رفتن به مطلب

بهم ریختگی فوتر

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما و سایت خودتون.

مشکل بهم ریختگی بدتر رو در زمان نشان دادن محصولات دارم،یعنی تو همه برگه ها درست هست،فقط در صفحه نشان دادن محصولات بدتر رو بهم ریخته نشون میده،اون به بعد از اینکه ووکامرس رو یکبار غیر فعال و فعال کردم،بعد محصولات رو نشون نمیداد،مجبور شدم ووکامرس رو یکبار ریشت کنم،بعد این مشکل بوجود اومد.خیلی راه سختی هست برای بازنشانی کل قالب،اگه کمکم کنید،واقعا ممنون میشم.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، aghighbusenes گفته است :

با سلام خدمت شما و سایت خودتون.

مشکل بهم ریختگی بدتر رو در زمان نشان دادن محصولات دارم،یعنی تو همه برگه ها درست هست،فقط در صفحه نشان دادن محصولات بدتر رو بهم ریخته نشون میده،اون به بعد از اینکه ووکامرس رو یکبار غیر فعال و فعال کردم،بعد محصولات رو نشون نمیداد،مجبور شدم ووکامرس رو یکبار ریشت کنم،بعد این مشکل بوجود اومد.خیلی راه سختی هست برای بازنشانی کل قالب،اگه کمکم کنید،واقعا ممنون میشم.

Screenshot_20221225-164327_Chrome.thumb.jpg.d7b260b9e741a73db7551b34456eba1c.jpgScreenshot_20221225-164323_Chrome.thumb.jpg.cd87f71d38bbed3200ada59f5eafbd3e.jpg

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، aghighbusenes گفته است :

Screenshot_20221225-164327_Chrome.thumb.jpg.d7b260b9e741a73db7551b34456eba1c.jpgScreenshot_20221225-164323_Chrome.thumb.jpg.cd87f71d38bbed3200ada59f5eafbd3e.jpg

سلام و احترام، به صورت کلی قالبی که شما ازش استفاده کردید، بسیار بی کیفت هست و مطمئنا جلوتر به مشکل برمیخورید؛ اگر براتون مقدوره از قالب های باکالا یا دیجی لند برای فروشگاتون استفاده کنید. 

اگر هم تصمیم به تغییر قالب ندارید، باید بگم که من مشکل و بهم ریختگی ای در صفحه محصولات ندیدم، بجز بخش فوتر یکم بهم ریختگی داره، که به راحتی می تونید سکشن های اونو تغییر بدید. (فک می کنم الان روی 5 بخش تنظیم شده) 

از المنتور برای ایجاد فوتر استفاده کردید؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

خیلی ممنون از شما بابت توجهتون.

بله،متاسفانه قالب خوبی خرید نکردم و باید تغییر بدم.برای تغییر قالب،با درون ریزی و برون ریزی میتونم تمام لینک هارو جابه جا کنم بدون اینکه مشکل در سئول بخورم؟

میبخشید در صفحه محصولات(ووکامرس)فقط فوتر به هم ریخته میشه و آخرین کاری که انجام دادم این بود که ووکامرس رو غیر فعال و فعال کردم و تمام اطلاعات محصول پاک شد و از ستینگ ورد پرس بازنشانی انجام دادم و به این شکل درومد.برای تنظیم فوتر در ورد پرس از کجا میتونم تغییرات انجام بدم؟

باز هم ممنون از شما.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...