رفتن به مطلب

عدم اعمال کوپن تخفیف در ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

قبلا کد تخفیف رو در ووکامرس داشتم و مشکلی در ساخت و اعمال کردنش نداشتم. الان مدیریت کد تخفیف به تب بازاریابی منتقل شده برام. کد رو میسازم اعمال هم میشه روی محصول ولی هنگامی که کاربر میخواد به صفحه پرداخت بره صفحه میره تو حالت لود و یه جورایی هنگ میشه.

از دوستان کسی راه حلی داره؟

ممنون از لطفتون

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید

فقط در هنگامی این اتفاق میافته که کاربر کد تخفیف رو زده باشه و یا نه چک کنید و بعد جواب بدید..

و حتما به بروز رسانی ووکامرس توجه کنید و اگر سایت روی هاسته آدرس سایت بدید و کد تخفیفتون رو بدید یا چک کنیم 

لینک به ارسال

سلام منم به این مشکل برخوردم به خاطر مشکلش با قالب سایت بود و وقتی قالب به روز شد درست انجام میشد ، برای شما هم احتمالا مشکل با یکی از افزونه ها یا قالب باشه و موقتا ووکامرس رو به نسخه ی قبلی برگردونید تا به روز رسانی بیاد

برای من وقتی دیباگ رو فعال میکردم رو لود که میموند هیچ اروری نمیومد 

تک تک همه افزونه ها رو تست کردم درست نشد و بعد اینکه مطمئن شدم از اون نیست به پشتیبانی پیام دادم گفت نسخه ی جدید چند روز دیگه آپدیت میشه و بعد آپدیت مشکل برطرف شد

برای شما اگر دیباگ ارور نمیده احتمالا از قالب هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...