رفتن به مطلب

اتصال درگاه پرداخت بانک ملت به سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

سلام

جالبه که برای جوملا ، وخیلی فروشگاه سازهای دیگه افزونه و ماژول های رایگان پیشرفته برای اتصال به درگاه بانک ملت هست اما برای وردپرس به این عظمت نیست؟!!!!

من برای فروشگاهم میخواهم برای هر محصولی یک لینک خرید با قیمتی مجزا داشته باشم. لطفا برای اتصال اگر آموزشی گام به گام سراغ دارید یا افزونه ای خوب راهنمایی فرمایید.

با تشکر

لینک به ارسال

به انجمن خوش امدید

برای وردپرس هم خیلی زیاد هست

لازمه شما واژه "فروشگاه" را در انجمن جستجو کنید

لینک به ارسال

ممنون از پاسخگوییتون. ولی به خدا کل انجمن که هیچ کل اینترنت و سایتهای فارسی را گشتم و چیزی برای وردپرس با این همه برنامه نویس و مدعی وردپرس برای چنین کاری (اتصال به درگاه بانک ملت) نبود. البته معذرت میخوام اینقدر تند میگم اما باور کنید لجم گرفته برای سیستم های ناشناخته و ضعیفتر اینقدر پلاگین و ماژول حرفه ای رایگان هست اما برای وردپرس به این وسیعی هیچی نیست. اگه شما هم چیزی سراغ دارین لطفا با لینک راهنمایی فرمایید یا کلا یک آموزش گام به گام برای این کار بفرمایید. داکیومنت هایی هم که بانک ملت برام فرستاده ضمیمه کردم که کلا هیچ چیزی ازش سر در نیاوردم. ببینید شما اگه میتوانید راهنمایی فرمایید

با تشکر

Beh Pardakht.zip

لینک به ارسال

افزونه ووکامرس را تست کنید

ماژول بانک به تنهایی کاربردی ندارد. کاری که افزونه انجام میده مهمه

(همه چیز هم نمیشه رایگان باشه. پشتیبانان همین افزونه ها باید از یک جایی هزینه کارشون رو بگیرند)

لینک به ارسال

ووکامرس برای بانک ملت چیزی نداره. جداگانه باید افزونه اش را بخرین.در مورد رایگان بودن هم به نظر من هدف انجمن هایی این چنینی به اشتراک گذاردن دانسته هامون با دیگرانه به طور رایگان. اصلا فلسفه انجمن ها همینه.برنامه نویس ها برای کارهای کلان تری باید درآمد زایی کنند نه این کارها.مگر نه باید قسمت افزونه وردپرس کلا پولی میشد.

اگر امکانش هست آموزشش را بگذارید.

ویرایش شده توسط mohamadreza85
لینک به ارسال

دوست عزیز افزونه وو کامرس رایگان هست

http://woocommerce.ir/

درگاه پرداخت بانک ملت هم برای این افزونه هست.

http://shop.persians...نک-ملت-ووکامرس/

---

اینکه شما توقع دارید تمامی خدمات برای شما رایگان باشد، کاملاً توقع بی جاییست.

خیلی از افزونه ها نیاز به ساعت ها بررسی و برنامه نویسی دارند و به هر حال باید هزینه ای بابت این زحمات پرداخت گردد.

شما می تونین یک افزونه رو به صورت کامل خریداری کنین و به صورت رایگان بذارین در همین انجمن و ما هم استقبال می کنیم.(این کار رو خودم برای دیتالایف انجام دادم و افزونش رو سفارش دادم و بعداً با اجازه ی نویسندش به صورت رایگان منتشر کردم)

ویرایش شده توسط امیر مسکنی
لینک به ارسال

افزونه ووکامرس به درد فروشگاه من نمیخوره چون قالب من همه امکانات فروشگاهی را خودش داره و با نصب اون فروشگاهم به هم میریزه چوون تو ووکامرس مطالب از فروشگاه جدا میشه. حالت وبلاگ و فروشگاه. به درد کسایی میخوره که میخوان کنار وبلاگشون فروشگاه داشته باشند. اون افزونه ای هم که شما معرفی فرمودید 40 تومان قیمتشه که خب نسبت به قیمت سفارش افزونه که حدود 20 الی 30 تومانه گرونتره. به هر حال ممنون از کمک هاتون

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

پس شما باید قالبتون رو با درگاه بانک ملت ست کنید. دوستان زیادی توی انجمن میتونن این کارو انجام بدن.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما درگاه بانک ملت رو نمیخواید چون درگاه بانک ملت برای سیستم ووکامرس رایگان هست

شما نیاز به فردی دارید که قالبتون رو با درگاه بانک ایرانی هماهنگ کنه

البته حرفاتون رو قبول دارم و خودم هم به فکر رفتم انشاالله وقت بشه شاید یه کارایی کنم چون جای خالیش حس میشه

ممنون

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...

تو قسمت پلاگین این سایت هم چندتا ماژول درگاه بانکی هست که برای سایت پردازی هست و به بانک ملت وصل میشه تست شده

http://pardazi.com

این سایت های واسط هستن که بنده شخصا خوشم نمیاد.

لینک به ارسال

این سایت های واسط هستن که بنده شخصا خوشم نمیاد.

ولی بنظر بنده سایتهای واسطه خیلی از مشکلات رو حل کرده . به عنوان مثال اگه در سایت پی لاین عضو باشین نیاز به این همه افزونه نیست و فقط یک افزونه edd مشکلات رو حل میکنه

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام.وقت بخیر.من مشکلی در درگاه بانک ملت سایت وردپرسی دارم. قبلا درگاه به درستی کار می کرد ولی چند وقته که درگاه پیام زیر رو میده. اول فکر کردم مشکل اینه که IP سرور در بهپرداخت مشکل داره به همین دلیل IP  رو از هاستینگ گرفتم و از بهپرداخت خواستم IP رو ست کنه ولی بعد از این کار هم مشکل حل نشد و کماکان این پیام به هنگام پرداخت داده میشه. با یکی دو نفر وردپرس کار هم صحبت کردم نتونستن مشکل رو حل کنند. شما میدونید مشکل چیه و چطور باید حل بشه؟

1.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...