رفتن به مطلب

سرعت لود سایت پایینه! پیشنهاد شما؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سرعت لود سایتم پایینه. افزونه های بیکار رو غیر فعال کردم . افزونه کش رو نصب کردم همچنین از افزونه بهینه ساز وردپرس هم استفاده کردم اما هنوز هم سرعت لود مورد انتظار کاربرا فراهم نیست..

لیست افزونه هایی که نصب دارم هم اینه:

[list]
[*][b]اکیسمت[/b]
[*][b]All in One SEO Pack[/b]
[*][b]Audio player[/b]
[*][b]Auto Post Thumbnail[/b]
[*][b]Better WP Security[/b]
[*][b]Breadcrumb NavXT[/b]
[*][b]Captcha[/b]
[*][b]Change Permalink Helper[/b]
[*][b]GoGadget Weather and Weatherforecast Widget[/b]
[*][b]Google XML Sitemaps[/b]
[*][b]Limit Login Attempts[/b]
[*][b]MobilePress[/b]
[*][b]NextGEN Gallery[/b]
[*][b]NextGEN Gallery ColorBoxer[/b]
[*][b]Post Status Menu Items[/b]
[*][b]Private Messages For WordPress[/b]
[*][b]Share to Social Bookmarking Plugin[/b]
[*][b]Subscribe To Comments[/b]
[*][b]SyntaxHighlighter Evolved[/b]
[*][b]Types - Complete Solution for Custom Fields and Types[/b]
[*][b]Ultimate TinyMCE[/b]
[*][b]User Switching[/b]
[*][b]WP-CommentNavi[/b]
[*][b]WP-EMail[/b]
[*][b]wp-jalali[/b]
[*][b]WP-Optimize[/b]
[*][b]WP-PageNavi[/b]
[*][b]WP-UserOnline[/b]
[*][b]WP OS FLV[/b]
[*][b]Wp Pagenavi Style[/b]
[*][b]WP PHP widget[/b]
[*][b]WP Status Notifier[/b]
[*][b]WP Super Cache[/b]
[*][b]Wufoo Shortcode Plugin[/b]
[/list]
آدرس سایت: tabasnews{dot}ir

البته شاید کار درستی نباشه که افزونه های سایتو گفتم! :ph34r:

لینک به ارسال

سایتتون رو دیدم - بعضی از افزونه های بالا واقعاً ضرورتی به استفاده ندارند و می تونید حذفشون کنید - بعضی دیگه هم از حداکثر ظرفیتشون استفاده نمی کنید و میشه ساده تر انجام بدید

همچنین موارد زیر رو برطرف کنید:

http://gtmetrix.com/reports/tabasnews.ir/ABTMF6XN

http://validator.w3.org/check?uri=tabasnews.ir&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0

• امتیاز 2
لینک به ارسال

من یه چندتا افزونه بیکار دارم اگه دوست داری بدم شما نصب کن، حیفه :D

چه خبره خووووو

• امتیاز 2
لینک به ارسال

امیر جان سایت خبریه دیگه.. وبلاگ معمولی نیست .. الان بیش از هزار و سیصد مطلب داریم.. هر کدوم از اون افزونه ها کاربرد خاص خودشو داره.

ممنونم از پاسخ

دوستان دیگه هم نظراتشون رو اعلام بفرمایند ..

ان شاءالله اگر وقت بشه باید قالب جدید طراحی کنم. فکر میکنم قالبمون هم زیادی حجم داره

راستی مشکل سرعتش از سرور که نیست؟نه؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

درود

1 - خورده از این افزونه هاتون کم کنید ( خیلیییییییییی زیاده !!!!! ) میتونید با استفاده از کد و ... افزونه ها را کمتر کنید

2 - حجم قالبتون خیلی زیاده

3- حجم صفحه اول شما نزدیک به 1 مگابایت هست که این مقدار خیلی زیاده

4 - در همین انجمن جستجو کنید راه هایی برای کاهش تصاویر معرفی شده از اون ها استفاده کنید تا حجم تصاویرتون را کم کنید

5 - فایل هایی در سایت شما از سایت های مختلف بارگذاری میشه که توصیه میکنم همه رو روی سایت خودتون آپلود کنید

در آخر هم تمام این موارد و خیلی موارد دیگر را در سایت زیر میتوانید مشاهده کنید تا به خوبی متوجه بشید که چه عناصری سرعت بارگذاری سایت شما را پائین آورده

http://tools.pingdom.com/fpt/#!/oqbnKjRtJ/tabasnews.ir

موفق باشید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

نکات بسیار مهم :

1- کش رو باید فعال کنید .

