رفتن به مطلب

درخواست مشاوره برای پیاده سازی سیستم مشابه نوبت دهی

پست های پیشنهاد شده

وقت همگی بخیر باشه

من نیاز دارم که تو قسمتی از سایتم یوزرها بتونن وارد بشن و یک قرار ملاقات ثبت کنن

اجازه بدین کلیات سیستم رو بیشتر توضیح بدم: این سیستم در واقع مشابه یه سیستم نوبت دهی آنلاینه. اما نیاز به پرداخت آنلاین و نوبت گیری نیست. در واقع من (بعنوان ادمین سایت) میخوام چند تا یوزر رو خودم تعریف کنم (امکان ثبت نام نداشته باشن) و اونها با لاگینن کردن به حسابشون به یه فرمی دسترسی داشته باشن که بتونن از طریق اون برای مراجعینشون قرار ملاقات با من تعیین کنن.

برای این موضوع نیاز هست که تاریخ نوبت ها حتما چک بشه و نوبت تکراری (مثلا یک ساعت برای دو نفر) ثبت نشه. علاوه بر اون لیست نوبت هایی که هر یوزر ثبت کرده هم تو پنل خودش براش نمایش داده بشه.

میخواستم بدونم این سیستم رو میشه با تغییراتی تو افزونه های نوبت دهی پیاده کرد یا بهتره از صفر پلاگین نوشته بشه براش؟ و اینکه اگر کسی از دوستان میتونن انجام بدن لطفا هزینه رو یا اینجا یا در خصوصی برای بنده ارسال کنن. ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...