رفتن به مطلب

ایجاد فیلد مخصوص آی دی ویدیوی آپارات در بخش مقاله ها

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید. دوستان من مشکلی که برام پیش اومده این هست که یکی از دسته بندی های پست های سایتم همیشه یک ویدیو مخصوص داره. پس من تصمیم گرفتم قالب اون دسته بندی رو طوری طرحی کنم که فقط آی دی یا لینک ویدیو از آپارات رو اونجا قرار بدیم تا ویدیو اون مقاله هم با صفحه یکی بشه. 

من با استفاده از افزونه AFC یک فیلد جدید برای مقاله اضافه کردم با عنوان video-aparat.

میخوام بدونم داخل المنتور چطور محتوای این فیلد که کاربر به عنوان آی دی ویدیو مدنظر وارد کرده رو دریافت کنم و ویدیو رو پخش کنم.

نکته: من خاستم کاری کنم که کاربر بجای آی دی ویدئو بیاد و کد امبد که خود آپارات میده رو قرار بده و از طریق یک المان متن یا کدHTML یا کد کوتاه اون رو دریافت کنم.

ولی وقتی اینکار رو میکنم یا بخش ویدیو رو نشون نمیده، انگار که چیزی اونجا نیست یا فقط یک PLAY میاره و هنگ میکنه.

این درصورتی هست که وقتی کد امبد رو به صورت مستقیم خودم قرار میدم بدون مشکل کار میکنه و عمل میکنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...