رفتن به مطلب

تداخل لینکهای سایت قدیمی و جدید در گوگل کنسول

sgh123

پست های پیشنهاد شده

سلام. من در ابتدا دامنه دات کام خودم را به وبلاگ بلاگر متصل کرده بودم و طی دو سه ماه حدود صد پست گذاشتم و به صورت دستی از طریق گوگل کنسول در گوگل ایندکس کردم. اما بعد چون قصد تبدیل وبلاگ به سایت را داشتم همه لینکهای وبلاگ را از طریق ابزار ریمووال کنسول در لیست ریمو گذاشتم (میدونم این ابزار موقته اما اون موقع نمیدونستم و اینکارو کردم) و بعد هاستی خریدم و سایت وردپرسی ساختم و دامنه را به اون سایت متصل کردم و وبلاگ را پاک کردم. سایت خوب داشت ایندکس میشد اما بعد از مدتی دیدم که پستهای ایندکس شده شایتم در گوگل روز به روز در حال کاهشه تا جایی که تنها سه صفحه رسید. از اون طرف هم در گوگل کنسول میبینم که همه لینکهای وبلاگی که پاک شده دوباره امده و با لینکهای سایت ترکیب شده و بسیاری از لینکهای وبلاگ که دیگه وجود خارجی نداره ریدایرکت میشه به صفحه اصلی سایتم یعنی همون نام دامنه!

لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم لینکهای وبلاگ و کلا هر چیزی که به اون وبلاگ مربوطه رو به طور کامل از کنسول پاک کنم؟ حدود چهار ماه از پاک کردن وبلاگ گذشته اما همچنان این لینکها در کنسول وجود داره و این تداخل باعث شده ایندکس سایت وردپرسیم هم با مشکل رو به رو بشه. ببخشید پرحرفی کردم.

ویرایش شده توسط sgh123
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام

همون مطالب رو منتقل کردید به وب سایت جدیدتون؟

باید ریدارکت بشن به آدرس جدید مطلب

در در ۱۴۰۱/۹/۲۳ در 01:23، sgh123 گفته است :

. ببخشید پرحرفی کردم.

خواهش می‌کنم اینجا برای سوال پرسیدن هست، هر سوالی دارید بفرمایید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...