رفتن به مطلب

مشکل headers already sent

پست های پیشنهاد شده

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/takkarti/public_html/wp-includes/functions.php:5835) in /home/takkarti/public_html/wp-admin/includes/misc.php on line 1416

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/takkarti/public_html/wp-includes/functions.php:5835) in /home/takkarti/public_html/wp-includes/functions.php on line 6865

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/takkarti/public_html/wp-includes/functions.php:5835) in /home/takkarti/public_html/wp-admin/admin-header.php on line 9

سلام این پیغام ها برای چی هست و چطور میتونم مشکل رو برطرف کنم؟

پیغام ها از زمانی اومد که درگاه واسطه بانکی رو نصب کردم اما ظاهرا هیچ ربطی به درگاه نداره و داره میگه هدر از چندجا میاد 

نکته جالبش اینه این پیغام هر موقع میاد سایت به هم میریزه و افزونه ها رو غیر فعال میکنم درست میشه و دوباره که میاد یه مشکل جدید ایجاد میکنه دفعه قبل المنتور کار نمیکرد قبل اون ووکامرس کار نمیکرد و الان هم فرم های سایتم که همه رو شرطی ساختم و وقت گذاشتم غیر فعال شده و واقعا کلافه کنندس

قبل از این پیغام ها پیام های درگاه بانکی رو میده که درگاه رو دیگه کلا پاک کردم و فروشگاه رو هم پاک کردم بردم رو یه سایت دیگه اما این سایت که فروشگاهی نیست هنوز پیغام ها هست

Notice: Undefined variable: zarinpal_currency_list in /home/takkarti/public_html/wp-content/plugins/WordPress-Zarinpal-Paid-Downloads-master/zarinpalpaid-downloads.php on line 37
Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/takkarti/public_html/wp-content/plugins/WordPress-Zarinpal-Paid-Downloads-master/zarinpalpaid-downloads.php on line 37

زرین پال رو کامل پاک کردم اما باز هم پیامش که میاد با سه تا پیغام بالا کلا سایت یه جاش به هم میریزه

لینک به ارسال

سلام

در در ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ در 10:38، mojtaba662007 گفته است :

Notice: Undefined variable: zarinpal_currency_list in /home/takkarti/public_html/wp-content/plugins/WordPress-Zarinpal-Paid-Downloads-master/zarinpalpaid-downloads.php on line 37
Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/takkarti/public_html/wp-content/plugins/WordPress-Zarinpal-Paid-Downloads-master/zarinpalpaid-downloads.php on line 37

این قسمت که مشخصا مربوط به زرین پال هست از آدرس خطا مشخصه

اگر با پاک کردن رفع نشده حتما کش هست، کش رو پاک کنید

برای خطاهای دیگه هم کافیه افزونه‌هاتون رو یکی یکی غیر فعال کنید تا منشا خطا مشخص بشه

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ در 20:31، asadiy4n گفته است :

سلام

این قسمت که مشخصا مربوط به زرین پال هست از آدرس خطا مشخصه

اگر با پاک کردن رفع نشده حتما کش هست، کش رو پاک کنید

برای خطاهای دیگه هم کافیه افزونه‌هاتون رو یکی یکی غیر فعال کنید تا منشا خطا مشخص بشه

درسته از زرین پال بود افزونه رو از داخل وردپرس پاک کردم، کش رو هم پاک کردم اما درست نشد

رفتم داخل فضای هاست و اونجا دیدم با اینکه پاک شده پوشه و فایل ها موجود هست!!! اون ها رو پاک کردم خطا ها به جز یک خط از بین رفت 

/home/takkarti/public_html/wp-admin/includes/misc.php

وارد این فایل شدم و طبق جستجو از اینترنت (زده بود به خاطر فاصله های بین کدها احتمال داره این ارور بیاد) فاصله ی اول و آخر کد php رو حذف کردم (یک خط خالی اینتر خورده بود بدون هیچ کدی) و این مشکل هم رفع شد

روش های رفع خطا رو گذاشتم تا اگر دوستان دیگری هم با این مشکلات برخورد داشتند بتونند راحت برطرف کنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...