رفتن به مطلب

نصب یک وردپرس و سایت جامع و یا چند وردپرس ( ساب دامین ) برای چند سایت تفکیک شده

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر . چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و کسب تجربه کنم از شما . سوالات مربوط به یک وب سایت جامع (و یا چندین وب سایت تفکیک شده) !! با دامنه کاری #1 آگهی و لیستینگ #2 فروشگاه محصولات فیزیکی ووکامرس + دکان #3 سیستم رزرواسیون اقامتگاه و تورهای تفریحی
سوالات من:
1. این سه رسته کاری وب سایت بهتره از طریق نصب یک وردپرس ( طبیعتا یک دیتابیس ؟! ) راه اندازی و اداره بشه یا سه وردپرس ( نصب بصورت ساب دامین site..ir & x.site.ir & y.site.ir )
2. برای اینکار وردپرس شبکه پیشنهاد میشه ؟ من خودم علاقه ای ندارم سه دیتابیس سایت باهم درگیر باشن . از نظر بکاپ و ریستور و کندی سایت و ... . تنها ارتباط بین این سه سایت ( البته اگر نظر شما تفکیک و نصب سه ورذپرس مجزا باشه ) بخش کاربران هست
3. اگر نظر شما سه وردپرس هست >>> با چه روشی کاری کنیم که کاربر تنها با یکبار عضویت در سایت به این سه سایت درسترسی داشته باشه ؟ نیاز به ثبتنام در هر سایت وردپرس نداشته باشه . پلاگین WP Remote Users Sync که البته کار نکردم باهاش ولی دیگه آپدیت و پشتیبانی نمیشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و با شماره گذاری به سوالات پاسخ بدید ( در صورت تمایل و لطف شما بزرگوار )

لینک به ارسال

سلام؛ پیشنهاد اول من استفاده از یک سیستم اختصاصی برای هندل کردن سایتتون هست! وقتی ابعاد کارتون که زیاد میشه به طبع وردپرس توانایی هندل همرو با هم نداره؛ اینجا با نیاز شما بهترین حال راه اندازی یک سایت اختصاصی هست! اگر بودجه ندارید هم می تونید از سابدامنه استفاده کنید و هم ساب دایرکتوری (سابدامنه در سئو یه سایت جدا حساب میشه ) 

برای سینک یا یک دست کردن کاربران با وردپرس، حتما با یه دولوپر که کار با وردپرس رو بلد باشه مشورت کن به نظرم!  

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...