2- عکس هاتون رو بهینه کنید و فقط از سرور خودتون آدرس دهی کنید . الان یک عمس از picofile لود کردید که 6 ثانیه زمان لود داره .

3- gzip رو فعال کنید .

4- خودتون ببینید چه تعداد دامین داره لود میشه .. همه اینها dns lookup دارن و باعث کاهش زمان لود میشه .

tabasnews.ir: 58 components, 859.7K

fonts.googleapis.com: 1 component, 0.2K

themes.googleusercontent.com: 1 component, 32.9K

ajax.googleapis.com: 1 component, 18.7K (7.0K GZip)

c0.histats.12mlbe.com: 1 component, 1.4K (0.7K GZip)

d0.histats.12mlbe.com: 1 component, 0.0K

www.persianstat.com: 1 component, 6.6K

www.webgozar.ir: 2 components, 1.1K

s10.histats.com: 1 component, 7.5K (2.9K GZip)

s4.histats.com: 1 component, 0.1K

www.owghat.com: 1 component, 7.1K

s2.picofile.com: 1 component, 2.9K

s3.picofile.com: 1 component, 2.9K

www.bermoda.ir: 1 component, 43.4K

c.statcounter.com: 1 component, 0.04K

www.webgozar.com: 1 component, 0.8K

service.persianstat.com: 2 components, 1.3K

engine.webgozar.com: 1 component, 0.0K

• امتیاز 6
لینک به ارسال

• سپاس و درود بر همه دوستان که زحمت کشیدند و بررسی کردند.
  • سعی میکنم ایرادات و مشکلات مطرح شده توسط دوستان رو برطرف کنم.
  • برای کش همانطور که در لیست افزونه ها آوردم از افزونه WP Super Cache استفاده کردم.
  • gzip رو چطور فعال کنم در افزونه Super Cache چنین گزینه ای نبود آیا افزونه مخصوص به خودشو داره؟
  • نظرتون راجع به بهینه سازی تصاویر با افزونه WP Smush.it چیه؟

لینک به ارسال
  • سپاس و درود بر همه دوستان که زحمت کشیدند و بررسی کردند.
  • سعی میکنم ایرادات و مشکلات مطرح شده توسط دوستان رو برطرف کنم.
  • برای کش همانطور که در لیست افزونه ها آوردم از افزونه WP Super Cache استفاده کردم.
  • gzip رو چطور فعال کنم در افزونه Super Cache چنین گزینه ای نبود آیا افزونه مخصوص به خودشو داره؟
  • نظرتون راجع به بهینه سازی تصاویر با افزونه WP Smush.it چیه؟

فعال کردن Gzip :

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/245-%d9%81%d8%b9%d8%a7%d9%84-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-gzip-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d9%86%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d9%88%d9%86%d9%87-wp-super-cashe

برای بهینه سازی تصاویر هم از روش زیر استفاده کنید: ( طبق گفته دیگر دوستان سرور های افزونه WP Smush.it جدیداً بخوبی کار نمیکنه )

• امتیاز 5
لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

با سلام، مشکل سایت شما نه از تعداد افزونه ها است نه از کیفیت سایت.

زیرا کیفیت سایت شما بیشتر و همچنین حجم سایت شما از سایت بنده کم تر است با اینحال سرعت لود سایت شما 60 ثانیه است درحالی که سرعت لود سایت من 1 ثانیه است. ( استناد بر GTmetrix )

تغییر میزبان وب

به نظر من سرعت پایین سایت شما به خاطر میزبان هاست نامعتبری است که دارین. می توانید ده میزبان وب برتر را در لیست زیر ببینید، من خودم بهترین میزبان وب ایران استفاده می کنم.

http://www.webhosting.info/web-hosting/reports/country/IRN

استفاده از سرویس CloudFlare

در ضمن پیشنهاد دیگر من استفاده از سرویس cloudflare است که بسیار می تواند در افزایش سرعت سایت مفید واقع شود.

