رفتن به مطلب

نحوه اضافه کردن استایل به ادیتور

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم چند تا استایل css3 را به ادیتورم اضافه کنم ولی هر کاری میکنم نمیشه

البته از ادیتور tinymce-advanced استفاده میکنم و طبق توضیحاتش فایل editor-style.css هم ساختم و در قالب قرار دادم . البته یک استایل هم وارد ادیتور شده ولی میخوام تعداد بیشتری را وارد کنم

لطفا راهنمایی کنید

سپاس

لینک به ارسال

می خواهید استایل خود ادیتور رو دستکاری کنید تا اینکه فضای خود ادیتور عوض بشه یا اینکه می خواهید استایل نوشته وقتی که منتشر میشه عوض بشه؟

لینک به ارسال

شرمنده اینو عرض میکنم

ولی طبق عکس کاملا مشخصه منظورم کجاست و اینکه اصلا استایل یا نمای ظاهری ادیتور به چه درد میخوره که حالا عوضم بشه ؟!!!

فارسی تر میگم : منظور شیوه نامه جدید که به ادینور اضافه بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط parseh
لینک به ارسال

عزیزم طبق عکس شما باور کنید هیچی معلوم نیست، شما میشه دقیقا بفرمائید چه استایلی به کجای متن پستها می خواهید بدهید و می خواهید به چه شکل اضافه شه

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال

من بیش از 10 تا استایل css3 میخوام به ادیتور اضافه کنم که همانطور که در عکس هم پیداست یکی را اضافه کردم که هر کدام کارایی خاصی دارند از سه بعدی کردن متن تا سایه دار کردن و باکس های مختلف

البته خدمت جنابتان هم عرض کنم قصد استفاده از افزونه هم ندارم چون دقیقا میدونم چه افزونه هایی را میشه استفاده کرد

درخواست کاملا واضح و مشخص هست : میخوام چند تا استایل css3 به استایل های شیوه نامه اضافه کنم ، یکی را اضافه کردم ولی مثل اینکه اجازه اضافه شدن بیشتر از یکی را نمی ده

سئوال : میشه در یک فایل که برای استایل ساخته شده چند تا استایل را معرفی کرد ؟

اگر بله ، پس چرا برای من فقط استایل اولی وارد شد و باقی نادیده گرفته شد ؟

کدها هم درست بودند چون جدا گانه تست شدند

خواهشا فقط راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

کلاس استایل رو به فایل

/wp-content/plugins/tinymce-advanced/css/tadv-mce.css

اضافه کنید

لینک به ارسال

نه ، نشد

بنظر میرسه اینطوری باشه : لینک

ولی اینکارم کردم و فقط یک استایل وارد شد ! :wacko:

ok

قضیه را گرفتم ، ممنون

برای دوستان دیگه که اگر نتیجه را خواستن بدونن به همون لینک بالا برن :D

ویرایش شده توسط parseh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...