رفتن به مطلب

عدم اجرای کدهای جاوا در سایت

پست های پیشنهاد شده

باسلام و وقت بخیر

کدهای جاوا در سایتم دچار اشکال شده و عمل نمیکنند، هیچ تغییر جدیدی در افزونه ها مانند litespeed داده نشده است.

نمونه ای از عدم اجرا شدن رو پیوست میکنم.

ممنون میشم راهنمائیم کنید

سایتم: jahanbaygan.com

Capture01.PNG

Untitled02.jpg

لینک به ارسال

سلام

برید بخش بهینه سازی js در همون افزونه litespeed و combine و minify رو غیرفعال کنید

این اسکریپت‌های سایت شماست که یکسری خطا دارید

برای اطمینان از این موضوع هم، با غیر فعال کردن litespeed و خالی کردن کش احتمالا سایتتون درست بشه

jahanbaygan.PNG

لینک به ارسال

سلام و واقعاً ممنونم از اینکه راهنمایی کردید، 

وارد افزونه litespeed شدم و دو موردی که فرمودید رو غیرفعال کردم، کش سایت هم پاک شد اما مشکل حل نشد.

حتی کل افزونه رو غیرفعال و سپس کش رو پاک کردن اما باز مشکل برطرف نشد.

در حال حاضر افزونه مورد نظر به حالت عادی برگشت.

بنظرتون چه کار دیگه ای باید انجام بدم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

لینک به ارسال

خیلی خیلی ممنونم از پاسختون، اما litespeed رو همون طور که خدمتتون عرض کردم غیرفعال هم کردم اما بازم نتیجه مثبتی نداشت، امکانش هست مشخصات مدیریت رو براتون پیام خصوصی بفرستم خودتون نگاهی بهش بندازید، ممنون میشم واقعا

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ در 06:27، e.monfared گفته است :

خیلی خیلی ممنونم از پاسختون، اما litespeed رو همون طور که خدمتتون عرض کردم غیرفعال هم کردم اما بازم نتیجه مثبتی نداشت، امکانش هست مشخصات مدیریت رو براتون پیام خصوصی بفرستم خودتون نگاهی بهش بندازید، ممنون میشم واقعا

ارسال کنید چک میکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...