یا باید تک تک همه را وارد و دکمه انتشار بزنم

لینک به ارسال

حتی به صورت پیش نویس یا به شکل دیگری هم وارد نشدند؟

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

دقیق تر می شه بگید این چهار صد پستتون چجوری هستند منظورم اینه که ماله وبلاگتون بوده می خواهید انتقال بدید مطالب اماده ایست که به صورت ورد دارید و یا هر چیز دیگه بگید تا بتونند بهتر راهنمایی کنند دوستان چون امکاناتی هست که بشه مطالبی رو که در برخی فایل های خاص هست رو یکجا در وردپرس ارسال کرد

لینک به ارسال

دقیق تر می شه بگید این چهار صد پستتون چجوری هستند منظورم اینه که ماله وبلاگتون بوده می خواهید انتقال بدید مطالب اماده ایست که به صورت ورد دارید و یا هر چیز دیگه بگید تا بتونند بهتر راهنمایی کنند دوستان چون امکاناتی هست که بشه مطالبی رو که در برخی فایل های خاص هست رو یکجا در وردپرس ارسال کرد

حتی به صورت پیش نویس یا به شکل دیگری هم وارد نشدند؟

حدود چهارصد مقاله که هر کدوم در یک فایل ورد یا pdf هستند حالا باید تک تک از قسمت نوشته ها > افزودن نوشته > انتشار رو بزنم

روشی نیست که بشه راحتر و همزمان که کمترین وقت گرفته بشه همه رو یکجا وارد کرد .

ویرایش شده توسط denjoores
لینک به ارسال

اگر مطالبتون تکسته می شه به صورت mysql نوشته و ایمپورت بشه ولی یا باید برنامه نویسی را بدانید یا به یک یرنامه نویس بدهید

به عنوان راهنمایی می تونید وردپرس را نصب کنید و از دیتابسش خروجی بگیرید (با یک پست نمونه وردپرس) بعد از مشاهده محل اطلاعات مختلف هر مطلب ممطالبتون را در ویرایشگر متنی به اون شکل ری پلیس کنید

لینک به ارسال

من افزونه ای برای اینکار ندیدم، ولی راهی که به ذهنم می رسه اینکه با استفاده از یه هک کوچیک قسمت "افزودن دسته" رو به "نوشته فوری" اضافه کنید و خیلی سریعتر از حالت عادی نوشته هاتون رو منتشر کنید، در مورد این هک زیاد توضیح داده شده، یه جستجو کنید

لینک به ارسال

فایل pdf را که فقط می تونید برای دانلود بگذارید و فایل های ورد را هم پیشنهاد می کنتم اول تکستشون کنید چون ورد کدهای بیهوده زیادی حمل می کنه که در این حجم بعیده اجازه باز شدن به سایتتون بده

من افزونه ای برای اینکار ندیدم، ولی راهی که به ذهنم می رسه اینکه با استفاده از یه هک کوچیک قسمت "افزودن دسته" رو به "نوشته فوری" اضافه کنید و خیلی سریعتر از حالت عادی نوشته هاتون رو منتشر کنید، در مورد این هک زیاد توضیح داده شده، یه جستجو کنید

یه افزونه هست ولی زایگان نیست البته افزونه اش رایگانه ولی ایمپورت رو بعد از خرید اشتراک می کنه اگر می خواهید لینک بدم

لینک به ارسال

فایل pdf را که فقط می تونید برای دانلود بگذارید و فایل های ورد را هم پیشنهاد می کنتم اول تکستشون کنید چون ورد کدهای بیهوده زیادی حمل می کنه که در این حجم بعیده اجازه باز شدن به سایتتون بده

یه افزونه هست ولی زایگان نیست البته افزونه اش رایگانه ولی ایمپورت رو بعد از خرید اشتراک می کنه اگر می خواهید لینک بدم

میشه لینک بدبد . با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...