حذف تعدادی از افزونه ها

با اینحال دوستان راست می گویند، بهتر است تعدادی از افزونه ها را حذف نمایید. می توانید برای یافتن افزونه هایی که سرعت سایت را بسیار کند می کنند از افزونه P3 plugin استفاده کنید

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...
در 1 ساعت قبل، Hesamso3000 گفته است :

دوستان وب سایت ما هم خیلی سرعتش جدیدن پایین اومده!! ممنون میشم نظرتونو بفرمایید که مشکل کجاست

www.Beauticogroup.ir

با اين همه جاوا اسکريپت و پلاگين و المنتور و .... 

صفحه اول شما نزديک دويست تا request داره واسه لود کامل  ....حجم 3 مگابایت هم داره ....احتمالا هاست اشتراکی هم هست که بيشتر از اينم ازش انتظاري نميره.

الان شما اين همه عکس توي صفحه اول بارگزاري کرديد که به هيچ جا هم لينک نيست. يعني در واقع فقط حکم گالري تصاوير رو داره. صفحه اول شما فقط بايد با کمترين حجم و بيشترين سرعت مسيري باشه به قسمتهاي مهم وبسايت شما نه که با گالري عکس سنگينش کنيد. اگر کسی طراحی کرده احتمالا میخواسته فقط یه حالت دمو وار خوشکل درست کنه تحویلتون بده. 

يه پلاگين کش هم نصب کنيد و CDN هم فعال کنيد يخرده يه کمکي ميکنه... ولي در نهایت بازم بايد از حجم اضافي روي سايت کم کنيد.

• پسندیدن 1
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Hesamso3000 گفته است :

ممنون از پاسخگویتون ، صفحه اول کلا 4 ..5 تا عکس بیشتر نداره که عکسها هم حجمی ندارن!

به نظرتون چطورمیتونم سرعت رو بالا ببرم؟!

پلاگین کش چی توصیه می کنید؟!

رامین پاسخ داد دیگه

شما پلاگین های اضافی رو حذف کنید و فقط پلاگین اصلی رو نگه دارید مثلا فرم تماس و اسلایدر و وکامرس بقیه دیگه آپشن های الکی هست

قالبتون هم ایراد فنی و سئویی هم دارید که سنگین کرده و تعداد فایلهای جاواتون بالاست

هاستتون هم خیلی ضعیف هست و پاسخگوی سایت حجیم شما نیست

پلاگین کش هم تو صیه میشه

تصاویر سایتتون هم فشرده کنید تا کم حجم بشه الان 1مگ حجم تصاویر تون هست

• پسندیدن 1
لینک به ارسال

در ۱ ساعت قبل، فرهاد-سئو گفته است :

رامین پاسخ داد دیگه

شما پلاگین های اضافی رو حذف کنید و فقط پلاگین اصلی رو نگه دارید مثلا فرم تماس و اسلایدر و وکامرس بقیه دیگه آپشن های الکی هست

قالبتون هم ایراد فنی و سئویی هم دارید که سنگین کرده و تعداد فایلهای جاواتون بالاست

هاستتون هم خیلی ضعیف هست و پاسخگوی سایت حجیم شما نیست

پلاگین کش هم تو صیه میشه

تصاویر سایتتون هم فشرده کنید تا کم حجم بشه الان 1مگ حجم تصاویر تون هست

عرض شد ، پلاگین اضافه ای وجود نداره که حذف کنم..

ایراد فنی و سئوییش چیه ، میشه بفرمایید؟؟

کیفیت هاست رو از کجا میشه متوجه شد؟!

اسم دقیق پلاگین رو میفرمایید؟

تصاویر سایت هم همه فشرده سازی شده

لینک به ارسال

تمام این مواردی که گفتید مربوط به مباحث تکنیکال میشه 

پاسخ سوالتان در چند جمله نمیشه گفت

یا باید برون سپاری کنید یا آموزش ببینید در این زمینه

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، فرهاد-سئو گفته است :

تمام این مواردی که گفتید مربوط به مباحث تکنیکال میشه 

پاسخ سوالتان در چند جمله نمیشه گفت

یا باید برون سپاری کنید یا آموزش ببینید در این زمینه

خوب برای هر دو راه راهنمایی می فرمایید؟!

