رفتن به مطلب

منسوخ شدن تابع

پست های پیشنهاد شده

سلام پیغام زیر برای کدام تابع هست؟

Deprecated: تابع Elementor\Widgets_Manager::register_widget_type از نگارش 3.5.0 منسوخ شده است! به جای آن از register استفاده نمایید. in /home/takkarti/public_html/wp-includes/functions.php on line 5383
چطوری باید جایگزینش کنم ؟ 

فرم ها رو با گرویتی ساختم و حالا این پیغام میاد و عملا هیچکدوم از فرم های سایت کار نمیکنه

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ در 20:28، asadiy4n گفته است :

سلام

از نسخه جدید استفاده کنید

از نسخه ی جدید کدوم افزونه؟ المنتور و گرویتی کاملا به روز هستند

لینک به ارسال

همه ی افزونه های مربوط به المنتور و گرویتی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم (طبق گفته پشتیبانی)

دوباره فرم ها رو از اول نوشتم (یکیش 113تا شرط داشت تو صفحات فرم که یک روز کامل درگیرم کرد)

دوتا از فرم ها درست شد و بقیه درست نشد

تو فرم ها هر کدام صفحه بندی داره و  شرط داره داخل فیلد ها اجرا نمیشه !

پشتیبانی گفته بررسی میکنیم و خبر میدیم ، سه روزه هنوز خودشون نفهمیدن مشکل از کجاست

لینک به ارسال

دوستان مشکلم رفع شد

برای کسانی که به این مشکل برخورد می کنند راه حل رو میگم تا انجام بدن

مشکل من به خاطر عدم سازگاری المنتور جدید با قالبم بود 

به پشتیبانی المنتور مراجعه کردم و گفتند تو منوهای کناری وردپرس برم روی المنتور ، بخش "ابزارها" بعد بخش "کنترل نسخه" و نسخه ی المنتور رو به نسخه ای که مشکل نداشته برگردونم و خودش خودکار دانلود و نصب میکنه و بعد از اون باید  واستم تا قالبم به روز رسانی بیاد و بعدش المنتور رو میتونم به روز کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...