رفتن به مطلب

(عین آهو تو عسل) نمیرسم به سایت

ali pir

پست های پیشنهاد شده

سلام....

خسته نباشید همگی!

دوستان من الان یه جورایی عین چی تو چی گیر کردم!!!

نمیدونم چی کار کنم!

مایه وبلاگ داشتیم اوایل... بعد کارش گرفت..

رفتیم سایت زدیم... شریکی .. ینی هاست از اون و اسم و رسم و دامین از من...

بعد با این شریک سر یه چیزایی دعوامون شد..

بعد من جدا شدم و خودم رفتم یه هاست گرفتم و دامین رو انتقال دادم..

یه مدت که کار گرفت هاست گیر پیدا کرد...

رفتم سراغ یه هاست دیه... دوباره یه مدت که کار گرفت... هی پیغام میدادن که به سی پی یو فشار میاری و... ساسپند میکردن..

مشکلای "این جوری" رفع شد... مشکل های"یه جور دیگه ای" شروع شد...

خلاصه سرتون رو درد نیارم... الان طبق برآوردی که دارم.. سال آینده نمیتونم برای سایت وقت بذارم... از طرفی مهلت هاست سایت تموم شده و باس تمیدید کنم...

موندم اینهمه خرج و وقت تلف شده که به پای این سایت کردم رو چی کار کنم!!! بی خیال بشم!؟

کسی راهی داره!؟؟!؟!؟!؟؟!؟

راهی که به ذهن خودم رسیده اینه که برم یه آدم با تجربه که مثلا قبلا وبلاگ داشته رو جذب کنم بهش بگم یه سال این سایت مال تو این دو سه تا شرط من تو این یه سال هرچی سود کردیم 90 10 !!!

خوبه؟!

لینک به ارسال

با سلام

این کاری رو که گفتی ممکنه نشه تا حدی عملی کرد : فرد قابل اطمینانی داری که بخوای بهش سایت رو بسپاری؟

اگه نداری باید بیخیال شی!

راه دوم اینه که یه نویسنده قدر پیدا کنی (که بعد از به چند وقت ولت نکنه!)

بهش یه سال هاست و دومین رو بسپاری ولی نظارت رو کارش حتی هفتگی داشته باشید!

موفق باشیـــــــــ :wub:

لینک به ارسال

آدرس سایت ، موضوع ، تعداد بازدیدتون رو اعلام کنید تا دوستان اگر پیشنهادی داشتند ارائه کنن .

لینک به ارسال

موضوع سایت بازی و گیم هست.. منتها طبق گفته خیلی ها این سایت یه جورایی خاص تر از بقیه هس ینی یکتاس..!

آدرس: http://gamershelper.com فعلا که ساسپند شده!

با این همه ساسپند شدن ها و ول کردن های خودم و کلی مشکل دیه.. بازدید 4 شنبه ش 734 بوده طبق آمار پرشین استت/ تا 1289 تا هم رفته ..

خخخخ! :))

----

پس فعلا تمدید کنم هاست رو!؟.....

یکی هس میگه قبلا تجربه داشته.. منتظر یه چنین موقعیتی بوده!!!

چی کار کنم که مطمئن شم طرف وسط راه ول نمیکنه بره!؟!؟؟!؟؟

سود در آوردن از سایت رو چند چند کنم1؟؟ بگم 80 اون 20 من!>؟!؟

لینک به ارسال

سلام....

خسته نباشید همگی!

دوستان من الان یه جورایی عین چی تو چی گیر کردم!!!

نمیدونم چی کار کنم!

مایه وبلاگ داشتیم اوایل... بعد کارش گرفت..

رفتیم سایت زدیم... شریکی .. ینی هاست از اون و اسم و رسم و دامین از من...

بعد با این شریک سر یه چیزایی دعوامون شد..

بعد من جدا شدم و خودم رفتم یه هاست گرفتم و دامین رو انتقال دادم..

یه مدت که کار گرفت هاست گیر پیدا کرد...

رفتم سراغ یه هاست دیه... دوباره یه مدت که کار گرفت... هی پیغام میدادن که به سی پی یو فشار میاری و... ساسپند میکردن..

مشکلای "این جوری" رفع شد... مشکل های"یه جور دیگه ای" شروع شد...

