رفتن به مطلب

مشکل ایندکس مطالب

XDiaries

پست های پیشنهاد شده

سلام

حدود 2 هفته هست مطالبم خیلی دیر در گوگل ایندس میشه حتی الان که 3 روز گذشته ولی ایندکس نشده در صورتی که قبلا حداکثر 15 دقیقه ایندکس میشد .

سایتمم توی وب مستر تولز ثبت کردم و تمامی پلاگین ها از قبیل google xml و all in one seo pack رو نصب کردم .

لطفا یک راه حلی بگین واسه این مشکل .

لینک به ارسال

سلام

حدود 2 هفته هست مطالبم خیلی دیر در گوگل ایندس میشه حتی الان که 3 روز گذشته ولی ایندکس نشده در صورتی که قبلا حداکثر 15 دقیقه ایندکس میشد .

سایتمم توی وب مستر تولز ثبت کردم و تمامی پلاگین ها از قبیل google xml و all in one seo pack رو نصب کردم .

لطفا یک راه حلی بگین واسه این مشکل .

ورودت رو به انجمن تبریک میگوییییم !!

اول : نصب افزونه ملاک نیست ، درست تنظیم کردنش هست که باعث میشه ازش جواب گرفت ...

شما ادرس سایت مپت رو بزارم تا هم من و هم دوستان بینن ... و ادرس سایتتون !

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

تغییرات در سرعت ایندکس شدن عادی هست میتونه دلایل مختلفی داشته باشه اما برای این که از مشکلات طولانی مدت جلوگیری کنید سعی کنید مطالب منظم و در بازه های زمانی مشخص ارسال کنید تا کم کم به روال عادی برگرده.

تعداد بالای ارسال ها مهم نیست تنها مهم این است که تعدادی که ارسال میشه در یک بازه ی زمانی ثابت باشه و کم نشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...