رفتن به مطلب

بلاک شدن توسط گوگل

Saeed7007

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز کار نشد نداره ، توضیح دادم ، با رعایت نکات سئو و موارد مربوطه و کمی و صبر و تحمل حتما شاهد نتیجه‌های خوبی خواهید بود ..

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

ایدکس هاتون تغییری کردن؟

ورودی هاتون چه وضعیتی دارن؟

خطایی یا اخطاری از گوگل دریافت کردید؟

لینک به ارسال

ایندکس ها رو خیلی کم بررسی میکردم و نمیتونم حرف قطعی بزنم.

ورودی ها از طریق bing هستن و یا لینکهایی که در بعضی سایتها قرار دادم...

هیچ خطایی هم از گوگل دریافت نکردم(البته همون خطای not found مربوط به لینک های سوختم که برای یکسال پیش هست و کلا 2 بار دریافت کردم.)

2 بار درخواست reconsideration فرستادم و هردوبارش هم گوگل گفت که سایتت هیچ مشکلی نداره...

واقعا گیج شدم... :(

با یه سایت سئو صحبت کردم و گفتن تا شما مبلغ 300 تومن رو برای ما نریزین و ما ربات رو سایتتون نصب نکنیم، هیچ کاری نمیتونین بکنین... :wacko:

لینک به ارسال

تو این یک ماه تقریبا میشه گفت تمام سایتها افت ورودی گوگل داشتن و این می تونه از اثرات بروز شدن الگوریتم پنگوئن باشه ، یه احتمال دیگه هم که میتونم بدم چون گوگل میخاد پیج رنک ها رو ابدیت کنه سایتها به این وضعیت افتادن معمولا قبل از ابدیت رنک ها تغییراتی تو نتایج جستجو بوجود میاد و بعد از ابدیت بعضی سایتها که اصول رو رعایت کردن رتبه های بهتری میگیرن و ورودی گوگل شون بالا میره و سایتهایی که با تقلب ( از نظر گوگل ) قبلا ورودی خوبی داشتن یا تلاش شون کم بوده و مطالب شون اون کیفیت لازم رو نداشته به رتبه های پایین تر سقوط می کنن .

به هر حال باید دست از تلاش بر نداشت و سایت رو با مطالب جدید و کاملا اختصاصی بروز کرد ، گرفتن بک لینک از انجمن های مرتبط و شبکه های اجتماعی به خصوص گوگل پلاس رو فراموش نکرد تا ببینیم چی پیش میاد ...

لینک به ارسال

ورودی های منم کم شده حسابی

من تو تمام نوشته ها نوشتن منبع و کلا یه صفحه دارم به نام منابع نمیدنم چرا این طور شده

لینک به ارسال

لینکی نخریدید؟لینکی نفروختید؟فقط یک مدت طولانی سایت غیرفعال بوده؟الان چند وقته سایت فعال شده؟

مطالب چقدر کپی چقدر ادیت شده و چقدر اختصاصی هست؟

لینک به ارسال

لینکی نخریدید؟نه

لینکی نفروختید؟نه

فقط یک مدت طولانی سایت غیرفعال بوده؟نه

الان چند وقته سایت فعال شده؟8 ماه

مطالب چقدر کپی چقدر ادیت شده و چقدر اختصاصی هست؟

ادیت شده فقط یه چندتا هم اختصاصی

البته فکر کنم الان فصل امتحانات بچه ها باشه بازدید کم شده باشه

لینک به ارسال

من مشکلم رو توی پست های قیلی مطرح کردم و دقیقا توضیح دادم.

لینکی نخریدید؟ نه

لینکی نفروختید؟ نه

فقط یک مدت طولانی سایت غیرفعال بوده؟ بله. تقریبا 7-8 ماه

الان چند وقته سایت فعال شده؟40-50 روز

مطالب چقدر کپی چقدر ادیت شده و چقدر اختصاصی هست؟ 60 درصد اختصاصی. 30 درصد کلا ادیت شده و کمی هم کپی(تهداد کپی مطالب انگشت شماره)

لینک به ارسال

engpedia.ir

نمیدونم اسمش رو باید بلاک گذاشت یا نه ولی مشکل ورودی گوگل رو هنوز دارم(تعداد افرادی از طریق گوگل سایتم میان=صفر مطلق)

لینک به ارسال

آخرین مطلبتون که ایندکس شده

http://wpu.ir/jt3f2

سئو سایتتون ضعیف هست

مباحث سئو را بخوانید

لینک به ارسال

من پارسال که سایتم ور راه اندازی کردم و روی قالب و seo و... اصلا کار نکردم، وقتی شب پست جدید میزاشتم و صبح بررسی میکردم، متوجه میشدم که چند نفری بخاطر پست چند ساعت پیش (سرچ در گوگل) وارد سایتم شدن ولی الان حتی یک نفر از گوگل هم نمیاد...

نمیدونم مشکل چیه.... ولی باید یه نکته ریز و اساسی داشته باشه...

لینک به ارسال

بالای 10 نفر از ادلیستهای یاهو میگن نمیتونن گوگل رو باز کنن.

از اون روزی که اینطوری شده آمار سایتم پایین اومده

================================

اول ما پورت شرکت اواست سکوریتی رو ببندیم بعد اونا لج کردن کلا تحریم زدن.حالا هم گوگل که قبلا هم این تجربه رو داشتیم.

از خدا آرزو میکنم هر کسی سر جای خودش باشه.

ویرایش شده توسط آریارامن
لینک به ارسال

یک بررسی ساده این هست که ببینید چقر طول میکشه پست ایندکس بشه

و این که وقتی ایندکس شد وقتی دقیقا عنوان پست سرچ میکنید آیا پستتون نشون داده میشه توی نتایج اول یا نه

لینک به ارسال

اگر سایتتون همین لینکی هست که توی امضاتون هست من برای چندتا از پست هی صفحه ی اول چک کردم اصلا نبودن

لینک به ارسال

جدیدترین پست من الان اینه:

دانلود Mechanical Engineer’s Handbook

وقتی عبارت زیر رو سرچ کنید میبینید که ایندکس شده:

دانلود Mechanical Engineer’s Handbook site:engpedia.ir

درسته؟

لینک به ارسال

ایندکس شدن بخش اوله بخش دوم اینه که ببینید با جستجوی عین عبارت اصلا سایت شما در نتایج اول در میان بقیه سایت ها هست یا نه که من چند مورد چک کردم و نبود

لینک به ارسال

بعد از گذشت تقریبا دو ماه، گوگل هنوز سایت من رو به رسمیت نشناخت...

میخواستم بپرسم اگه دومین سایت رو عوض کنم و کل مطالب رو به دومین جدید انتقال بدم، گوگل نمیگه که این سایت جدید، کپی سایت قبلی هست و دوباره همون مشکل را داشته باشم؟

در صورت مثبت بودن پاسخ، بهترین راه تغییر لینک ها چیه؟

مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...