خلاصه سرتون رو درد نیارم... الان طبق برآوردی که دارم.. سال آینده نمیتونم برای سایت وقت بذارم... از طرفی مهلت هاست سایت تموم شده و باس تمیدید کنم...

موندم اینهمه خرج و وقت تلف شده که به پای این سایت کردم رو چی کار کنم!!! بی خیال بشم!؟

کسی راهی داره!؟؟!؟!؟!؟؟!؟

راهی که به ذهن خودم رسیده اینه که برم یه آدم با تجربه که مثلا قبلا وبلاگ داشته رو جذب کنم بهش بگم یه سال این سایت مال تو این دو سه تا شرط من تو این یه سال هرچی سود کردیم 90 10 !!!

خوبه؟!

-----

موضوع سایت بازی و گیم هست.. منتها طبق گفته خیلی ها این سایت یه جورایی خاص تر از بقیه هس ینی یکتاس..!

با این همه ساسپند شدن ها و ول کردن های خودم و کلی مشکل دیه.. بازدید 4 شنبه ش 734 بوده طبق آمار پرشین استت/ تا 1289 تا هم رفته ..

----

سلام :)

عنوان رو خوندم گفتم خدایا چی شده ... میتونی راحت بری به کارات برسی اینو هم بذار به امون خدا یه گوشه کناری برا خودش وایسه بعدن شاید به دردت خورد - هاستش رو هم برو از نت افراز یه سرویس برنزی بگیر سالی 20 تومن بده :)

نویسنده و اینا رو بیخیالش بشی بهتره - اولندش که از کار نویسنده آدم پشیمون میشه چون اصن هیشکی مث خودم آدم نمیتونه رو سایت کار کنه و دومندش خودت که نباشی دیگه واویلا نویسنده بنظرت چیکار میکنه :)

اگه تونستی خودت باشی به سایتت برسی که خوبه و الّا ....

موفق باشی

ویرایش شده توسط omid0098i
لینک به ارسال

----

بازدیدتون قابل توجه نیست

اینکه از یک سایت بشه به کسب در آمد خوب رسید لازمه اش اینه که بدونید اینترنت حداکثر ده برابر بیرون در آمد داره نه بیشتر سرمایه گذاری در حد یک دامین و یک هاست در نهایت می کنه دویست هزار تومان که ده برابرش می شه دو میلیون و این رقمن در بیرون از نت برای سرمایه تجارت هیچ است

....

لینک به ارسال
میتونی راحت بری به کارات برسی اینو هم بذار به امون خدا یه گوشه کناری برا خودش وایسه بعدن شاید به دردت خورد - هاستش رو هم برو از نت افراز یه سرویس برنزی بگیر سالی 20 تومن بده :)

نویسنده و اینا رو بیخیالش بشی بهتره - اولندش که از کار نویسنده آدم پشیمون میشه چون اصن هیشکی مث خودم آدم نمیتونه رو سایت کار کنه و دومندش خودت که نباشی دیگه واویلا نویسنده بنظرت چیکار میکنه :)

من هاست رایگان هم سراغ دارم... منتها میترسم اینا نکشن و ساسپند کنن... جدی !! واسه همین نت افراز که میگی شما چه دلیلی داره انقده ارزون بده!؟؟! جدی برم از اون بگیرم!؟؟ همه رو منتقل کنم؟!

نویسنده نمیخوام.... یه جورایی مدیر میخوام... اینی هم که پیدا کردم ادعا میکنه که انحمن سایت گیمفا (سایتی معروف در این حوزه) رو مدیریت میکرده... چیزی هم که تا الان به ذهنم رسیده یه قرار داده .. مثلا یه قرار مکتوب بذاریم که اگه مثلا بازدید سایت از اینی که هست( :) ) پایین تر اومد طرف خسارت بده.. اگه بالاتر رفت تو سود شریک شیم!!!... الان بیشتر این بخش برام مهمه!!!

