رفتن به مطلب

نحوه قرار دادن پست ثابت در تمام صفحهات سایت

ghandeasal

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی.

بنده هم از طرف خودم تولد گروه وردپرس پارسی رو تبریک میگم خدمت همه زحمتکشان انجمن. خسته نباشید به همه فعالان.

1سوال در مورد پست ثابت داشتم.

بنده میخوام در سایتم 1پست ثابت داشته باشم که در تمام صفحهات سایت نشون داده بشه. اون هم به صورت کامل.

می خوام کد های تبلیغاتی که سیستم همکاری در فروش پایگان میده رو بزارم توش.

این کد رو تو 1پست قرار دادم و پست رو هم سنجاق کردم. در صفحه اصلی سایت بالای همه مطالب هست.

اما 2تا مشکل داره.

یکی این که در همه صفحهات نیست و فقط در صفحه اصلی سایت هست.

یکی دیگه هم این که حتماً باید اون پست رو باز کنیم تا اون کد داخل پست اجرا بشه. در حالت عادی به صورت ادامه مطلب هست و کد در صفحه اصلی به صورت کامل اجرا نمیشه.

میخوام طوری باشه که هم اون پست ثابت در تمام صفحهات باشه. و هم کد کامل اجرا بشه.

فکر می کنم برای این کار 1افزونه ای وجود داشت. اما الآن هر چی فکر می کنم اسم افزونه رو یادم نمیاد.

دوستان اگر لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم.

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین کار اینه که به صورت استاتیک (ثابت) و از طریق کد های HTML این بخش رو قرار بدید اینطوری بهتره

لینک به ارسال

برای اینکه در همه صفحات بتونید کد را ببینید کد را در یک برگه php ذخیره کنید و آدرسش را به این شکل در محل مورد نظر بگذارید

<?php include (TEMPLATEPATH . '/ads.php'); ?>

برای نمایش در تمام صفحات بهترین کار قرار دادن کد در header.php است اما اگر استایل دادن به کدها براتون مشکله و راحت ترین از پست استفاده کنید

1. دسته ای خاص برای تبلیغات بسازید

2. آی دی دسته را در کد زیر بجای CAT_ID قرار دهید

<?php $recent = new WP_Query("cat=CAT_ID&showposts=1"); while($recent->have_posts()) : $recent->the_post();?>
<?php the_content();?>
<?php endwhile; ?>
<?php wp_reset_query(); ?>

3. کد را در لایه ای با کلاس پست ها در صفحه header.php و در انتهای همه کدهای صفحه کپی کنید

لینک به ارسال
برای اینکه در همه صفحات بتونید کد را ببینید کد را در یک برگه php ذخیره کنید و آدرسش را به این شکل در محل مورد نظر بگذارید

برای نمایش در تمام صفحات بهترین کار قرار دادن کد در header.php است اما اگر استایل دادن به کدها براتون مشکله و راحت ترین از پست استفاده کنید 1. دسته ای خاص برای تبلیغات بسازید 2. آی دی دسته را در کد زیر بجای CAT_ID قرار دهید

have_posts()) : $recent->the_post();?> 

3. کد را در لایه ای با کلاس پست ها در صفحه header.php و در انتهای همه کدهای صفحه کپی کنید

لایه ای با کلاس پست یعنی چی؟

فایل header.php و footer.php ئدر همه جابی سایت تکرار می شوند

single.php چطور؟

اون برای چی هست؟

لینک به ارسال

صفحه single قالب صفحات پیوند یکتای سایت اما وقتی می گید همه جا دیده بشه احتمالا نظرتون صفحات جستو آرشیو ها - دسته بندی ها ایندکس صفحات مجزا و ... هم هست ابن دو فایلی که عرض کردم تقریبا در همه صفحات مشترکند

صفحه single را باز کنید کدهای بخش مربوط به مطلب به ایتنصورت شروع می شند

<?php if(have_posts()) : ?><?php while(have_posts()) : the_post(); ?>

این کدهای آغاز حلقه اند حالا به خطوط قبلی و بعدی این کدها نگاه کنید تا کلاس لایه ها را بخوانید به عنوان مثال در

....
<div class="blog">
<?php if(have_posts()) : ?><?php while(have_posts()) : the_post(); ?>

<div class="post">
<h3><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h3>
.....

کدها در یک لایه div با کلاس blog هستند و اولین لایه ی ساخته شده در حلقه نیز یک لایه با کلاس post است حالا قبل از کدهایی که دادم اضافه می کنید

<div class="blog">
<div class="post">

و بعد از کدها

</div>
</div>

که تنظیمات سایت به هم نخوره و نیازی به استایل دادن دوباره به قالب ها هم نباشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...