رفتن به مطلب

حذف خود به خودی بعضی برچسب ها

senator ali

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان علت حذف بعضی از برچسب ها چیه ؟

برچسب هام یکی یکی حذف میشند و از اون طرف 404 میشند . کلی به ضررم تموم میشه.

این مشکل از 2 سال پیش وجود داشته پس چرا راه حلی کسی ارائه نمیده ؟؟

لینک به ارسال

این مسئله رو در دسته‌ها هم دیدم

در جدول terms دیتابیس ببینید برچسب رو دارید هنوز یا نه؟

لینک به ارسال

نخیر تو جدول terms هم نیستند و از اونجا هم حذف شدند .

این برچسب ها چشون بوده که حذف شدند ؟

لینک به ارسال

چندان مشخص نیست

تداخلها شاید به خاطر مسائل ajax وردپرس باشه

تعداد تگهاتون؟

لینک به ارسال

نه این یه مشکل کاملا آشکار از طرف وردپرس هستش که خیلی وقته هستش و خیلیا درگیرشن.

نکته جالب اینجاست که پارسا جان 2 سال پیش هم یه بنده خداایی ازت همین سوال رو پرسیده بود ولی بی جواب موندش و شما قبول نکرده بودی حرفشو!!!

این تاپیک رو ببین :

http://forum.wp-persian.com/topic/13093

ولی این مشکل وجود داره و خیلی ها درگیرشن. خواهشن وجود همچین مشکلی رو رد نکنید و از نویسنگان اصلی وردپرس کمک بگیرید تا این مشکل رو رفع کنند

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم سایتهایی که مطالب و مخصوصا تگهای زیادی دارن به صورت مقطعی از پلاگینهای بهینه کننده دیتابیس استفاده بکنند مانند : wp-optimize و ...

به نظر من به خاطر ایجاد رکوردهای بسیار بالا و بهینه نبودن دیتابیس این مشکل پیش میاد.

شما از دیتابیس بک آپ بگیرید و با پلاگین بالا بهینه اش بکنید و بعد بررسی بکنید که تگهاتون پاک میشن یا نه.

لینک به ارسال

وجود مشکلات عجیب در وردپرس ممکن هست اما متاسفانه چون خیلی هم پیش میان ردگیری اونها سخت هست خیلی وقت ها دربسته باقی میمونن

الان همچین مشکلی رو من اولین بار هست میشنوم

چون طبق منطقی که در کدنویسی وردپرس دیدم همچین چیزی نمیتونه بوجود بیاد!

لینک به ارسال

مرتضی جان شما که سوابق طولانی داری حرفت واسه من سنده ولی تو انجمن وردپرس سوال هایی دقیقا شبیه سوال من وجود داره که از 2 سال پیش تا حالا تکرار شده و کسی جوابی براش نداره. :(

حالا نمیشه شما از وردپرسی های اونور آب وجود همچین مشکلی رو سوال کنید به جای ما ؟؟!! :rolleyes:

لینک به ارسال

راه حلی که بنظر میرسه این هست:

شما از دیتابیس بکاپ تهیه کنید

بعد در یک وردپرس کاملا جدید ایمپورت کنید.

اگر مشکل از وردپرس باشه حل میشه

در مورد مشکل هم مطمئن باشید اگر پیدا میشد تا الان پچش میکردن. چون وردپرس در سرورهای مختلف و با کانفیگ های مختلف هست نمیشه خیلی مطمئن از جای خاصی نام برد

لینک به ارسال

من سابقه ی حذف های اینگونه رو قبلا داشتم دیتابیستون رو تغییر بدید تا این روند قطع بشه ولی بعیده تگهای از دست رفته بازیابی بشه

فکر می کنم مشکل بیشتر به نرم افزارهای طرف سرور و بک آپ گیرهای اون مربوط بشه تا وردپرس (البته یادم نیست این مشکل رو روی وردپرس داشتم یا جای دیگه)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...