اینکه از یک سایت بشه به کسب در آمد خوب رسید لازمه اش اینه که بدونید اینترنت حداکثر ده برابر بیرون در آمد داره نه بیشتر سرمایه گذاری در حد یک دامین و یک هاست در نهایت می کنه دویست هزار تومان که ده برابرش می شه دو میلیون و این رقمن در بیرون از نت برای سرمایه تجارت هیچ است

آقا ایمان منظورتون رو درست نگرفتم!!... ینی میگید چی کار کنم دقیقا!؟؟؟ ینی باید خیلی هزینه کنم!؟

ینی اینی که کردم رو بی خیال بشم و فعلا شکست رو قبول کنم!؟ ینی قبول کنم که این همه مشکلات رو تحمل کردن الکی بوده!؟؟؟ این همه وقت تلف کردنا!؟؟!

هیچ امیدی نیس؟!

لینک به ارسال

قاعدتا چیزی که ارزون به دست بیاد نباید ارزش تجاری داشته باشه

پیشنهاد می کنم یا به عنوان تجارت بهش نگاه نکنید و یا ارزشمندش کنید حالا یا سرمایه را بالا ببرید و یا چیزی که سایت به مخاطب ارائه می ده رو ارزشمند کنید

درذ مورد IT در نت جستجو کنید مقالات مفیدی می یابید

لینک به ارسال

من هاست رایگان هم سراغ دارم... منتها میترسم اینا نکشن و ساسپند کنن... جدی !! واسه همین نت افراز که میگی شما چه دلیلی داره انقده ارزون بده!؟؟! جدی برم از اون بگیرم!؟؟ همه رو منتقل کنم؟!

نویسنده نمیخوام.... یه جورایی مدیر میخوام... اینی هم که پیدا کردم ادعا میکنه که انحمن سایت گیمفا (سایتی معروف در این حوزه) رو مدیریت میکرده... چیزی هم که تا الان به ذهنم رسیده یه قرار داده .. مثلا یه قرار مکتوب بذاریم که اگه مثلا بازدید سایت از اینی که هست( :) ) پایین تر اومد طرف خسارت بده.. اگه بالاتر رفت تو سود شریک شیم!!!... الان بیشتر این بخش برام مهمه!!!

از بابت نت افراز خیالتون راحت :) بزرگترین سایت ها رو نت افرازه الان ملت که دارن این پاسخ منو میخونن پیش خودشون میگن داره تبلیغ میکنه و ... ولی تجربه کردم که میگم برای سایت شما خوبه چون بازدید در اون حد نیست البته با ارتقا به سرور نقره ای دیگه اصلا هیچ مشکلی نیست تا بازدید +13000 آی پی رو ساپورت میکنه بدون هیچگونه قط و وصلی (سایت قبلیم هم نت افراز بود که تا 13000 ای پی رو راحت با سرویس نقره ای ساپورت میکرد)

اصن سود رو روش حسابی باز نکنید الان؛ همونطور که دوستمون آقا ایمان گفتن با یه دامین و هاست نمیشه به سرمایه فکر کرد (تلاش مداوم + محتوای عالی + روش پست زدن همه دس به دست هم میدن تا اینکه به نتیجه برسی)

لینک به ارسال
اصن سود رو روش حسابی باز نکنید الان؛ همونطور که دوستمون آقا ایمان گفتن با یه دامین و هاست نمیشه به سرمایه فکر کرد (تلاش مداوم + محتوای عالی + روش پست زدن همه دس به دست هم میدن تا اینکه به نتیجه برسی)

درسته.. اینا میدونم... منم میخوام از همون یکی دو سال دیه به طور جد شروع کنم... منتها میگم سایت نخوابه... واسه اون...!! واسه همین که سایت نخوابه برم دوباره سراغ هاست و... ؟!؟ یا اینکه کلا بخوابونم سایت رو بعد یکی دو سال دوباره شروع کنم؟؟؟

لینک به ارسال

بازدید شما اونقدرها بالا نیست . میتونید سایت رو منحل کنید بعد برگردید با یک دامین دیگه شروع کنید و اینبار حرفه ای تر از قبل . با یک ماه تلاش میتونید دوباره به این بازدید برسید .

لینک به ارسال

آقا تصمیم رو گرفتم...! فعلا بی خیال هاست میشم!!! ... ینی هاست رو نمیخرم.. تمدید هم نمیکنم...

حالا به نظر شما منی که دامین رو خریدم (قبلا..) تا 9 10 ماه دیه هست تقریبا... روی وبلاگم ست کنم؟! یا بفرستم این سایت رو روی یه هاست رایگان!؟!؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...