هم بحث برونسپاری وهزینه هاش و هم آموزش؟

لینک به ارسال

در مورد آموزش داخل گوگل سرچ کنید آموزش سئو تکنیکال

در مورد هزینه هم نیاز به بررسی داره
یعنی شخص سئوکار مشکلات سایت رو بررسی میکنه و طبق زمان و نیاز هزینه رو اعلام میکنند (بصورت تقریبی از 500 تومن شروع میشه )

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Hesamso3000 گفته است :

ممنون از پاسخگویتون ، صفحه اول کلا 4 ..5 تا عکس بیشتر نداره که عکسها هم حجمی ندارن!

به نظرتون چطورمیتونم سرعت رو بالا ببرم؟!

پلاگین کش چی توصیه می کنید؟!

پلاگین هم نصب کنید تنظیماتش در حد تیک زدن و فعالسازی نیست. باید بدونید دارید چکار میکنید که به بهترین تنظیمات بهینه برسید. در هر حال چندتا پلاگین و راهکار معرفی میکنم اگر دیدید بجایی نمیرسید اطلاع بدید تا بررسی کامل روی سایت انجام بدیم:

اگر هاست شما لایت اسپید هست بنظرم بهترین افزونه واسش litespeed cache هست. اگر فقط برای مینیفای جاوا و استایل افزونه بخاین، Autoptimize خیلی عالی هست. افزونه های کش w3 total cache و wp super cach هم برای وب سرورهای آپاچی خوبن. 

نکته بعدی هاسته... هاست شما پاسخگویی اولیه جالبی نداره. ریسپونس تایم توی pagespeed حدود 6 ثانیه میزنه که خیلی زیاده. اگر بودجه دارید که حداقل ماهی دویست سیصد به بالا هزینه کنید، یه سرور تهیه کنید. اگر هاست اشتراکی هم میخاین دنبال گزینه بهتری باشید. هرجا رفتید از پلن یک ماهه شروع کنید که اگر خوب نبود به هاست دیگه انتقال بدید. اشتباه نکنم از میزبانفا استفاده میکنید که جدیدا کاربرا انگار خیلی شاکی هستن از سرویساش. نمیدونم والا. تخریب هم نباشه... من خودم باهاش نبودم.... ولی اول کار چند جارو تست کنید و بهترین گزینه رو انتخاب کنید.

عکسهایی که میگید چیزی نیست همینارو میتونید به فرمت webp حداقل تبدیل کنید. یا حداقل استفاده بهینه کنید ازشون، لینکشون کنید به یه صفحه داخلی...همینا یکم یکم و چیزی نیست یهو جمع میشه و صفحه رو سنگین میکنه. یا شما در صفحه اول چه نیازی به اون پیامرسان واتساپ دارید؟ مشتری معمولا از  صفحه محصول دنبال پشتیبان میگرده.

یه مطلب دیگه هم CDN هست . درسته که مخاطب شما فقط ایرانیه ولی اگر cdn فعال کنید خزنده های موتورهای جستجو سریعتر به سایت دسترسی دارن و در رتبه پیج اسپید هم تاثیر گذاره. همون cdn هم اگر اطلاعات کافی نداشته باشید البته یه جاهایی از سایتتون به مشکل میخوره.

شما اگر بخاین خودتون پشتیبان سایت خودتون باشید، باید دائما مطالعه داشته باشید . هرروز یه داستان جدید توی سئو و بهینه سازی هست. اگر فرصتش رو ندارید بهتره که برون سپاری کنید و کسی این کارا رو واستون انجام بده. چون برای بهینه سازی و سئو واقعا هیچ افزونه تیک زدنی و یه خط کد وجود نداره. خیلی چیزا رو آدم باید کنار هم درنظر بگیره و سبک سنگین کنی تا به بهترین حالت ممکن برسی.

