رفتن به مطلب

مشکل سرعت پایین هاست های خارجی

پست های پیشنهاد شده

با سلام
از وقتی اعتراضات شروع شده سرعت سایت هایی که روی هاست های خارجی هستند خیلی کم شده به طوری اگر قندشکن روشن باشه کندی وجود نداره ولی وقتی قندشکن را حاموش میکنی سایت ها به کندی بالا میان. راهکار برای این مشکل چیه؟ آیا باید سایت به سرورهای ایرانی منتقل بشه؟ استفاده از cdn ایرانی چقدر میتونه کمک کننده باشه؟

لینک به ارسال

بخاطر محدود کردن پهنای باند اینترنت بین الملل هست

اگه منتقل کنید به سرورهای داخلی مشکل حل میشه. هرچند کیفیتشون هم بدردنمیخوره ولی دست کم سایت قطع نمیشه

با cdn ایرانی هم میشه استفاده کرد اما از اوننجایی که برخی از این شرکت‌های cdn داخلی در پروژه اینترنت ملی و محدود کردن اینترنت با کارگروه صیانت همکاری دارند، بهتره ازشون استفاه نکنید تا کارشون رونق نگیره

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۷/۱۹ در 00:42، b.soshiant گفته است :

بخاطر محدود کردن پهنای باند اینترنت بین الملل هست

اگه منتقل کنید به سرورهای داخلی مشکل حل میشه. هرچند کیفیتشون هم بدردنمیخوره ولی دست کم سایت قطع نمیشه

با cdn ایرانی هم میشه استفاده کرد اما از اوننجایی که برخی از این شرکت‌های cdn داخلی در پروژه اینترنت ملی و محدود کردن اینترنت با کارگروه صیانت همکاری دارند، بهتره ازشون استفاه نکنید تا کارشون رونق نگیره

هم cdn ایران سرور را امتحان کردم و هم ابرآروان جفتشون به درد نمیخورن. آخر رفتم روی همون کلودفلری که روش بود و با مدیر سرور گفتم مشکل سرعتشو حل کنید که انگار حل کرده.

روی cdn ایرانی سایت بالا میومد و از نظر سرعت مشکل نداشت ولی یه بخش از سایت کار نمیکرد. بهترین cdn همون کلودفلر است

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۷/۲۲ در 18:03، sir1 گفته است :

هم cdn ایران سرور را امتحان کردم و هم ابرآروان جفتشون به درد نمیخورن. آخر رفتم روی همون کلودفلری که روش بود و با مدیر سرور گفتم مشکل سرعتشو حل کنید که انگار حل کرده.

روی cdn ایرانی سایت بالا میومد و از نظر سرعت مشکل نداشت ولی یه بخش از سایت کار نمیکرد. بهترین cdn همون کلودفلر است

صددرصد بهترین cdn کلو.دفلر هست.

باید دید در ساعت هایی که اینترنت رو وری اپراتورهای ایرانسل و همراه اول ملی میکنند، سایت با نیم‌سرورهای کلودفلر به وسیله اینترنت این دو سیم کارت بالا میاد یا خیر.

این مورد رو چک کنید به من هم اطلاع بدید

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، b.soshiant گفته است :

صددرصد بهترین cdn کلو.دفلر هست.

باید دید در ساعت هایی که اینترنت رو وری اپراتورهای ایرانسل و همراه اول ملی میکنند، سایت با نیم‌سرورهای کلودفلر به وسیله اینترنت این دو سیم کارت بالا میاد یا خیر.

این مورد رو چک کنید به من هم اطلاع بدید

نه بالا نمیاد چون کلودفلر نقطه ای برای اتصال به داخل ایران ندارد.

اگر سایت هم به سروهای ایرانی ببریم گوگل از اینور بهش دسترسی نداره یا دسترسی به سایت مختل میشه. به نظرم بیرون ایران باشه بهتره تا اینکه داخل.

این اختلال با تموم شدن اعتراضات کم کم تموم میشه و به حالت عادی برمیگرده

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۱/۷/۲۶ در 21:57، sir1 گفته است :

نه بالا نمیاد چون کلودفلر نقطه ای برای اتصال به داخل ایران ندارد.

اگر سایت هم به سروهای ایرانی ببریم گوگل از اینور بهش دسترسی نداره یا دسترسی به سایت مختل میشه. به نظرم بیرون ایران باشه بهتره تا اینکه داخل.

این اختلال با تموم شدن اعتراضات کم کم تموم میشه و به حالت عادی برمیگرده

اگر سایت رو به سرورهای داخلی ببرید گوگل مشکلی نداره و بهش دسترسی کامل داره

درواقع ما ارتباطمون با اونور قطع هست اما از اونور به سرورهای ما دسترسی دارند

همونطور که مهندس اسدی هم فرمودند، بهتره تا تمام شدن این وضعیت، از نیم‌سرورهای داخلی استفاده کنید و کلودفلر رو موقتا غیر فعال کنید.

ویرایش شده توسط b.soshiant
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...