رفتن به مطلب

عدم نمایش صفحه سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند مدتی هست که صفحه سید خرید سایتم نمایش داده نمیشه و این جمله رو می نویسه

چیزی یافت نشد

عذر میخواهیم، اما نتیجه ای یافت نشد. شاید جستجو به یافتن یک پست مرتبط به شما کمک خواهد کرد.

مجبور هستم که از منوی ووکامرس و پیکربندی محصولات تیک افزودن به سبد خرید رو بردارم که مشتری با چنین صفحه ای مواجه نشه.

دوستان در صورت امکان راهنمایی کنید.ممنونم

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام و خسته نباشید حتما آدرس یا url سایتتون رو برسی کنید ممکن هست آدرس صفحه صبد خرید رو تغییر داده باشید به قسمت برگه در پسخوان وردپرس خود برید و صفحه ای در این قسمت مشاهده میکنید که به نام (سبد خرید ) و یا cart است آدرس یا همون پیوندش رو برسی کنید که حتما با این ترتیب باشه ( site.ir/cart ) و بعد آدرس حتما عبارت cart باشد نه چیز دیگه و بعد اگز به فایل header.php در قالب خودتون دسترسی دارید در قسمت سبد خریدتون باید آدرس سبد خرییدتون درس باشه 

<a href="<?php echo home_url() . "/cart"; ?>">سبد خرید (آیکون)</a>

و قسمت دیگری که باید برسی کنید آدرس صفحه سبد خرید در پنل پیشرفته ووکامرس در قسمت پیکربندی است که باید به قسمت ووکامرس->پیکربندی->پیشرفته->برگه سبد خرید    

برید و از قسمت جلوش برگه سبد خریدتون رو انتخاب کنید باید عبارت سبد خرید و یا cart و یا هر چیزی که در قسمت برگه ها مشخص هستش رو انتخاب و به پایین برکه ها برید  و روی زخیره تغییرات کلیک کنید

اگر مشکل داشتید میتونید باز جواب رو بدید خودم اگر روی هاست هستش برسی میکنم

لینک به ارسال

سلام

علاوه بر چیزهایی که دوست قبلی گفتند

بعضی قالب ها نیاز دارند سبد خرید رو توی خود قالب معرفی کنی (تو تنظیمات هر قالب فرق میکنه محلش ) اونجا صفحه ی سبد خرید رو معرفی کنید به قالب

یه چیز دیگه هم هست با آپدیت جدید ووکامرس که اومد خیلی ها برای فیلدهای آدرس و بن های تخفیف به مشکل خوردن که غیر فعال شده و این مشکل مربوط به خود افزونه ی ووکامرس هست که یا باید دستی برگردونید به ورژن قبل و یا صبر کنید ووکامرس یا قالب شما به روز بشن و مشکل حل بشه (برای خودم مشکل از قالب هست و گفتند تا به روز نشدن قالب المنتور و ووکامرس رو به روز نکنم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...