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، ramin.moradi گفته است :

پلاگین هم نصب کنید تنظیماتش در حد تیک زدن و فعالسازی نیست. باید بدونید دارید چکار میکنید که به بهترین تنظیمات بهینه برسید. در هر حال چندتا پلاگین و راهکار معرفی میکنم اگر دیدید بجایی نمیرسید اطلاع بدید تا بررسی کامل روی سایت انجام بدیم:

اگر هاست شما لایت اسپید هست بنظرم بهترین افزونه واسش litespeed cache هست. اگر فقط برای مینیفای جاوا و استایل افزونه بخاین، Autoptimize خیلی عالی هست. افزونه های کش w3 total cache و wp super cach هم برای وب سرورهای آپاچی خوبن. 

نکته بعدی هاسته... هاست شما پاسخگویی اولیه جالبی نداره. ریسپونس تایم توی pagespeed حدود 6 ثانیه میزنه که خیلی زیاده. اگر بودجه دارید که حداقل ماهی دویست سیصد به بالا هزینه کنید، یه سرور تهیه کنید. اگر هاست اشتراکی هم میخاین دنبال گزینه بهتری باشید. هرجا رفتید از پلن یک ماهه شروع کنید که اگر خوب نبود به هاست دیگه انتقال بدید. اشتباه نکنم از میزبانفا استفاده میکنید که جدیدا کاربرا انگار خیلی شاکی هستن از سرویساش. نمیدونم والا. تخریب هم نباشه... من خودم باهاش نبودم.... ولی اول کار چند جارو تست کنید و بهترین گزینه رو انتخاب کنید.

عکسهایی که میگید چیزی نیست همینارو میتونید به فرمت webp حداقل تبدیل کنید. یا حداقل استفاده بهینه کنید ازشون، لینکشون کنید به یه صفحه داخلی...همینا یکم یکم و چیزی نیست یهو جمع میشه و صفحه رو سنگین میکنه. یا شما در صفحه اول چه نیازی به اون پیامرسان واتساپ دارید؟ مشتری معمولا از  صفحه محصول دنبال پشتیبان میگرده.

یه مطلب دیگه هم CDN هست . درسته که مخاطب شما فقط ایرانیه ولی اگر cdn فعال کنید خزنده های موتورهای جستجو سریعتر به سایت دسترسی دارن و در رتبه پیج اسپید هم تاثیر گذاره. همون cdn هم اگر اطلاعات کافی نداشته باشید البته یه جاهایی از سایتتون به مشکل میخوره.

شما اگر بخاین خودتون پشتیبان سایت خودتون باشید، باید دائما مطالعه داشته باشید . هرروز یه داستان جدید توی سئو و بهینه سازی هست. اگر فرصتش رو ندارید بهتره که برون سپاری کنید و کسی این کارا رو واستون انجام بده. چون برای بهینه سازی و سئو واقعا هیچ افزونه تیک زدنی و یه خط کد وجود نداره. خیلی چیزا رو آدم باید کنار هم درنظر بگیره و سبک سنگین کنی تا به بهترین حالت ممکن برسی.

ممون از توضیحات جامع شما ، اگر محبت کنید یه دسترسی تماس بدید برای ارتباط بیشتر و بهتر ممنون میشم ،  اینک بتونید یک بررسی کامل داشته باشید روی سایت

متاسفانه میزبانفا فاجعه اس ... و بایدیک فکری بکنم براش...

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Hesamso3000 گفته است :

گر محبت کنید یه دسترسی تماس بدید برای ارتباط بیشتر و بهتر ممنون میشم

از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید،

ارسال اطلاعات تماس در انجمن ممنوع هست

11- ارائه شماره تماس و ایمیل جهت همکاری و یا خرید و فروش و یا هرگونه مورد دیگر بصورت عمومی در انجمن ممنوع است. جهت تبادل موارد ذکر شده از طریق پیام خصوصی اقدام کنید.

• پسندیدن 1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

تو سایت آکادمی شادمان کلی راهکار گذاشته برای افزایش سرعت سایت میتونی از اون راهکارها برای افزایش سرعت سایتت استفاده کنی

لینک به ارسال
  • asadiy4n این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...