رفتن به مطلب

افزودن فونت فارسی دلخواه به قالب | آرتیستر

parseh

پست های پیشنهاد شده

سلام

درخواست آموزش اضافه کردن فونت فارسی ( یا انگلیسی ) دلخواه به پوسته ساخته شده با آرتیستر 4 را دارم

من پوسته ای با Artisteer 4 ( آخرین ورژن ) ساختم و میخوام فونت فارسی بهش اضافه کنم

اصلا میشه کاری کرد که فونت فارسی به نرم افزار اضافه بشه و خودش در زمان طراحی کار اضافه کردن فونت را بده ؟

لطفا آموزش بصورت مرحله به مرحله باشه تا همه دوستان بتوانند استفاده کنند .

با تشکر :)

پوسته پیش فرض راست چین : دانلود

ویرایش شده توسط parseh
لینک به ارسال

سلام

داخل فایل style.css اینطور عمل کنید:

برای مثال ما توی این قطعه کد، فونت 'BYekan' رو اضافه میکنیم:

@font-face {
font-family: 'BYekan';
src: url('fonts/BYekan.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */
url('fonts/BYekan.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/
url('fonts/BYekan.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */
}

فایل های فونت با فرمت های مختلف در پوشه font ریخته شده اند. هرکدام از فرمت ها هم مشخص شده برای کدام مرورگر هست.

حالا هرجا که خواستید میتونید از این فونت استفاده کنید. مثل:

font-family: 'BYekan',Tahoma;

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...
سلام داخل فایل style.css اینطور عمل کنید: برای مثال ما توی این قطعه کد، فونت 'BYekan' رو اضافه میکنیم:
 @font-face { font-family: 'BYekan'; src: url('fonts/BYekan.eot?#') format('eot'), /* IE6–8 */ url('fonts/BYekan.woff') format('woff'), /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/ url('fonts/BYekan.ttf') format('truetype'); /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */ } 

فایل های فونت با فرمت های مختلف در پوشه font ریخته شده اند. هرکدام از فرمت ها هم مشخص شده برای کدام مرورگر هست. حالا هرجا که خواستید میتونید از این فونت استفاده کنید. مثل:

font-family: 'BYekan',Tahoma; 

من همین کارو کردم ولی فونت قالب عوش نشد

لینک به ارسال

من همین کارو کردم ولی فونت قالب عوش نشد

شما با این کار فونت رو آماده استفاده کردن میکنی. حالا باید جایی که میخوای تغییر فونت بدی، اسمش رو بیاری.

اگر مشکل حل نشد آدرس سایتت رو بزار بررسی کنیم ;)

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام...منم نیز اینکارو کردم تغییر نکرد چرا؟

اینم وب سایتم:www.wirenab.ir

سایتی که دادید از نظر فونت مشکلی نداره و لود شدن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...