رفتن به مطلب

افزونه فارسی نوارک آخرین فعالیتها برای بادی پرس

soft2fire

پست های پیشنهاد شده

نوارک آخرین فعالیتها.

بادی پرس 1.5 و جدیدتر.

افزونه ای برای نمایش آخرین فعالیتها در تمامی صفحات (زمانی که در صفحاتی غیر از صفحه فعالیتها هستید و از آخرین فعالیتهای انجام شده اطلاع ندارید) و نمایش آخرین فعالیتهای هر عضو در صفحه نمایه او (زمانی که در صفحه نمایه آن عضو باشید)، به صورت نوارکی در انتهای صفحه نمایش و یا هر نقطه از صفحه که مایل به نمایش این نوارک هستید.

لینک به ارسال

دوستان ببخشید که یادم رفت این کار رو کنم

buddypress-activity-stream-bar.zip

ویرایش شده توسط soft2fire
لینک به ارسال

نوارک آخرین فعالیتها.

بادی پرس 1.5 و جدیدتر.

افزونه ای برای نمایش آخرین فعالیتها در تمامی صفحات (زمانی که در صفحاتی غیر از صفحه فعالیتها هستید و از آخرین فعالیتهای انجام شده اطلاع ندارید) و نمایش آخرین فعالیتهای هر عضو در صفحه نمایه او (زمانی که در صفحه نمایه آن عضو باشید)، به صورت نوارکی در انتهای صفحه نمایش و یا هر نقطه از صفحه که مایل به نمایش این نوارک هستید.

من خودم خیلی دنیال همین مورد رفتم. افزونه ای تو ورد پرس نیست. حالا شما تمام فعالیتها را می خواستین. من فقط می خواستم که اونهایی که در بادی پرس نظر می گذارند را در ساید بار یا پایین بادی پرس نشون بدم که افزونه پیدا نکردم. حال ببینیم در اینجا دوستان راه حل می ذارن برای ما یا نه

لینک به ارسال

دوست عزیز من نوشتم دانلود این افزونه که بالا گذاشتم میتونید استفاده کنید

من هم در سایت خودم استفاده کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...