رفتن به مطلب

عدم نمایش تب تنظیمات و تب المنتور در پیشخوان

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز 

بنده سایتی بهم داده شده که ریدیزاین انجام بدم وقتی وارد پیشخوان میشم بعضی از تب ها مثل تب تنظیمات که روی همه سایت ها حتی فایل خام وردپرس هم هست وجود نداره 

جالب ترش اینه که با اینکه المنتور فعال هستش ولی تب المنتور وجود نداره حتی داخل فهرست افزونه ها هم نیستش

همه افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی مشکل درست نشد 

قالب سایت الان Geek elementor هستش و اونم به هلو المنتور تغییر دادم اما بازم درست نشد 

نمیدونم طراح قبلی چه بلایی سر سایت آورده کسی اگر میتونه راهنماییم کنه که چه کنم؟؟ ممنونم. 

ط.JPG

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در ۱۴۰۱/۹/۲۶ در 10:36، mohsen1070 گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز 

بنده سایتی بهم داده شده که ریدیزاین انجام بدم وقتی وارد پیشخوان میشم بعضی از تب ها مثل تب تنظیمات که روی همه سایت ها حتی فایل خام وردپرس هم هست وجود نداره 

جالب ترش اینه که با اینکه المنتور فعال هستش ولی تب المنتور وجود نداره حتی داخل فهرست افزونه ها هم نیستش

همه افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی مشکل درست نشد 

قالب سایت الان Geek elementor هستش و اونم به هلو المنتور تغییر دادم اما بازم درست نشد 

نمیدونم طراح قبلی چه بلایی سر سایت آورده کسی اگر میتونه راهنماییم کنه که چه کنم؟؟ ممنونم. 

ط.JPG

سلام 

دسترسی کامل به پنل ندارید و یوزر محدود شده دارید

سطح دسترسی یوزر رو چک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...