رفتن به مطلب

قیمت گذاری محصول متغیر

mns

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر
فرض کنیم یه محصول با دو متغیر داریم یکی با گارنتی یکی بدون گارانتی
میخواستم بدونم میشه قیمت  محصول با گارانتی رو بزنم قیمت بدون گارانتی + یه مبلغ ثابت
و هربار که قیمت بدون گارانتی رو تغییر دادم به طور خودکار متغیر دومم قیمتش تغییر کند؟

لینک به ارسال

عرض ادب و احترام، ببینید شما به صورت کلی وقتی محصولتون رو به صورت متغییر ثبت می کنید توی صفحه محصول دو تا گزینه میاد (طبق تصویر ضمیمه) . که کاربر با کلیک کردن روی هر کدوم قیمت رو ابتدا مشاهده و سپس می تونه اون رو به سبد خرید انتقال بده. 

photo_2022-12-25_14-17-45.jpg

لینک به ارسال

ممنون بابت پاسخ بله این را میدانم

سالهاست ووکامرس کار کردم

سوال من این است که میتونم قیمت یکی از آن متغیر هارو به جای عدد نوشتن براساس متغیر دیگه ای از همان محصول تعریف کنم

یعنی مثلا موبایل مشکی و سفید دارم قیمت مشکی را بزنم ده میلیون بعد برای سفید بزنم قیمت مشکی + ۵۰۰ هزار تومان و در صفحه محصول کاربر قیمت سفید را ۱۰ میلیون و پانصد ببینه

تا وقتی قیمت مشکی را تغییر دادم نیازی به تغییر قیمت سفید نباشه و خودش قیمت جدید را حساب کند

یعنی مشکی را بکنم یازده میلیون خوش خودکار قیمت سفید را بکند ۱۱ میلیون و پانصد

چون محصولاتم خیلی زیاده و همه با گارانتی و بدون گارانتیه میخوام کارم سریعتر بشه

منظورم اینه به جای وارد کردن عدد در قیمت هر متغیر بتوان قیمت متغیر دیگری را وارد کرد با یک فرمول ریاضی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...